7 найкращих візуальних програм голосової пошти в 2020 році

Голосова пошта - це один із способів повідомити своїм контактам, що ви маєте сказати, навіть без їхнього доступу. Це має сенс, коли ви знаходитесь на нарадах або просто не можете відповісти на дзвінки в певний час, вам потрібно мати найкращий додаток голосової пошти.

Маючи це на увазі, можна зрозуміти корисність голосової пошти навіть сьогодні, технологія майже на піку. Але що, якщо ви отримуєте кілька голосових повідомлень щодня? Просто неможливо прослухати кожну голосову пошту, яку ви отримаєте за певний день. Тут рівняння додаються візуальні програми голосової пошти. Ці програми дозволяють отримати транскрибовану версію голосової пошти, щоб ви могли просто прочитати вміст голосової пошти та видалити неважливі з вашого списку.

Не знаєте, які найкращі візуальні програми голосової пошти? Слідуйте нижче, і ми покажемо вам кілька наших улюблених.

Використовуйте вбудовану функцію голосової пошти

Коли справа доходить до цього, вам насправді не потрібна програма Visual Voicemail від третьої сторони. Вони працюють досить добре, але загалом вони набагато дорожчі, ніж мали б бути. Насправді ваш оператор,  як правило,  поєднує в собі якусь функцію візуальної голосової пошти з вашим тарифним планом, незалежно від того, входить він до ваших даних, або стягує з вас додаткову плату в розмірі 0,99 доларів США на місяць за такий тип доступу.

Крім того, запасні функції візуальної голосової пошти набагато покращилися за ці роки, що стосується дизайну та зручності використання.

Однак, якщо у вас старий телефон або, можливо, у вас немає телефонного плану, ви можете розглянути додаток Visual Voicemail. Зазвичай вони надають вам набагато кращий досвід, ніж досвід Android KitKat. Ось кілька наших улюблених.

Кращі візуальні програми голосової пошти

найкраща програма голосової пошти

1) Google Voice

Google Voice - це популярна пропозиція, яка існує вже давно. Однією з функцій, яку додаток пропонує надовго, є можливість отримувати візуальну голосову пошту на телефон, не вимагаючи окремого додатка. Коли ви отримуєте голосову пошту у своєму обліковому записі Google Voice, ви можете дозволити негайно надсилати транскрипції електронною поштою або текстом, надаючи вам повну інформацію про вашу останню голосову пошту за короткий час.

Звичайно, користувачі також можуть переглядати транскрипцію в додатку, що не менш зручно, якщо ви регулярно використовуєте Google Voice.

Найкраща частина візуальних транскрипцій у Google Voice - це також підтримка іспанської мови, що може бути корисно, якщо ви носій мови. Звичайно, Google Voice є чудовою альтернативою вашому стандартному оператору мобільного зв’язку з деякими чудовими тарифами на міжнародні дзвінки.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма голосової пошти

2) Розумна голосова пошта HulloMail

Це ще один привабливий візуальний додаток голосової пошти, який допоможе вам швидко відсортувати довгі транскрипції. Одна особливість, яка мені особливо подобається в HulloMail, - це можливість пошуку голосової пошти з певним словом або реченням, щоб знайти голосову пошту, яку ви шукаєте.

Це може допомогти вам індивідуально сортувати купу голосових повідомлень на вашому смартфоні. Ви також можете прочитати транскрипції із наявного списку і навіть надіслати копію на електронну пошту, якщо захочете.

Завантажте зараз: тут

.найкраща програма голосової пошти

3) InstaVoice

Ця програма ідеально підходить для користувачів, які мають багато номерів для управління. Використовуючи InstaVoice, ви можете переслати всі голосові повідомлення в одне місце, що дозволяє швидко пройти їх і навіть відповісти на них безпосередньо за допомогою спеціальної кнопки дзвінка та тексту в додатку.

Він має на меті зняти біль з управління тоннами повідомлень голосової пошти, а це означає, що ви зможете відкинути зайві голосові повідомлення зі свого облікового запису протягом декількох хвилин завдяки швидкій транскрипції.

