Як прискорити та уповільнити швидкість відтворення Netflix

Хоча не всі, деякі користувачі Netflix цікавляться, чи є спосіб змінити швидкість відтворення під час перегляду шоу. Зрештою, Youtube від Google вже має змінну швидкість відтворення, і він чудово працює. 

Netflix спробував включити цю функцію в експеримент для деяких користувачів, але найбільше джерело тертя щодо цієї ідеї походить не від передплатників, а від режисерів та сценаристів. Деякі гучні режисери (такі як Джадд Апатов, Бред Берд, Пейтон Рід, щоб згадати декількох) висловили свою негативну реакцію на експеримент, і Netflix поступився їм, врешті-решт, вбивши цю ідею.

На щастя, є сторонні розширення Google Chrome, які ви можете використовувати для зміни швидкості відтворення. Цей посібник покаже вам, як отримати ці розширення.

Зміна швидкості відтворення Netflix

Найкращий браузер для перегляду Netflix - це Google Chrome, тому ми використаємо його для цієї демонстрації. Оскільки Netflix власне не підтримує змінну швидкість відтворення, тому вам доведеться використовувати стороннє розширення.

Перш ніж ми надамо вам короткий список розширень для використання, ми хотіли б порадити вам, що ви можете безпосередньо встановити розширення, просто натиснувши посилання нижче. Щоб полегшити це, не забудьте відкрити цей короткий посібник за допомогою Google Chrome.

Якщо ви не знаєте, де знайти нововстановлене розширення, просто натисніть на значок налаштувань у верхньому правому куті.

Потім знайдіть Додаткові інструменти> Розширення .

Переконайтеся, що розширення, яке ви хочете використовувати, увімкнено.

Ви повинні побачити значок розширення у верхньому правому куті вашого браузера.

Розширення для зміни швидкості відтворення Netflix

У цьому посібнику ми включаємо три розширення. Кожен із них має свої чіткі характеристики, тому від вас залежить, який із них ви будете використовувати.

Швидкість відео: Дивіться відео зі швидкістю 1,25x-2x

Це розширення підтримує не тільки Netflix, але й інші відео-сайти. Якщо ваша основна мета - знайти розширення для головного прискорення шоу Netflix, це розширення добре для вас. Він здатний прискорити Netflix до 2x швидкості, що дуже зручно, коли ви хочете різко скоротити час перегляду, але не хочете пропускати сцени.

Спробуйте це розширення зараз, перейшовши за цим посиланням.

Контролер швидкості відео

Якщо ви хочете вручну налаштувати збільшення швидкості під час перегляду, тоді це розширення є найкращим варіантом, який у вас є. Ви можете легко пришвидшити, уповільнити, перемотати та перемотати свої відео за допомогою ярликів. Наводячи курсор миші над лівим кутом екрана, швидкість можна збільшити або зменшити за допомогою простого натискання кнопки.

Отримайте це розширення, перейшовши за цим посиланням.

SpeedUp: Netflix, Prime videos

Як і інші розширення у цьому списку, SpeedUp підтримує інші потокові веб-сайти. Головним чином, це розширення тут, щоб допомогти вам змінити швидкість відео. Якщо ви хочете мати чудову утиліту для контролю швидкості відео, ми скажемо вам спробувати це.

Отримайте це розширення, перейшовши за цим посиланням.

Пропоновані показники:

  • