Основні 4 проблеми з камерою Samsung Galaxy S4 [Рішення включені]

камера galaxy s4 - -

Однією з найпоширеніших апаратних проблем, з якою можуть зіткнутися власники Samsung Galaxy S4, може бути камера. На Інтернет-форумах було розміщено багато звітів, які стверджують, що флагман Samsung має тенденцію до збою в роботі служби для своєї камери. Інші власники, які навіть не підозрюють, що відбувається з їх телефоном, припускали, що датчики камери також можуть мати проблеми.

На підставі нашого дослідження, нижче наведено чотири найпоширеніші проблеми з камерою, які можуть вразити власників Galaxy S4. Деякі рекомендації також були включені в цей пост, щоб допомогти власникам, які, можливо, захочуть спробувати вирішити проблему.

Також читайте: Проблема Galaxy S4: GS4 перезавантажується при запуску програми Camera

Програма Camera закривається несподівано

Хоча ця проблема незначна, вона є найпоширенішою. Насправді це трапляється не тільки з Galaxy S4, але і з будь-яким пристроєм Android. В основному, програма Camera, яка є однією з основних програм, з якихось причин аварійно завершує роботу, через що її примусово закривають після запуску програми.

Рішення 1. Перезавантажте телефон . Завжди існує ймовірність того, що це тимчасова проблема пристрою. Якби це було так, просте перезавантаження або програмне перезавантаження це виправило б. За словами розробника Android, з яким я спілкувався щодо цієї проблеми, програма камери аварійно завершує роботу, коли завантаження потрібних послуг займає так багато часу або коли датчик камери не реагує відразу після запуску програми. Перезавантаження все оновить і врешті вирішить проблему.

Рішення 2. Очищення кеш-пам’яті та даних . Якщо перезавантаження буде недостатньо, рекомендується очистити кеш і дані програми Camera. Для цього вам потрібно зайти в диспетчер додатків і знайти Камеру. Спочатку торкніться кнопки Примусово закрити, слідуючи Очистити кеш, потім Очистити дані При наступному запуску програми будуть створені нові набори кеш-пам’яті та даних. Це часто робить трюк.

 1. На головному екрані торкніться Меню.
 2. Виберіть Налаштування.
 3. Торкніться Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем, щоб вибрати вкладку Усі.
 5. Виберіть Камера.
 6. Натисніть кнопку Примусово зупинити.
 7. Натисніть кнопку Очистити дані.
 8. Перезавантажте телефон.

Помилка камери

Ви дізнаєтесь, коли ваш телефон страждає від цієї проблеми, оскільки щоразу, коли ви запускаєте камеру, з’являється попередження; “Попередження: Помилка камери”. Деякі власники сказали, що разом із повідомленням про помилку телефон зависає на кілька секунд, після чого вони повертаються на головний екран. Також надходили повідомлення про випадкові перезавантаження відразу після того, як камеру не вдалося завантажити.

Рішення 1. Очистьте кеш і дані камери . Згідно з повідомленнями, першим робочим рішенням було б очищення кешу та даних програми камери.

 1. На головному екрані торкніться Меню.
 2. Виберіть Налаштування.
 3. Торкніться Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем, щоб вибрати вкладку Усі.
 5. Виберіть Камера.
 6. Натисніть кнопку Примусово зупинити.
 7. Натисніть кнопку Очистити дані.
 8. Перезавантажте телефон.

Рішення 2: Витріть розділ кешу . Власникам, які нещодавно оновили свої телефони і стикаються з цією проблемою, рекомендується стерти розділ кешу, оскільки це може бути через старі кеші.

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності, головного екрана та живлення, поки телефон не завібрує.
 3. Відпустіть кнопку живлення, але продовжуйте утримувати кнопки збільшення та зменшення гучності, доки не з’явиться екран відновлення системи Android.
 4. Натисніть кнопку зменшення гучності, щоб вибрати "стерти розділ кешу".
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.