Якщо у вас є якась незрозуміла вам функція, у InstaVoice є команда підтримки клієнтів, яка охоче допоможе вам у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних із додатком. InstaVoice - це безкоштовний додаток у Play Store, де можна придбати в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма голосової пошти

4) Блокування та голосова пошта YouMail Robocall

YouMail - це комплексний візуальний додаток голосової пошти з деякими іншими функціями, що робить його одним з найкращих у цьому сегменті. Він постачається з автоматичною транскрипцією голосової пошти, щоб негайно зберігати важливе і відкидати те, що ні. Це також може допомогти вам повністю ігнорувати учасників телемаркетингу або роботи, що телефонують, надавши їм сигнал, що не працює, щоб вони могли вилучити вас зі свого списку абонентів.

Додаток автоматично відповідатиме на дзвінки на приватні номери та передаватиме повідомлення з проханням розблокувати ідентифікатор абонента та телефонувати знову. Ви також можете назавжди зберігати голосові повідомлення в папках на смартфоні.

Завантажте зараз: тут

5) воксист

Введіть Voxist Visual Voicemail, голосову пошту, яку ви можете прочитати. Voxist насправді використовує інтелектуальний алгоритм голосової пошти, який замінює неефективну голосову пошту вашого оператора. Ви зможете легко заощадити час, читаючи транскрибовані повідомлення голосової пошти, і також з чудовою точністю - ви можете попрощатися з голосовою поштою, яка потрапила або пропущена, що є у вашого оператора зв'язку.

Vooxist також дозволяє отримувати доступ до повідомлень на телефоні або електронною поштою, щоб ви ніколи не пропустили повідомлення. Спробуйте Voxist сьогодні. Ви можете спробувати безкоштовно та до певної кількості голосових повідомлень, але після цього вони захочуть, щоб ви підписалися!

Завантажте зараз: тут

6) Голосова пошта оператора

Варто зазначити, що Ви можете отримати візуальну голосову пошту безпосередньо від свого оператора. Багато з них насправді пропонують власні програми для візуальної голосової пошти - наприклад, AT&T має AT&T Voicemail Viewer, а T-Mobile має T-Mobile Visual Voicemail. Отже, залежно від того, через кого проходить ваша телефонна служба, варто спробувати також один із цих варіантів. Навіть у Sprint є свої.

Завантажте зараз: AT&T

Завантажте зараз: T-Mobile

Завантажте зараз: Sprint

7) Visual Voicemail Plus

Це комплексна програма транскрипції, яка дозволяє переглядати точні показання голосової пошти. Однак майте на увазі, що програма працює лише з операторами, які дозволяють переадресацію дзвінків, тому деякі мережі (переважно передоплачені) залишаться поза межею. Але якщо ви перебуваєте у більших мережах, таких як AT&T, Verizon тощо, ця програма повинна працювати ідеально.

Найкраща частина цього візуального додатка голосової пошти полягає в тому, що він може надсилати вам сповіщення голосової пошти, навіть коли телефон вимкнено або поза мережею. Це добре працює в тандемі з послугою PhoneFusion ONE.

Додаток також дозволяє залишити конкретне привітання конкретному абоненту, з можливістю налаштування повідомлення для кожного контакту, таким чином додаючи людський дотик до ваших відповідей голосової пошти

Вирок найкращим візуальним програмам голосової пошти

Як бачите, сьогодні є багато чудових програм голосової пошти, якими ви можете користуватися. Більшість з них нададуть вам функціональність, яку ви переслідуєте, але варто зазначити, що вони, як правило, дорожчі, ніж функція голосової пошти, що постачається з вашим телефоном. Більшість постоплатних тарифів вже поєднують дані з Visual Voicemail або недорогі $ 0,99 на місяць, щоб підтримувати їх активними.

А Android лише бачить все більше і більше вдосконалень, покращуючи навіть вбудовану функцію візуальної голосової пошти. За ці роки відбулося кілька значних покращень, і до того моменту, коли вам не потрібно покладатися на третю сторону.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.