Як виправити проблеми з Google Pixel 2 XL Bluetooth: постійно відключається від головного пристрою автомобіля

Привіт і ласкаво просимо до сьогоднішньої статті про усунення несправностей для # GooglePixel2! Протягом останніх кількох днів ми отримуємо все більшу кількість звітів про проблеми з Pixel 2 Bluetooth, тому вирішили опублікувати один про них. Ми наводимо два випадки в якості прикладів у цій публікації, але згадані тут рішення повинні застосовуватися, якщо у вас також різні обставини.

Проблема №1: Як вирішити проблеми з Google Pixel 2 XL Bluetooth: з’єднання Bluetooth продовжує відключатися від головного пристрою автомобіля

У мене є Camaro 2010 року та Google Pixel 2 XL, і у мене ніколи не було проблем із підключенням Bluetooth. Протягом останніх 4 днів, коли я розмовляю телефоном, мій телефон раптово переходить із Bluetooth, на слухавку, а потім знову на Bluetooth. Не було певного періоду часу, коли він перемикається вперед-назад, іноді це 20 секунд, іноді це дві хвилини, інший раз він не перемикається назад. Коли він перемикається з Bluetooth на слухавку, на моєму екрані радіо, на якому зазвичай відображається номер телефону того, з ким я розмовляю, зміниться на «підключений піксель 2», тоді, коли він знову перейде на Bluetooth, номер телефону знову з’явиться або іноді це скаже невідомо. Я не думаю, що я насправді втрачаю зв’язок між машиною та телефоном. Я думаю, що відбувається те, що телефон переходить з трансляції через Bluetooth,до звичайного режиму слухавки. Одного разу кілька днів тому я втратив телефонний дзвінок через Bluetooth через машину, тому взяв слухавку і почав говорити. Я закінчив телефонний дзвінок, і як тільки я закінчив телефонний дзвінок, мій телефон знову почав транслювати свою музику. Це змушує мене думати, що телефон якось припиняє трансляцію телефонного дзвінка через Bluetooth, але не з'єднання. Як ти гадаєш??? Дякую!!!!

Рішення. Існує низка можливих причин вашої проблеми. Пристрої Bluetooth часто стикаються з проблемами сполучення або проблемами несумісності з ряду причин, таких як помилки мікропрограми, апаратна несумісність, несинхронізовані версії Bluetooth, перешкоди сигналу та ін.

Проблема несумісності

Якщо головний пристрій вашого автомобіля з тих пір не працював належним чином з вашим Google Pixel 2 XL Bluetooth, можливо, мова йде про проблему несумісності. Проблеми з несумісністю між новими пристроями та головними пристроями зазвичай виникають через те, що останні пристрої не модернізовані або їх устаткування застаріло. Як і смартфони, версії Bluetooth також розвиваються. Але в той час як новіші смартфони оснащені найновішими версіями Bluetooth (програмне та апаратне забезпечення), головні пристрої автомобіля цього не роблять. Зазвичай це може спричинити проблеми, оскільки застарілі версії Bluetooth можуть не працювати належним чином або взагалі не працювати в парі з новими пристроями. Виробники пристроїв зазвичай докладають зусиль, щоб переконатися, що їх функціональність Bluetooth може працювати зі старими пристроями Bluetooth. Однак часом проблеми з сумісністю все ще можуть існувати. Наприклад,новіші телефони тепер використовують Bluetooth Smart, і оскільки такі пристрої можуть працювати лише з іншими пристроями Bluetooth Smart, існують технічні обмеження, які спричиняють проблеми із сумісністю.

Якщо можливо, подивіться про можливості Bluetooth вашого автомобіля та перевірте, чи сумісний він із Google Pixel 2 XL.

Вимкніть можливі джерела перешкод

Можливо, у вашому автомобілі чи поблизу є інший пристрій, який спричиняє перешкоди сигналу між вашим телефоном та головним пристроєм. Спробуйте усунути можливі джерела перешкод, переконавшись, що у вашому автомобілі або в районі немає інших пристроїв Bluetooth. Крім того, ви хочете переконатись, що ваш телефон та головний пристрій розташовані близько один від одного, і між ними немає предметів.

Втручання сигналів між пристроями Bluetooth є загальним, оскільки багато пристроїв можуть одночасно використовувати одну і ту ж неліцензійну частоту. Навіть пристрої, які не передають, можуть заважати пристроям Bluetooth. Деякі з дивовижних джерел втручання можуть походити з таких пунктів:

 • Wi-Fi
 • USB 3.0
 • Інший електронний пристрій, який може бути у вашому автомобілі

Щоб перевірити, чи є зовнішні джерела перешкод, доведіть автомобіль до ізольованого місця та подивіться, як Bluetooth працює з вашим Pixel. Якщо у вас є інші пристрої, такі як ноутбуки, інші смартфони чи будь-яка інша електроніка в машині, обов’язково вимкніть їх.

