5 найкращих додатків для віджетів біткойн-білетів у 2020 році Хлопець-дроїд

Біткойни існують деякий час, але останнім часом вони стали помітними. Зараз ви можете використовувати віджет Bitcoin Ticker у кількох місцях, використовуючи спеціальні банкомати Bitcoin, створені по всьому світу, забезпечуючи користувачам можливість купувати та продавати Bitcoin, не надто турбуючись про своє місцезнаходження. Природно, що весь біткойн зберігається в Інтернеті, тому, поки у вас є комп’ютер з доступом до браузера, ви можете зручно купувати та продавати біткойни. Причина, по якій люди віддають перевагу біткойнам порівняно з іншою звичайною формою валюти, полягає в тому, що транзакції з біткойнами не можуть бути простежені будь-ким, оскільки це абсолютно анонімно. Це також породило багато незаконних дій у всьому світі, оскільки уряд не міг відстежувати платежі. На щастя, зараз влада затягує петлю на таких злочинців.

Хочете інвестувати в біткойни чи інші альткойни?

Ось як ми купуємо біткойни та ефіри. Ви отримаєте 10 БЕЗКОШТОВНИХ БІТКОЙНІВ, коли купуєте або продаєте будь-яку цифрову валюту на суму понад 100 доларів.

Однак, якщо ви просто хочете взяти участь у дії з біткойнами за значення, яке він бачить зараз, ви повинні мати можливість зробити це без особливих проблем. Але що, якщо у вас вже є біткойн і ви хочете знати про зміну цін і вартості? Що ж, саме тут мобільні програми стають в нагоді. У 2018 році ми обговоримо п’ять віджетів біткойн-білетів для вашого смартфона Android. Усі додатки, про які ми тут говоримо, варті уваги, тому обов’язково перевірте їх.

Кращий додаток для віджетів біткойн-білетів

1. Криптовалюта

З простою і зрозумілою назвою CryptoCurrency - це стандартний віджет відстеження біткойнів, який можна розмістити в будь-якому місці вашого головного екрану. Ми особисто вважаємо за краще використовувати це в стандартних запускових програмах для Android (Google Now Launcher), оскільки воно могло б працювати найкраще, без зайвої метушні у вашому телефоні. Говорячи про сам віджет, у вашому розпорядженні є кілька варіантів. Ви можете використовувати їх у різних комбінаціях, включаючи невеликі 4 × 1 рядки або більші 4 × 4 рядки. Звичайно, ви можете відфільтрувати те, що хочете, щоб воно відображалося на вашому віджеті.

Натискання віджета на головному екрані відкриє додаток із детальною інформацією про всі популярні криптовалюти, включаючи біткойни та різноманітні альткойни, які є альтернативними монетами, як і біткойн. На даний момент розробник підтримує понад 1000 альткойнів, тому ви повинні знайти тут бажану валюту. Ви навіть можете встановити віджет, щоб він показував ціни на біткойни порівняно з Ефіріумом, і навпаки. Це можна зробити з різними альткоїнами, тому варіантів перетворення майже нескінченно. Додаток схвалено критиками користувачів і в даний час користується здоровим рейтингом 4,8 у Google Play Store. Це безкоштовно для завантаження та постачається з рекламою. Ці оголошення можна відключити за допомогою покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

живий біткойн-тікер

2. Віджет Bitcoin Ticker

Це ще один популярний додаток для відстеження біткойнів, а також віджет, який може надавати інформацію в режимі реального часу про криптовалюти, доступні в обігу зараз. Він підтримує широкий спектр біткойн-бірж зі всього світу, тому ваше географічне розташування не повинно мати великого значення (це рідко має значення з біткойнами). Віджети можна змінювати і розміщувати відповідно до ваших уподобань, при цьому менші віджети пропонують лише основну інформацію про вартість біткойна. Ви можете використовувати долари США, євро та купу інших валют для відстеження біткойнів. Деякі користувачі просили розробників також додати HUSH до віджету, який є популярним Altcoin.

