5 найкращих програм для передачі файлів Android для Mac у 2020 році

Багато користувачів Android покладаються на Mac як на свій основний комп'ютер. Маючи це на увазі, важливо мати найкращу програму або програмне забезпечення для передачі файлів для Android, яка може допомогти вам передавати файли між вашим смартфоном Android та Mac. З огляду на те, що Apple за замовчуванням не пропонує програмного забезпечення для цього, користувачам давно доводиться покладатися на сторонні рішення для безпечної та надійної передачі файлів між Mac та пристроєм Android.

У Google існує програма Android File Transfer для Mac, яка допомагає легко переносити файли (або навіть перетягувати) на телефон Android або планшет Android. Однак це підходить не для всіх цілей. Незважаючи на набір функцій, Диспетчер пристроїв Android має деякі обмеження.

Тут поєднуються інші пропозиції. Враховуючи те, що зараз цих програм досить багато, ми вирішили скласти список п’яти найкращих програм передачі файлів Android для Mac у 2020 році. Тож, не чекаючи більше, давайте перейдемо до цього.

Слово на Mac

Варто зазначити, що, незважаючи на те, що Android значно покращився за ці роки - як і macOS - ви все одно не можете просто завантажувати файли, підключивши кабель USB або USB-C. Ви повинні завантажити те, що по суті є програмою “сумісності”, яку Google створив для macOS, Android File Transfer. Щойно ви завантажите це - безкоштовно - ви зможете передавати файли так само вільно, як хочете.

Тим не менш, Android File Transfer - це все ще найкраще програмне забезпечення для передачі файлів, яке ви можете вибрати для Mac. Є безліч інших, які додають більше функцій, але справді, все, що вам потрібно, це Android File Transfer від Google, про яку ми поговоримо тут:

Найкраще програмне забезпечення для передачі файлів Android для Mac

найкращий додаток для передачі файлів для Android

1) Android File Transfer

Ця послуга існує вже досить давно. Google вдосконалив додаток протягом багатьох років, щоб підтримувати сумісність із новішими версіями macOS. Це досить базове рішення для чогось, що хвилює стільки користувачів. Android File Transfer дозволяє безперешкодно отримувати доступ до вашого смартфона або планшета Android за допомогою комп’ютера macOS. Це дозволяє швидко і швидко передати або переглянути фотографії, відео, контакти та інше.

Він працює через USB-з’єднання, тому для роботи цієї функції обов’язково потрібно мати дротове з’єднання з вашим Mac. Як ми вже говорили, це не найкраще рішення, але воно працює досить добре для багатьох користувачів. Звичайно, у нього немає наворотів інших програм, хоча робота виконується досить пристойно. Передача файлів Android доступна на веб-сайті Google (посилання вище) і є безкоштовною.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для передачі файлів для Android

2) SyncMate

Це складне програмне забезпечення для вашого комп'ютера macOS, яке може підключатися до кількох інших пристроїв на додаток до смартфона або планшета Android. Крім того, це дозволяє підключити пристрій Android як окремий жорсткий диск, що дозволяє безперешкодно передавати файли між вашим Mac та пристроєм Android. Ви також можете встановити свій смартфон Android як окремий диск на своєму Mac, що дає вам можливість швидко переносити файли між папками. Що робить SyncMate справді виділяється тим, що він також може синхронізувати музику, контакти та навіть папки без будь-яких зусиль з боку користувача.

Подібно до iPhone, SyncMate може автоматично синхронізувати заздалегідь визначені папки. Він також може синхронізувати програми між пристроями Mac та Android, що є привабливою функцією для програмного забезпечення Mac. Це надзвичайно функціональний додаток, який повинен бути у вашому списку, якщо ви хочете дотримуватися зручного рішення. Компанія пропонує безкоштовну версію, яку кожен може спробувати, а потім перейти до платної версії "Експерт", якщо їй сподобався продукт.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для передачі файлів для Android

3) Рукостискач

Це програма, яка не потребує окремого посилання для завантаження, оскільки її можна завантажити безпосередньо з магазину Mac App Store. Це, мабуть, найкраща альтернатива стороннім програмам для передачі файлів Android, оскільки вона була схвалена Apple саме з цією метою. Маючи це на увазі, він повинен бути на першому списку кожного користувача Mac / Android. Що стосується функцій, їх досить легко поєднати зі смартфоном або планшетом Android. Додаток підтримує перетягування файлів між Mac і пристроєм Android.

Хоча програма спочатку вимагала дротового з'єднання для передачі файлів, тепер вона також підтримує бездротову передачу файлів із вражаючою швидкістю. Найкраще тут, що додаток також дозволяє вам отримати доступ до пам'яті картки microSD телефону та зручно передавати файли. Що робить цю програму моєю улюбленою - це той факт, що її можна безкоштовно завантажити в Mac App Store. Обов’язково перевірте це.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для передачі файлів для Android

4) AnyTrans для Android

Це конкретне програмне забезпечення досить схоже на SyncMate, оскільки воно пропонує комплексне рішення для синхронізації пристроїв між Mac і смартфоном / планшетом Android. Він підтримує всі версії Android, тому ви добре охоплені, навіть якщо у вас є трохи старший пристрій Android. Ця конкретна пропозиція повністю здатна синхронізувати фотографії, музику, відео та навіть програми за допомогою файлів .apk. Додаток використовує захищений протокол для встановлення з'єднання між Mac та пристроєм Android для захисту безпеки ваших файлів.

Якщо є один мінус, це той факт, що AnyTrans іноді може розпізнати ваш пристрій. Це може дратувати, особливо якщо ви поспішаєте. Але щоб це компенсувати, пам’ятайте, що AnyTrans також може допомогти вам безкоштовно завантажувати музичні відео в Інтернеті. Користувачі iPhone використовують AnyTrans як життєздатну альтернативу iTunes для синхронізації музики та фото, тому справедливо, що люди в AnyTrans мають версію і для користувачів Android.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для передачі файлів для Android

5) хмарні сервіси

Це трохи дивний вибір, але вислухайте нас. Такі сервіси, як Dropbox та Google Drive, давно дозволяють безперебійну синхронізацію між робочими столами та пристроями Android. Маючи це на увазі, непогано встановити плагін Google Drive або Dropbox на комп’ютері macOS і скопіювати туди файли для негайного доступу до нього на вашому смартфоні Android і навпаки. Однак це може зайняти деякий час і сильно залежить від типу підключення до Інтернету, тому це може бути не для всіх.

Але якщо швидкість Інтернету не турбує, цей простий варіант може стати в нагоді кожному користувачеві. Важливо також пам’ятати, що хмарні служби пропонують певний обсяг безкоштовного сховища для деяких користувачів. Маючи це на увазі, це, мабуть, один з найдешевших та найефективніших способів передачі файлів між Mac і пристроєм Android, хоча швидкість залишається проблемою для деяких користувачів.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому додатку для передачі файлів для Android

Як бачите, існує безліч чудових додатків, за допомогою яких можна безперешкодно передавати файли з Android на Mac. Приємним у таких додатках є те, що вони дозволяють швидко і легко переміщати файли з Android на Mac та з Mac на Android.

У вас є улюблений спосіб передачі файлів з Android на Mac, і навпаки? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.