Рішення 3: Скиньте заводські налаштування . Якщо після двох попередніх рішень проблема не зникає, рекомендується виконати скидання до заводських налаштувань, щоб повернути телефон у робочий стан. Звичайно, вам потрібно створити резервну копію всіх своїх даних, оскільки всі вони будуть знищені з вашого телефону.

 1. На головному екрані натисніть кнопку меню.
 2. Виберіть Налаштування.
 3. Натисніть на вкладку Облікові записи та виберіть Резервне копіювання та скидання.
 4. Торкніться Скидання заводських даних.
 5. Торкніться Скинути пристрій.
 6. Торкніться Видалити все.

Камера показує порожній екран

Ця проблема характеризується чорним або порожнім екраном відразу після запуску програми Camera. Прикро те, що телефон перестає реагувати, коли це трапляється, або, принаймні, ви б не знали, чи це відбувається, оскільки екран залишається порожнім.

Рішення 1: Перезавантажте телефон м’яко . Коли телефон не реагує, відкрийте задню панель та вийміть батарею на хвилину. Дайте телефону відпочити без живлення, а потім замініть акумулятор і ввімкніть його знову. Плавне скидання часто вирішує питання щодо програм та обладнання, які перестали реагувати.

Рішення 2. Закрийте програми, що працюють у фоновому режимі . Ця проблема також може бути викликана недостатністю оперативної пам'яті, яка виникає, коли у фоновому режимі працює маса програм. Одне, що ви можете зробити, щоб полегшити ситуацію, - це завантажити телефон у безпечний режим:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Увімкніть його знову.
 3. Відразу після натискання вимикача живлення постійно натискайте клавішу меню (кнопка ліворуч від клавіші Home).
 4. Коли телефон підніметься, у нижньому лівому куті екрана ви побачите “Безпечний режим”.
 5. Тепер ще раз запустіть Камеру і перевірте, чи не викликає це порожній екран.

Якщо проблему було вирішено завантаженням до безпечного режиму, спробуйте вимкнути нещодавно встановлені програми.

Рішення 3: Скидання до заводських налаштувань . Якщо проблема не зникне після того, як ви виконаєте наведені вище рішення, спробуйте скинути заводські налаштування, щоб повернути телефон до початкових налаштувань. Для тих, хто вкорінив свій телефон і встановив спеціальні ПЗУ, можливо, вам доведеться перевстановити прошивку.

Також читайте: Спалах камери Samsung Galaxy S4 не працює [Як виправити]

Потріскана / подряпана лінза

Очевидно, що коли у вас пошкоджений, зламаний або подряпаний об'єктив камери, ви нічого не можете зробити, окрім як перевірити його уповноважений технік. Вони спробують все, щоб відремонтувати телефон і, можливо, замінити модуль камери, але це може бути безкоштовно. Я також не впевнений, чи гарантія покриває фізичні збитки. Якщо вони є, тоді ви можете безкоштовно замінити телефон.

Повідомте нам про свої проблеми з телефоном

Рішення, які ми надали тут, ґрунтуються на звітах та свідченнях власників, які зіткнулися з цими проблемами. Я також запитую своїх друзів-розробників XDA щодо деяких проблем. Тепер, якщо у вас є інші проблеми чи питання зі своїм смартфоном, на які ви хочете отримати відповідь, не соромтеся надсилати нам електронне повідомлення на [email protected]

Ми не гарантуємо відповіді на всі електронні листи, оскільки ми отримуємо їх сотні щодня, але будьте впевнені, що ваші повідомлення електронної пошти я прочитаю. Але я закликаю вас надати якомога більше деталей, щоб я міг легко знайти посилання та порівняти ваші проблеми зі звітами інших власників. Якщо ваша проблема зустрічається так само часто, як і інші, вже можуть існувати рішення, і я, безсумнівно, вкажу вам на них. Знімки екрану часто допомагають, тому прикріпіть один, якщо можете.

кредит на зображення: CNET