Інтервали оновлення можна встановити до 60 хвилин, хоча рекомендується тримати їх п’ять хвилин, щоб отримати найсвіжіші ціни на біткойни на головному екрані. Що стосується віджетів для відстеження біткойнів, то віджет Bitcoin Ticker охоплює всі свої основи. Ви можете завантажити додаток безкоштовно з магазину Google Play. Однак у ньому є реклама та покупки в додатку. Програма біткойн-білетів у реальному часі вже була завантажена майже мільйон разів, тому вона надзвичайно популярна на ринку.

Завантажте зараз: тут

живий біткойн-тікер

3. Простий віджет біткойн

Це, мабуть, один із найпростіших віджетів, з якими ми стикалися. Це не ускладнює речі занадто великою кількістю інформації про певну криптовалюту, але дотримується лише невеликого віджета, який можна розмістити в будь-якому місці вашого робочого екрану. Крім того, ви можете додати якомога більше віджетів на домашній екран, бажано для кожного Altcoin. Ці значення відображатимуться у вибраній валюті (долари США, євро тощо), що зручно. З огляду на його спрощений характер, розробник створив лише віджет, тому наразі немає спеціального додатка. Однак сторінка налаштувань дозволяє внести необхідні зміни у віджет, наприклад, змінити валюту або додати більше бірж.

Розробник навіть бере відгук, тому, якщо ви побачите, що улюблена біржа біткойнів не відображається в додатку, він додасть його вчасно. Все, що вам потрібно зробити, це надіслати електронний лист розробнику. Враховуючи, що він пропонує віджет без дурниць, клієнти оцінили його в 4,4 з 5 у Play Store, що робить цей улюблений віджет натовпу. Крім того, віджет можна завантажити абсолютно безкоштовно і не містить реклами чи покупок у програмі. Обов’язково перевірте цей живий біткойн-білет.

Завантажте зараз: тут

живий біткойн-тікер

4. Віджет діаграми біткойнів

Це для любителів біткойнів, які не заперечують довгі графіки на головному екрані. Цей конкретний формат може бути не для всіх, але ми, безумовно, бачимо, як він може бути корисним для деяких клієнтів. Він відстежує тенденції розвитку біткойнів, дозволяючи вам дуже добре зрозуміти падіння та зростання цін на певну криптовалюту. Віджет пропонує графіки реального часу з індикаторами MACD, RSI, Stoch-RSI. На даний момент він підтримує біржі, такі як Poloniex, Bittrex, Bitfinex, GDAX, Bitstamp, Kraken, BTC-e, CeX.io, Gemini, Quoine, Qryptos, Bitflyer, Okcoin, Bitmex, Luno, Bitsquare, Bithumb, Quadriga, Binance та багато іншого.

Ви також можете встановити віджет, щоб він повідомляв вас за допомогою вібрацій або світлодіодного індикатора на пристрої, коли ціни зростають або знижуються. Він дуже настроюється, що робить його обов’язковим додатком для всіх любителів біткойнів. Живу програму Bitcoin Ticker можна завантажити безкоштовно, але вона містить рекламу та покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

живий біткойн-тікер

5. Віджет діаграми біткойнів від StarMedia

Це альтернатива додатку, про який ми згадали вище. Хоча вони мають однакову функціональність на папері, зовнішній вигляд тут дещо відрізняється. Це може підтримувати до чотирьох віджетів, з інтервалами оновлення від 1 дня до п’яти хвилин, залежно від ваших уподобань. Віджети можуть відображати ціни на Bitcoin, Ethereum, Litecoin, ETC, DASH, XMR, Ripple, USDT та деякі інші валюти. Він може відображати до 20 цін одночасно на графіку, що досить пристойно. Це привілеї безкоштовної версії, і оновлення до pro дасть вам доступ до 30 цін одночасно з інтервалами оновлення від 1 хвилини до 1 дня. Ми пропонуємо користувачам спочатку спробувати безкоштовну програму для біткойн-білетів, а вже потім робити покупки в додатку, щоб отримати версію Pro.

Завантажте зараз: тут

Хочете інвестувати в біткойни чи інші альткойни?

Ось як ми купуємо біткойни та ефіри. Ви отримаєте 10 БЕЗКОШТОВНИХ БІТКОЙНІВ, коли купуєте або продаєте будь-яку цифрову валюту на суму понад 100 доларів.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.