Як виправити Pandora, яка продовжує збій на Samsung Galaxy S8 (прості кроки)

Pandora Music або просто Pandora регулярно оновлюється її розробниками, щоб переконатися, що вона ідеально працює на всіх пристроях, які можуть її запускати. Однак проблема може виникати тут і там, і найпоширеніша з них часто представлена ​​помилкою "На жаль, Пандора зупинилася". По суті, це говорить вам, що з якихось причин програма Pandora перестала працювати або більше не могла продовжувати працювати.

У цій публікації я розповім вам про вирішення цієї проблеми, оскільки поділюся з вами рішенням, яке працювало з іншими. Не хвилюйтеся, ця проблема насправді не така серйозна, і ви можете її вирішити самостійно, не маючи допомоги технічного персоналу. Якщо ви є одним із власників Galaxy S8 і зараз у вас проблеми з потоковою передачею або прослуховуванням музики через Pandora, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S8, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Рішення збою програми Pandora на Galaxy S8

В основному це просто проблема, пов’язана з додатком, і телефон, такий як Galaxy S8, з справді вражаючими технічними характеристиками, не повинен мати проблем із запуском Pandora. Це може бути лише однією з ізольованих проблем, з якими ви можете стикатися час від часу, але щоб виправити це, спробуйте виконати такі дії:

Перше рішення: перезавантажте телефон

Для перезавантаження потрібно більше, ніж просто вимкнення та ввімкнення телефону. У фоновому режимі відбувається багато дрібниць, і ці дрібниці насправді мають великий вплив на продуктивність вашого телефону. Якщо ця проблема почалася без видимих ​​причин або просто почалася несподівано, існує ймовірність, що це пов’язано лише з незначним збоєм системи чи програми, і перезавантаження може про це подбати.

Ви можете виконати звичайну послідовність перезавантаження або спробувати Примусове перезавантаження, оскільки це насправді оновлює пам’ять телефону. Для цього одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд. Після цього телефон перезавантажиться нормально.

Відкрийте Pandora і спробуйте перевірити, чи все одно вона не вийде з ладу, чи помилка все одно з’явиться після цього. Якщо так, то виконайте наступний метод, оскільки він є більш ефективним, ніж цей.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Що робити, коли на вашому Samsung Galaxy S8 починає відображатись повідомлення про помилку “На жаль, контакти зупинились” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8, що відображає помилку "На жаль, процес com.android.phone зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити ваш Samsung Galaxy S8, який постійно відображає помилку "На жаль, галерея зупинилася" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 постійно відображає помилку "На жаль, телефон зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 постійно відображає помилку "На жаль, контакти зупинилися" [Посібник з усунення несправностей]

Друге рішення: очищення кешу та даних Пандори

Наразі це рішення, яке працювало з такою кількістю користувачів Pandora, але є проблема: вся музика, яку ви завантажили, буде видалена. Насправді це не така велика клопот, оскільки ці композиції пов’язані з вашим обліковим записом, тому ви можете перезавантажити їх, коли проблема вирішена, і це найголовніше зараз.

Ось як скинути програму Pandora:

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відобразити всі програми.
 2. На головному екрані перейдіть: Налаштування > Програми .
 3. Торкніться Менеджер програм.
 4. Знайдіть, а потім торкніться Пандора .
 5. Торкніться Зберігання .
 6. Торкніться ОЧИСТИТИ КЕШ.
 7. Торкніться Кешовані дані .
 8. Торкніться ОЧИСТИТИ.

Це може бути єдине, що вам доведеться зробити, щоб позбутися помилки «На жаль, Pandora зупинилася» та продовжувати користуватися програмою без будь-яких проблем. Однак, якщо проблема продовжується після цього, ви все ще можете щось вирішити.

Третє рішення: Видаліть та переінсталюйте Pandora (необов’язково)

Зазвичай я рекомендую оновити програму, але в цьому випадку, я думаю, краще просто видалити програму, щоб видалити всі пов'язані з нею файли, а потім перевстановити її, щоб переконатися, що у вас на телефоні встановлена ​​остання версія Pandora.

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відобразити всі програми.
 2. На головному екрані перейдіть: Налаштування > Програми .
 3. Торкніться Менеджер програм.
 4. Знайдіть, а потім торкніться Пандора .
 5. Торкніться УСТАНОВИТИ .
 6. Перегляньте сповіщення, а потім натисніть OK для підтвердження.
 7. Перезавантажте телефон, щоб оновити пам’ять та інші з’єднання.

Тепер, щоб перевстановити Pandora, виконайте наступні дії ...

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відобразити всі програми.
 2. Торкніться Play Store .
 3. Введіть "pandora" у вікні пошуку.
 4. Виберіть Pandora, а потім натисніть Установити .
 5. Щоб продовжити, перегляньте необхідні дозволи програми, а потім натисніть Прийняти .

Ці три процедури, безсумнівно, можуть вирішити цю проблему та змусити Pandora знову працювати на вашому телефоні.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S8 продовжує самостійно перезавантажуватися після процесу вкорінення [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, коли ваш новий Samsung Galaxy S8 застряє на екрані Verizon під час завантаження [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 почав з’являтись повідомлення про помилку «На жаль, налаштування зупинилися» після оновлення [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8, який не може продовжувати завантаження, але замість цього продовжує перезавантажуватися [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8 з помилкою "На жаль, налаштування зупинилися" [Посібник з усунення несправностей]