Як виправити чорний екран смерті на Samsung Galaxy Note 8?

Чорний екран смерті, який хвилює багатьох власників Samsung Galaxy Note 8, не є новим. Навіть коли пристрій нещодавно був випущений, ми вже отримували чимало скарг від наших читачів про те, що їх пристрої просто вимкнулись і більше не реагуватимуть. Здається, що все ще є багато користувачів, які стикаються з подібними проблемами.

Отже, у цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Примітки 8, у якого виникають проблеми із завантаженням або повторним увімкненням. Оскільки ми вже кілька разів стикалися з цією проблемою, ми вже знаємо щось таке, що може допомогти вам змусити ваш телефон знову відповісти. Продовжуйте читати нижче, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Але перш ніж перейти до нашого способу усунення несправностей, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Якщо вам потрібна додаткова допомога у вирішенні вашої проблеми, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть «надіслати», щоб зв’язатися з нами.

Як виправити чорний екран смерті на Galaxy Note 8

Найчастіше чорний екран смерті - це лише результат аварійного завершення роботи прошивки, якщо на вашому телефоні не відбулося падіння, яке залишило подряпини зовні або надовго залишилось зануреним у воду. Якщо ви вважаєте, що ця проблема пов’язана з апаратним забезпеченням, вам слід негайно принести телефон у магазин, щоб технік міг перевірити його. Однак, якщо пристрій самостійно вимкнувся без видимих ​​причин або причин, то з цим можна зробити кілька речей:

Виконайте процедуру примусового перезавантаження

Найчастіше це все, що вам потрібно зробити, щоб телефон зреагував або знову завантажився. Це дуже ефективне рішення для пристроїв, які вимкнені та не вмикаються знову, або тих, які потрапили внаслідок збоїв мікропрограми. Якщо ви знайомі з витягом батареї, то це еквівалентно лише тому, що в цьому випадку ви не можете витягнути акумулятор. Для цього натисніть і утримуйте одночасно клавіші зменшення гучності та живлення протягом 10 секунд або більше. Після цього пристрій може нормально завантажитися.

Якщо ваш Galaxy Note 8 після цього все ще не реагує, спробуйте зробити наступне ...

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Тепер натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
 3. Тримайте обидві клавіші утримуваними разом протягом 10 секунд або більше.

Це насправді те саме, що і перша процедура, лише на цей раз ми переконуємось, що ти натискаєш і утримуєш клавішу живлення після зменшення гучності, бо якщо ти зробиш це інакше, це не дасть тобі подібних результатів.

Однак після цього, і ваш Galaxy Note8 все ще не реагує, перейдіть до наступної процедури.

Зарядіть свою Примітку 8 і виконайте примусовий перезапуск

В основному, розряджений акумулятор насправді не є проблемою. Тобто, якщо телефон реагує на підключення до зарядного пристрою. Але справа в тому, що якщо ви дозволите своєму телефону розрядитися перед тим, як зарядити його, існує тенденція до того, що деякі апаратні компоненти, а також служби вийдуть з ладу, оскільки вони можуть бути неправильно вимкнені. У цьому випадку ви матимете справу з двома незначними проблемами, які в обох випадках спричиняють неактивну розрядку телефону та збій прошивки.

Так, збій вбудованого програмного забезпечення можна виправити примусовою перезавантаженням, але якщо батареї не залишилось, телефон все одно не реагуватиме при спробі його увімкнути. І оскільки прошивка аварійно завершилась, вона не буде реагувати, коли підключена до зарядного пристрою. Щоб вирішити цю проблему, ось що вам слід зробити ...

 1. Підключіть оригінальний дротовий зарядний пристрій до робочої розетки.
 2. За допомогою оригінального кабелю для передачі даних підключіть Note 8 до зарядного пристрою.
 3. Незалежно від того, реагує він чи ні, залиште його підключеним до зарядного пристрою принаймні 10 хвилин.
 4. Після цього виконайте процедуру примусового перезавантаження, натиснувши та утримуючи клавіші зменшення гучності та кнопки живлення разом протягом 10 секунд або більше.

Якщо проблема така ж, як ми думали, тоді ваша Примітка 8 вже повинна завантажитися, але якщо все ще ні, то пора принести її в магазин, оскільки це може бути проблемою з апаратним забезпеченням.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити Galaxy Note8, коли бездротова зарядка перестала працювати [посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Note 8 не заряджається [Поради щодо заряджання та усунення несправностей]
 • Як виправити непрацюючі датчики Galaxy Note8: обертання екрану, серцебиття, інші датчики не працюють після оновлення
 • Як виправити проблему випадкового перезапуску Galaxy Note8: перезавантажується після перенесення програм зі старого телефону
 • Як виправити помилку "Messenger зупинився" на Samsung Galaxy Note 8 (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy Note8, який постійно відображає помилку "На жаль, повідомлення зупинилися" [Посібник з усунення несправностей]

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.