Виправте Samsung Galaxy S6, який відтворював звук сповіщення, але повідомлень та інших проблем із сповіщеннями немає

Привіт хлопці. Чому мій Samsung Galaxy S6 (#Samsung # GalaxyS6) повідомляє мене пару разів за хвилину, коли в рядку стану немає повідомлень або пропущених дзвінків? Як я можу це зупинити? "

S6-сповіщення-нагадування

Це одне з питань, про яке ми так багато чули від наших читачів. Останнім часом ми отримували багато електронних листів, і вони не лише від власників S6. Примітка 5, власники S6 Edge та Edge + також скаржились на це. Хороша новина полягає в тому, що це насправді не проблема, а налаштування або функція, яку потрібно вимкнути або змінити, щоб працювати так, як ти хочеш, і не дратувати вас сповіщеннями кожні кілька секунд.

Ваш телефон має налаштування, яке називається Нагадування про сповіщення. Як випливає з назви, воно буде нагадувати вам кожні кілька секунд до декількох хвилин про те, що ви все ще маєте непрочитані сповіщення в одному зі своїх додатків. Це дуже дратує, тому що більшість людей відразу перевіряють свої телефони, коли вони повідомляють. А тепер уявіть, що у вас є 3 програми, які постійно повідомляють вас кожні 15 секунд.

Читайте далі, щоб знати, як вирішити проблему, а також інші проблеми, про які я згадав у цій публікації.

 1. Galaxy S6 відтворює якийсь звук сповіщення, навіть якщо повідомлень немає
 2. Звук сповіщення Galaxy S6 не працюватиме після оновлення
 3. Galaxy S6 показує “Внутрішній програвач: невідома помилка” під час використання програми Podcast Addict
 4. Сповіщення Galaxy S6 про текстові повідомлення та дзвінки не працюють
 5. Galaxy S6 не звучить для сповіщень після мокроти

Якщо у вас є інші сумніви, ви можете зв’язатися з нами, заповнивши цю анкету або відвідавши нашу сторінку з усунення несправностей S6, де ми перерахуємо кожну проблему, яку ми вирішуємо щотижня. Якщо ви оберете першу, обов’язково надайте нам усі подробиці проблеми.


Galaxy S6 відтворює якийсь звук сповіщення, навіть якщо повідомлень немає

Проблема : Мій Galaxy S6 почав сповіщати мене принаймні двічі за хвилину, але коли я розблокую його, у рядку стану немає жодних ознак текстового повідомлення або навіть пропущеного дзвінка. Я справді не розумію, чому ця проблема почалася раптово. Але якщо це лише налаштування, як я можу їх відключити? Якщо це справжня проблема, як я можу її виправити? Дуже дякую!

Пов’язана проблема : Телефон весь час видавав звуковий сигнал, і ми не можемо зв’язати його жодним сповіщенням.

Пов’язана проблема : Я зв’язався зі службою підтримки, на моєму телефоні з’являється сповіщення, яке вимикається приблизно кожну хвилину, чи не працював безпечний режим, чи не працювали заводські налаштування, і він працював близько дня, і він повернувся. З огляду на нещодавнє повідомлення з технологією, нічого не виділяється. Чи можете ви допомогти, хтось ще має цю проблему? Допомога.

Пов’язана проблема : Приблизно близько тижня я отримую звук сповіщення, але жодного повідомлення не відображається на екрані блокування телефону або в рядку стану. Я вимкнув усі сповіщення від програм, коли вперше отримав телефон, і встановив лише 3 сторонні програми, які я мав на попередніх пристроях. Я втрачаю, звідки це береться. Сподіваюся, ви можете мені допомогти. Спасибі заздалегідь!

Пов’язана проблема : Я думаю, що це система knox. Моя проблема полягає в тому, коли я відкриваю телефон або коли я просто дивлюсь на нього і не торкаюся телефону, це видає звук голосу S, який я кілька разів називав спринтом, вони навіть не уявляють. Це мій другий телефон, оскільки через цю проблему ринок просто з’являється з рекламою додатків де завгодно на моєму телефоні, це справді дратує. Звук сповіщення вимикається постійно, якби чує, що відбувається в кімнаті, і телефон реагує. Я думаю, що він одержимий. Будь ласка, допоможіть, якщо зможете. Дякую.

Рішення . Існує параметр, який потрібно вимкнути, якщо ви хочете його зупинити, або змінити, якщо ви хочете, щоб телефон все одно повідомляв вас через кілька хвилин, а не секунд. Налаштування називається “Нагадування про сповіщення”, яке можна знайти в розділі Доступність.

 1. Торкніться піктограми програм і знайдіть Налаштування.
 2. Торкніться значка Налаштування.
 3. Прокрутіть униз, щоб знайти Доступність (вона знаходиться в розділі Особисті) і торкніться її.
 4. Торкніться нагадування про сповіщення, щоб відкрити сторінку налаштувань.
 5. Торкніться перемикача з Увімкнено на Вимкнено, щоб вимкнути його.

