Як виправити чорний екран Samsung Galaxy S8 із проблемою блимання синього світла (прості кроки)

Коли ваш Samsung Galaxy S8 дає чорний екран, але у верхній частині екрана горить синє світло, яке час від часу блимає, можливо, телефон зазнає аварії системи. Це рідко трапляється у нових телефонів, але, коли пристрій стає старшим, саме тоді проблеми, пов’язані з продуктивністю, починають проявлятися, і збої вбудованого програмного забезпечення є одними з найпоширеніших проблем.

На щастя, це незначна проблема (більшість випадків), і її дуже легко виправити. У цьому дописі я поділюсь з вами найефективнішим рішенням, яке ви можете використати для повернення свого Galaxy S8 до життя. Це дуже проста процедура, безпечна як для ваших даних, так і для телефону, і вам насправді не потрібно, щоб хтось робив це за вас. Отже, якщо ви є одним із власників цього пристрою і на даний момент у вас виникає помилка подібної проблеми, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може вам допомогти.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S8, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Рішення для Galaxy S8 з блимаючим чорним екраном та синіми вогнями

Як я вже говорив раніше, це досить незначна проблема, і її легко виправити, якщо ви можете правильно зробити процедуру. Частіше за все системні збої можуть виникати через деякі проблеми з програмами чи файлами, які використовує система. Такі проблеми можна виправити, вийнявши акумулятор, але це, звичайно, стосується лише телефонів із знімними батареями. Для Galaxy S8 із незнімним акумулятором ви можете щось зробити, що імітуватиме відключення акумулятора, і ось як це зробити:

 • Натисніть і утримуйте одночасно кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд.

Якщо припустити, що проблема насправді лише через збій системи, цієї простої процедури більш ніж достатньо, щоб повернути ваш телефон до життя. Однак, якщо він все одно не реагує на цю процедуру, можливо, ви неправильно виконуєте комбінацію. Отже, спробуйте зробити це ...

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, утримуючи кнопку гучності.
 3. Тримайте обидві клавіші разом 10 секунд, щоб імітувати відключення акумулятора або примусове перезавантаження.

Спочатку натискання кнопки зменшення гучності має інший ефект, ніж спочатку натискання клавіші живлення. Комбінація цих кнопок буде імітувати відключення акумулятора, але краще натиснути кнопку зменшення гучності, перш ніж телефон спрацьовуватиме, натискаючи клавішу живлення. Однак якщо телефон після цього все ще не реагує, спробуйте виконати ці кроки ...

 1. Підключіть зарядний пристрій до розетки.
 2. Підключіть телефон до зарядного пристрою за допомогою оригінального кабелю.
 3. Якщо ваш телефон показує, що він заряджається, це добре, але незалежно від того, відображає він символ зарядки чи ні, дозвольте йому заряджатися принаймні десять хвилин.
 4. Тепер зробіть процедуру примусового перезавантаження ще раз, але цього разу, поки телефон підключений до зарядного пристрою.

За умови, що з апаратним забезпеченням не виникає проблем, дотепер телефон вже повинен завантажуватися. Якщо після цього телефон все ще не реагує, спробуйте виконати кілька процедур усунення несправностей, щоб просто знати, чи телефон все ще може ввімкнутись. Продовжуйте читати короткий посібник з усунення несправностей нижче.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Що робити з Samsung Galaxy S8, який не вимкнеться або не реагує на клавішу живлення [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S8, який не може увімкнутись або має Чорний екран смерті (прості кроки)
 • Samsung Galaxy S8 повністю загинув, вимкнувся і більше не заряджатиметься (прості кроки)
 • Samsung Galaxy S8 випадково вимикається, не включаючи проблему та інші пов'язані з цим проблеми
 • Як виправити Samsung Galaxy S8, який не вмикається після заряджання протягом ночі [Посібник з усунення несправностей]

Як вирішити проблему чорного екрану Galaxy S8 із випуском синіх вогнів

Є лише кілька речей, які я хочу, щоб ви зробили, щоб перевірити, чи телефон все ще здатний увімкнути його компоненти. Не хвилюйтеся, жодна з наведених нижче процедур не попсує ваш телефон ще більше; вони в безпеці.

Спробуйте запустити телефон у безпечному режимі

Усі сторонні програми будуть тимчасово вимкнені в цьому режимі, тому, якщо один із них спричиняє проблему, ваш Galaxy S8 повинен мати можливість завантажуватися у це середовище без будь-яких проблем:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Вважайте проблему виправленою, як тільки пристрій успішно завантажиться в цьому режимі, оскільки це явна ознака того, що проблема в основному пов’язана зі стороннім додатком. Знайдіть цю програму та видаліть її, щоб вирішити проблему.

Спробуйте завантажити телефон у режимі відновлення

Навіть якщо у вашого телефону є серйозні проблеми з прошивкою, поки апаратне обладнання добре, він повинен мати можливість завантажуватися в режимі відновлення. Важливо спробувати це зробити, оскільки в цьому середовищі можна зробити кілька речей, які допоможуть вирішити будь-яку проблему з телефоном. Першим було б стерти розділ кешу, щоб усі системні кеші були видалені та замінені, а другим було б головне скидання.

Завантажте в режимі відновлення та витріть розділ кешу

 1. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 3. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 4. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 7. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Завантажтесь у режимі відновлення та виконайте генеральний скидання

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які можуть вам також сподобатися:

 • Samsung Galaxy S8 почав з’являтись повідомлення про помилку «На жаль, налаштування зупинилися» після оновлення [Посібник з усунення несправностей]
 • Galaxy S8 зависає і перезавантажується випадковим чином, постійно вимикається сам, коли Wi-Fi увімкнено, інші проблеми
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8, який не може продовжувати завантаження, але замість цього продовжує перезавантажуватися [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, коли на вашому Samsung Galaxy S8 починає відображатись повідомлення про помилку “На жаль, контакти зупинились” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8, що відображає помилку "На жаль, процес com.android.phone зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити ваш Samsung Galaxy S8, який постійно відображає помилку "На жаль, галерея зупинилася" [Посібник з усунення несправностей]