Що робити, якщо автоповорот Galaxy S10 не працює або перестав працювати | екран не повернеться

Ця стаття з усунення несправностей пропонує рішення, якщо ваш автоповорот Galaxy S10 не працює або перестав працювати. Якщо ви один з нещасних користувачів S10 з цією проблемою, дізнайтеся, що робити, щоб вирішити цю проблему.

Що робити, якщо автоповорот Galaxy S10 не працює або перестав працювати | екран не обертається

Якщо ваш автоматичний поворот S10 не працює або якщо екран перестав обертатися в цей час, вам потрібно усунути несправності. Для початку виконайте наведені нижче дії з усунення несправностей.

Автоматичне обертання S10 не працює. Виправлення # 1: Вимкніть автоматичне обертання (повернення в портретний режим) і перезапустіть

У минулих пристроях Samsung Galaxy S в минулому помилка автоматичного обертання іноді траплялася частіше, але, на щастя, ми знаємо просту хитрість. Все, що потрібно зробити, коли автоматичне обертання з якихось причин перестає працювати, - це вимкнути автоматичне обертання, а потім виконати м’який скидання. Якщо ви ще цього не пробували, обов’язково спробуйте. Ось що вам потрібно зробити:

 1. Вимкніть Автоповорот, потягнувши вниз панель сповіщень зверху. Слово "Портрет" повинно бути видимим.
 2. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд.
 3. Зачекайте, поки телефон перезапуститься, перш ніж відпускати кнопки.

Це повинно оновити систему та очистити оперативну пам’ять. Як вже зазначалося, це працювало зі старими телефонами Samsung Galaxy у минулому. У нас недостатньо даних для S10, якщо цей метод ефективний, але варто спробувати.

Автоматичне обертання S10 не працюватиме виправлення №2: Витріть розділ кешу

Android використовує системний кеш, який зберігається в розділі кешу, для швидкого завантаження програм. Іноді цей кеш пошкоджується під час та після оновлення, або з якихось інших причин. Хоча це може здатися нешкідливим, пошкоджений кеш може з часом спричинити проблеми з продуктивністю, а також купу інших дрібних прикрощів. Щоб переконатися, що системний кеш вашого телефону свіжий, ви можете стерти розділ кешу. Це змусить телефон видалити поточний кеш і з часом замінити його новим.

Щоб стерти розділ кешу на Galaxy S10:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.

Автоматичне обертання S10 не працює. Виправлення №3: Дотримуйтесь у безпечному режимі

Погано закодований додаток може час від часу потрапляти в Play Store. Встановивши його на пристрій, це може спричинити проблеми, які розробники не можуть передбачити вчасно. Це може спричинити проблеми, що виникають на деяких пристроях. Щоб перевірити, чи не виникли проблеми з одним із ваших сторонніх додатків, запустіть телефон у безпечному режимі. У цьому режимі всі сторонні програми будуть заблоковані, тому працюватимуть лише програми, що постачаються з оригінальним програмним забезпеченням. Якщо автоповорот працює в безпечному режимі, ви можете поспоритись, що в цьому винна стороння програма.

Щоб перевести S10 у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Перевірте наявність проблеми.

Пам'ятайте, безпечний режим не повідомляє вам, який додаток викликає цю проблему. Якщо ви вважаєте, що винна одна із ваших сторонніх програм, спробуйте витратити трохи часу на її ідентифікацію. Для цього вам потрібно видалити програми окремо, перезапуститись у звичайний режим і перевірити проблему згодом. Якщо проблема не зникне після видалення однієї програми та спостереження за телефоном, вам слід повторити цикл і перейти до наступної програми. Якщо ви підозрюєте нещодавно встановлену програму, спершу починайте з неї та переконайтеся, що така сталася.

Автоповорот S10 не працює. Виправлення # 4: Скиньте всі налаштування

Цей варіант рішення подібний до скидання до заводських налаштувань, за винятком клопоту з видаленням даних користувача, програм тощо. Якщо функція автоповороту все ще присутня на цьому етапі, вам слід зробити це рішення, щоб перевірити, чи можете ви виправити помилку програмним способом таким чином. Ось як:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути.
 4. Торкніться Скинути всі налаштування.
 5. Натисніть кнопку RESET SETTINGS.

Автоматичне обертання S10 не працює. Виправлення №5: Калібрування датчиків

Автоповорот працює, використовуючи доступні датчики для виявлення орієнтації екрана. Хоча датчики Samsung є одними з найкращих у світі, вони не ідеальні. Деякі з них можуть стикатися з помилками, які, в свою чергу, можуть впливати на інші функції. Пристрої Samsung Galaxy, такі як S10, не мають доступних інструментів калібрування. Якщо вони працюють, спробуйте використовувати сторонні програми, такі як GPS Status & Toolbox, щоб побачити стан загальних датчиків, таких як GPS, акселератор та компас.

Автоматичне обертання S10 не працює. Виправлення # 6: Скиньте налаштування до значень за замовчуванням (апаратне скидання)

Якщо ваш автоповорот S10 в цей момент не спрацює, наступне, що ви хочете зробити, це відновити заводські налаштування вашого S10. Якщо причиною проблеми є програмне забезпечення в природі, очищення пристрою за допомогою заводських налаштувань має допомогти. Ось як це робиться:

Нижче наведено два способи відновити заводські налаштування вашого S10:

Спосіб 1: Як здійснити скидання налаштувань на Samsung Galaxy S10 через меню налаштувань

Це найпростіший спосіб витерти свій Galaxy S10. все, що вам потрібно зробити, це зайти в меню налаштувань і виконати наведені нижче дії. Ми рекомендуємо цей метод, якщо у вас не виникає проблем із переходом до налаштувань.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як виконати апаратне скидання на Samsung Galaxy S10 за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку Bixby.
 5. Утримуючи клавіші збільшення гучності та Bixby, натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. Коли ви побачите це, відпустіть кнопки.
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите "Wipe data / factory reset".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити заводські скидання.

Автоматичне обертання S10 не працюватиме виправлення # 7: Встановіть сторонній додаток

Хоча ми сумніваємось, чи це взагалі допоможе, ви можете придбати деякий час, змусивши автоповорот тимчасово працювати, використовуючи деякі сторонні програми. У магазині Play ви можете спробувати застосувати програму управління обертанням, щоб вручну керувати автоматичним поворотом і змусити його працювати як зазвичай. Однак це зовсім не постійне виправлення, і ви взагалі не повинні використовувати будь-який додаток, щоб змусити автоповорот працювати. У будь-якому випадку, це хороший спосіб відкласти неминуче надсилання пристрою Samsung.

Автоматичне обертання S10 не працює. Виправлення # 8: Отримайте допомогу Samsung

Це найбільш вірогідний варіант для вас, якщо відновлення заводських налаштувань не вирішить проблему. Можливо, проблема виникла з апаратним забезпеченням, тому вам потрібно відремонтувати телефон, щоб знову підтримувати його в порядку. Завітайте до місцевого сервісного центру Samsung, щоб побачити, які варіанти для вас є.