Або ви можете змінити частоту звуків сповіщень, якщо не хочете повністю її вимикати. Ви також можете встановити, яку програму ви хочете заглушити, а яку дозволено сповіщати вас.

Звук сповіщення Galaxy S6 не працюватиме після оновлення

Проблема : Кілька днів тому для мого p0hone було доступне оновлення мікропрограми. Думаючи, що це вирішить деякі проблеми, я завантажив і встановив його на свій телефон. Все працювало чудово, і оновлення було успішним, однак у моєму телефоні зараз відсутня одна річ - сповіщення. Я вже перевірив усі гучності, і все було встановлено на максимальний рівень, але пристрій все одно не буде звучати там, якщо є повідомлення, або не буде повідомляти мене, якщо хтось із моїх друзів на facebook мене підписав. Що я повинен зробити? Чи потрібно видаляти оновлення?

Усунення несправностей . Якщо ви впевнені, що всі звуки працювали у вашому телефоні до оновлення, проблема може потрапити до пошкоджених кеш-пам’яті та / або даних. В іншому випадку це проблема апаратного забезпечення, і для її усунення потрібен технік.

Вам потрібно зробити дві процедури. Перший - видалити системний кеш, щоб виключити можливість того, що проблему викликають пошкоджені кеші:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Друга процедура, вам потрібно зробити це, лише якщо перша не вдалася. Це дуже клопітка процедура, особливо якщо у вас є багато даних та / або файлів у телефоні. Процедура називається загальним скиданням, яке поверне пристрій до заводських налаштувань.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Galaxy S6 показує “Внутрішній програвач: невідома помилка” під час використання програми Podcast Addict

Проблема : Я намагаюся використовувати додаток для підкастів. Це вдало працювало протягом 1 серії, але наступна, яку я намагався відтворити, почала видавати мені помилку: “Внутрішній програвач: невідома помилка ... Схоже, внутрішній програвач не підтримує цей файл. Безкоштовно грайте із зовнішнім програвачем ".

Виправлення неполадок : мабуть, це проблема сумісності, і виною цьому є додаток; він не може відтворити файл. Дізнайтеся формат файлу, який ви намагаєтеся відтворити, і знайдіть сумісні з ним програми з Play Store. Крім того, якщо є доступне оновлення для програми Podcast addict, завантажте його, оскільки воно може принести нові декодери, які можуть читати тип файлу, який ви намагаєтеся відтворити. Якщо це не застосовується, дотримуйтесь пошуку інших сумісних програм.

Сповіщення Galaxy S6 про текстові повідомлення та дзвінки не працюють

Проблема : Привіт, хлопці. У мене велика проблема. Мій телефон, S6 з якихось причин просто перестав мене повідомляти, навіть незважаючи на те, що рівень гучності встановлений високий і все було встановлено. Я безрезультатно перейшов до всіх налаштувань, на які ви, хлопці, вказували у своїх попередніх повідомленнях. Я просто хочу, щоб мій телефон повідомляв, якщо надходять текстові повідомлення та дзвінки, і все. Отже, в чому проблема мого телефону? Чи можна це виправити?

Відповідь : Ну, нам могло б бути набагато простіше з’ясувати, в чому проблема, якби ви надали нам більше деталей про те, що ви робили або куди ви “пішли” з усуненням несправностей, і що сталося з телефоном до проблеми ?

Оскільки ми точно не знаємо, що спричинило проблему, то я пропоную вам повернути всі свої дані та просто виконати генеральне скидання. Мені здається, що це проблема з прошивкою, особливо коли немає жодної очевидної причини чи причини, чому повідомлення телефону просто припинилося одного дня.

Galaxy S6 не звучить для сповіщень після мокроти

Проблема : я не знав, що кинув телефон на порозі нашого будинку, і дощ пішов. Думаю, він був там протягом 30 хвилин, перш ніж я помітив, що загубив телефон і змушений був скористатися телефоном чоловіка, щоб зателефонувати на нього. Це задзвонило насправді, і воно все ще тривало, коли я його взяв. Я вимкнув його, поклав на день у мішок з рисом і спробував увімкнути. Це спрацювало! Однак, коли я знову зателефонував на свій номер, сигнал дзвінка не відтворювався, і коли надходять текстові повідомлення, повідомлення не надходило. Найгірше те, що з гучномовця не виходить звук. То що мені робити?

Відповідь : Попросіть техніка поглянути на це, тому що, очевидно, рідина потрапила всередину і, можливо, зіпсувала деякі компоненти. Хороша річ - телефон все ще працює, і це постраждали лише його динаміки. Виправити це може генеральне прибирання, інакше колонки потрібно буде замінити після ретельної перевірки.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.