Як виправити свій Google Pixel 2 XL, якщо він не отримує текстові повідомлення від деяких контактів

У вас виникає проблема з обміном текстовими повідомленнями на вашому Google Pixel 2 XL (# GooglePixel2XL)? У цій статті про усунення несправностей розглядається типова проблема з SMS на цьому пристрої, тому дотримуйтесь наведених нижче рішень. Що стосується питань обміну текстовими повідомленнями, рішення часто однакові, тому ви можете дотримуватися більшості порад, навіть якщо обставини на вашому пристрої відрізняються від прикладу нижче.

Сьогоднішня проблема: Google Pixel 2 XL не отримує текстові повідомлення від деяких контактів

Нещодавно я перейшов із Galaxy S7 на Google Pixel 2 XL приблизно тиждень тому. У мене всі контакти збережено в Gmail, і всі вони оновлені до мого нового пікселя. Я можу зателефонувати і переглянути всі свої контакти дуже добре. Я отримував текстові повідомлення та попередження в Instagram, а також усе, що раніше отримував на своєму Galaxy S7, на своєму новому Pixel. Це тривало кілька днів тому, коли я зрозумів, що не отримую текстових повідомлень від кількох своїх друзів. Двоє моїх друзів зателефонували мені і запитали, чому я не відповів на їх тексти. Вони повідомили, що вони обидва отримували текстові повідомлення, які я їм надсилав, і відповідали. Я подивився свій рядок повідомлень і міг побачити лише те, які повідомлення я їм надіслав. Я надіслав їм численні повідомлення через додаток для повідомлень, і вони отримали їх, однак їх відповіді ніколи не відображались у моєму рядку повідомлень.Дивна річ у тому, що я зв’язався з їх контактом у своїй телефонній книзі, і під їх номером відображаються останні дзвінки від них та останні повідомлення від них. Під найновішим повідомленням відображається останнє повідомлення, яке вони мені надіслали, або останнє повідомлення, яке я надіслав їм, будь-яке останнє. Тож я бачу їхнє останнє повідомлення, яке вони мені надіслали, але не в іншому місці. Я не уявляю, чому. Сподіваємось, ви можете допомогти. О, і поки що єдині двоє друзів, з якими це відбувається, - зі Спринтом. Я - Верізон.Сподіваємось, ви можете допомогти. О, і поки єдині двоє друзів, з якими це відбувається, - зі Спринтом. Я - Верізон.Сподіваємось, ви можете допомогти. О, і поки єдині двоє друзів, з якими це відбувається, - зі Sprint. Я - Верізон. 

Рішення. Існує низка можливих причин цієї проблеми. Давайте обговоримо їх індивідуально.

Неправильний системний час і дата

Це одна з найменш відомих, але поширених причин, через яку користувачі можуть виявити, що текстові повідомлення не надходять вчасно, ані взагалі, або забиті глибоко під старі SMS. Якщо ваш Pixel 2 має неправильний час і дату, вхідні SMS будуть сортуватися по-іншому, часто таким чином, що ви не очікуєте. Якщо ви цього не помітили, текстові повідомлення зазвичай сортуються за часом, тому найновіші відображаються зверху, а не десь ще. Можливо, ваш Pixel 2 дійсно отримав ваші текстові повідомлення, але вони відсортовані нижче, щоб ви могли їх помітити.

Якщо ви не перевірили, виконайте наведені нижче дії, щоб змінити час та дату вашої системи.

 1. На головному екрані торкніться піктограми зі стрілкою вгору, щоб відобразити всі програми.
 2. Перейдіть до піктограми програми Налаштування.
 3. Торкніться значка Про систему. Торкніться піктограми Дата та час.
 4. Щоб використовувати надані мережею значення, торкніться наступного, щоб увімкнути піктограму Увімк.
 • Автоматична дата та час
 • Автоматичний часовий пояс

При ручному встановленні даних та часу виконайте наступне:

 • Ви повинні вимкнути Автоматичне налаштування дати та часу та Автоматичний часовий пояс, щоб вручну налаштувати дату та час.
 1. Торкніться Встановити дату.
 2. Налаштуйте дату, а потім торкніться ОК.
 3. Торкніться Встановити час.
 4. Налаштуйте час, а потім натисніть OK.
 5. Натисніть Вибрати часовий пояс, а потім виберіть часовий пояс зі списку.
 6. За бажанням натисніть Увімкнути 24-годинний формат.

Помилка програми Контакти

Інша можлива причина, через яку у вас виникла ця проблема, може полягати в самому додатку Контакти. По-перше, ви хочете ще раз перевірити, чи правильно відформатовані контакти в програмі. Якщо цього не сталося, обов’язково видаліть і додайте знову контакти, з якими у вас виникають проблеми. Якщо це не допоможе вирішити проблему, очистіть кеш і дані програми, виконавши такі дії:

 1. На головному екрані торкніться піктограми зі стрілкою вгору, щоб відобразити всі програми.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Перейдіть до Додатки та сповіщення.
 4. Перейдіть до Інформація про програму.
 5. Торкніться значка зі стрілкою вгору Переглянути всі програми "xx".
 6. Торкніться відповідної програми.
 7. Торкніться Зберігання.
 8. Натисніть кнопку Очистити кеш / Очистити дані.