Оновіть систему Bluetooth вашого автомобіля

Деякі головні блоки можуть дозволити оновлення мікропрограми. Зверніться до керівництва вашого автомобіля та переконайтесь, чи існує спосіб встановити оновлення для його Bluetooth. Крім того, ви можете проконсультуватися з вашим автосалоном, щоб дізнатись, чи можуть вони зробити це за вас. Знову ж таки, не всі головні пристрої мають можливість оновлення, тому спробуйте оновити свій. Сподіваємось, оновлена ​​версія Bluetooth усуне все, що спричиняє проблему.

Забудьте про всі з'єднання Bluetooth

Ще одним кроком з усунення несправностей, який ви можете спробувати, є очищення всіх сполучень або з'єднань Bluetooth як на головному пристрої, так і на телефоні. Зверніться до свого керівництва щодо того, як це зробити на головному пристрої автомобіля.

Щоб забути з’єднання Bluetooth на своєму Pixel 2:

 1. Проведіть пальцем угору, щоб переглянути програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Підключені пристрої.
 4. Торкніться Bluetooth.
 5. Торкніться значка "Параметри" поруч із пристроєм, який потрібно від'єднати.
 6. Натисніть Забути.

Скиньте налаштування мережі

Ми не вважаємо, що це має щось спільне з вашим пристроєм Pixel, але деякі користувачі змогли успішно змусити свій пристрій працювати, очистивши налаштування мережі. Якщо ви ще не пробували, ось що вам потрібно зробити:

 1. На головному екрані торкніться значка стрілки вгору, щоб відобразити всі програми.
 2. Перейдіть до піктограми програми Налаштування.
 3. Торкніться значка Про систему.
 4. Торкніться значка скидання параметрів.
 5. Виберіть з наступного:
  • Скиньте Wi-Fi, мобільний телефон та Bluetooth
  • Скиньте налаштування програми
  • Стерти всі дані (скидання до заводських налаштувань)
 6. Торкніться СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ. Якщо буде запропоновано, введіть PIN-код, пароль або шаблон.
 7. Для підтвердження натисніть СКИНАТИ НАЛАШТУВАННЯ.

Зверніться до автосалону

Що стосується проблем Bluetooth, ви можете зробити так багато всього, особливо у 99% випадків проблема пов’язана із сумісністю. Обов’язково відвідайте ваш автосалон, щоб знати, чи можуть вони чимсь допомогти. Майте на увазі, що Chevrolet може не виробляти головний пристрій у вашому автомобілі, тому їм, можливо, доведеться рекомендувати вам звернутися за допомогою до іншої компанії.

Проблема №2: Google Pixel 2 XL не виявить жодного пристрою Bluetooth

Привіт. Я володію Google Pixel 2 XL. Останнім часом у мене виникли проблеми з підключенням Bluetooth до таких пристроїв, як навушники, автомобілі, динаміки тощо. Перший раз, коли це сталося, я вибрав пристрій, до якого я хотів підключитися, але він моментально відключився. Я спробував кілька пропозицій, щоб змусити його працювати, як вимкнути та ввімкнути Bluetooth, перевести його в безпечний режим, очистити кеш-пам’ять Bluetooth та дані, перевести його в режим відновлення та очистити розділ кешу тощо. І нарешті він знову запрацював. Однак зараз він зупинився, але тепер, коли Bluetooth намагається відсканувати інший пристрій, в списку немає пристроїв. Мій телефон не може виявити інші пристрої Bluetooth і не може працювати. Я спробував повторити те, що робив уперше, коли у мене були проблеми з Bluetooth, але нічого не вийшло.

Вирішення: Можливо, проблема в функціональності Bluetooth вашого телефону. Пропонуємо повернути інформацію про програмне забезпечення телефону за замовчуванням і подивитися, що станеться згодом. Обов’язково створіть резервну копію файлів, перш ніж витирати телефон.

Щоб відновити заводські налаштування Google Pixel 2 XL:

 1. Переконайтесь, що телефон вимкнено.
 2. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності, доки не з’явиться режим завантажувача, а потім відпустіть. Він представлений зображенням бота Android з позначкою "Пуск" зверху.
 3. Натисніть кнопку зменшення гучності, щоб вибрати режим відновлення, а потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір. Після цього ваш телефон миттєво блимає початковим екраном Google, після чого перезапуститься в режимі відновлення.
 4. Коли ви побачите зображення бота Android із знаком оклику всередині червоного трикутника з міткою No Command знизу, натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 5. Натисніть кнопку збільшення гучності один раз, а потім відпустіть кнопку живлення.
 6. За допомогою кнопки гучності виберіть на екрані відновлення Android опцію Wipe data / factory reset.
 7. Виберіть Так для підтвердження.
 8. Зачекайте, поки процес скидання заводських даних не закінчиться.
 9. Виберіть Перезавантажити систему зараз.

Тепер, коли ваш телефон скинуто, перевірте, як працює Bluetooth, перш ніж додавати будь-яку програму в систему. Якщо він працює нормально, тоді ви знаєте, що проблема, швидше за все, спричинена збоєм програми чи програмного забезпечення.

Якщо Bluetooth не працює зразу після відновлення заводських налаштувань, це означає, що у вас проблема з обладнанням. Зателефонуйте в Google, щоб вони змогли відремонтувати або замінити телефон.