Як вимкнути Bixby на Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung не включав опцію вимкнення Bixby на Samsung Galaxy S10 Plus або будь-яких інших варіантах, але заявив, що покращив послугу. Насправді компанія випускає оновлення для своїх програм тиждень за тижнем після випуску свого флагмана цього року. Але чи оновлено Bixby чи ні, насправді не проблема. Проблема в тому, що послуга запускається через випадкові натискання кнопок, коли телефон лежить у кишені, і ми цього не хочемо.

Це є причиною того, чому ми завжди хочемо знайти способи вимкнути Bixby, і в цій публікації я розповім вам про те, щоб зробити обхідний шлях, який би, як би, вимкнув кнопку Bixby. Отже, якщо ви один із власників цього пристрою і зараз шукаєте спосіб відключити послугу, то ви потрапили в потрібне місце. Читайте далі, щоб дізнатись, як ...

Для тих, хто шукає рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Перегляньте сторінку, щоб знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, зв’яжіться з нами в будь-який час через нашу анкету з питань Android.

Найкращий спосіб відключити Bixby на Galaxy S10 Plus

Samsung хоче, щоб ви користувались цією послугою, оскільки, можливо, вона витратила цілий стан, коли хтось її розробив. Знову ж таки, немає можливості назавжди відключити кнопку Bixby, але ось що ви можете зробити, щоб вона не запускалася через випадкові натискання кнопок ...

Увійдіть у свій обліковий запис Samsung

У вашому телефоні є деякі налаштування, які не буде ввімкнено, якщо ви не ввійшли у свій обліковий запис Samsung, тому це перше, що вам потрібно зробити:

 1. Натисніть кнопку Bixby.
 2. Торкніться стрілки Далі.
 3. Тепер введіть свої облікові дані Samsung. Якщо у вас його немає, то вам доведеться створити новий обліковий запис Samsung.
 4. Якщо вас попросять "Використовувати ваші біометричні дані", натисніть "Не зараз".
 5. Знову натисніть стрілку Далі.
 6. Перегляньте умови використання та натисніть Далі.
 7. Останній раз натисніть Далі.
 8. І все, ви це записали.

Виправлено помилку "На жаль, Instagram зупинився" на Samsung Galaxy S10 Plus

Вимкніть Bixby Home

Це екран, куди Bixby приведе вас, коли ви натиснете кнопку. Ви повинні його відключити, щоб він не з’являвся.

 1. На головному екрані утримуйте порожній простір, доки не з’явиться меню.
 2. Проведіть пальцем праворуч, щоб дійти до лівої домашньої панелі.
 3. Вимкніть Bixby Home.

Виправлено помилку "На жаль, Twitter зупинився" на Samsung Galaxy S10 Plus

Вимкніть кнопку Bixby

Після вимкнення Bixby Home настав час вимкнути кнопку Bixby, але насправді ми просто змінюємо спосіб запуску з одного натискання на подвійний. Це запобіжить запуску через випадкові натискання, і хоча це насправді не потрібне рішення, воно все одно робить свою роботу.

 1. Відкрийте Налаштування.
 2. Торкніться Додаткові функції.
 3. Торкніться клавіші Bixby.
 4. Виберіть Подвійне натискання, щоб відкрити Bixby.

Я сподіваюся, що ця інструкція допомогла вам так чи інакше. Будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись цим дописом із друзями або людьми, які також можуть мати подібні проблеми. Дякуємо за читання!

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook або підписавшись на нас у Twitter.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити Samsung Galaxy S10 Plus, який працює повільно
 • Як змінити шпалери на вашому Samsung Galaxy S10 Plus
 • Виправте Samsung Galaxy S10 Plus, який постійно втрачає сигнал