Примітка. Видалення кешу та даних програми контактів видалить ваш список контактів. Перш ніж виконувати цей крок з усунення несправностей, спершу створіть їх резервні копії.

Перевірте Архівовані повідомлення

Якщо ви використовуєте програму Android Messages за замовчуванням, деякі ваші повідомлення, можливо, були помилково перенаправлені в папку "Архів". Раніше ми мали подібну проблему в нашому Galaxy S7, і лише перевіривши папку Архів, ми змогли вирішити проблему.

Щоб перевірити, чи є деякі текстові повідомлення в папці Архів, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Android Messages.
 2. Торкніться значка "Більше налаштувань" у верхньому правому куті.
 3. Виберіть Архівовано.

Позначте папку "Заблоковані контакти"

Ще одна область, де ви хочете перевірити, - це заблоковані контакти. Знову ж таки, це передбачає, що ви використовуєте програму Android Messages від Google, а не будь-яку іншу. Якщо ви використовуєте сторонні програми для обміну текстовими повідомленнями, переконайтеся, що перевіряєте схожі або інші області, які можуть зберігати ваш переспрямований SMS.

Щоб перевірити наявність папки "Заблоковані контакти":

 1. Відкрийте програму Android Messages.
 2. Торкніться значка "Більше налаштувань" у верхньому правому куті.
 3. Виберіть Заблоковані контакти.

Очищення кешу та даних програми обміну повідомленнями

Детальне усунення несправностей текстових повідомлень - це очищення кешу та даних програми. Обов’язково перевірте, якщо ви цього ще не зробили. Ось як це зробити:

 1. На головному екрані торкніться піктограми зі стрілкою вгору, щоб відобразити всі програми.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Перейдіть до Додатки та сповіщення.
 4. Перейдіть до Інформація про програму.
 5. Торкніться значка зі стрілкою вгору Переглянути всі програми "xx".
 6. Торкніться відповідної програми.
 7. Торкніться Зберігання.
 8. Торкніться Очистити дані.

ПРИМІТКА. Видалення даних програми видалить усі ваші повідомлення. Якщо у вас є важливе текстове повідомлення для збереження, обов’язково зробіть резервну копію, перш ніж виконувати наведені вище дії.

Скиньте налаштування мережі

Ще одним кроком з усунення несправностей, який ви повинні зробити на цьому етапі, є перезавантаження налаштувань мережі вашого телефону. Зазвичай це ефективне рішення, якщо пристрій Pixel 2 відчуває проблеми з підключенням до Інтернету (Wi-Fi або мобільна передача даних), якщо у нього виникають проблеми з обміном текстовими повідомленнями або якщо спостерігається помилка при кожному використанні стільникової мережі.

Щоб скинути налаштування мережі телефону:

 1. На головному екрані торкніться піктограми зі стрілкою вгору, щоб відобразити всі програми.
 2. Перейдіть до піктограми програми Налаштування.
 3. Торкніться значка Про систему.
 4. Торкніться Скинути параметри Значок скидання.
 5. Виберіть з наступного:
 • Скиньте Wi-Fi, мобільний телефон та Bluetooth
 • Скиньте налаштування програми
 • Стерти всі дані (скидання до заводських налаштувань)
 1. Торкніться СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ. Примітка За запитом введіть PIN-код, пароль або шаблон.
 2. Для підтвердження натисніть СКИНАТИ НАЛАШТУВАННЯ.

Заводські налаштування

Останнє, але не менш важливе усунення несправностей пристрою, яке ви можете зробити, - це скидання до заводських налаштувань. Якщо причиною вашої проблеми є програмне забезпечення в природі, відновлення заводських налаштувань майже завжди допоможе.

Щоб відновити заводські налаштування Pixel 2:

 1. Створіть резервну копію своїх файлів.
 2. Якщо ваш пристрій увімкнено, вимкніть його. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться.
 3. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності. Утримуючи кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте кнопку
 4. Кнопка живлення, доки телефон не увімкнеться. Ви побачите слово "Почати" зі стрілкою навколо нього.
 5. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Режим відновлення”.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення. Ви побачите зображення робота Android зі знаком оклику (ви також можете побачити “Немає команди”).
 7. Натисніть і утримуйте кнопку живлення. Утримуючи живлення, один раз натисніть кнопку збільшення гучності. Потім відпустіть кнопку живлення.
 8. Якщо “Wipe data / factory reset” не виділено, натискайте кнопку зменшення гучності, доки вона не з’явиться. Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 9. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Так” (або “Так - видалити всі дані користувача”). Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 10. Після завершення скидання натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Перезавантажити систему зараз”.

Поговоріть зі своїм оператором мережі

Якщо проблема залишається після відновлення заводських налаштувань, існує ймовірність, що вона може бути вищою за вашу здатність виправити. По-перше, ми пропонуємо спробувати інший додаток для обміну текстовими повідомленнями та перевірити, чи це щось змінить. Якщо нічого не змінюється, і проблема залишається навіть у іншого додатка для обміну текстовими повідомленнями, зателефонуйте своєму оператору та нехай він вирішить проблему за вас.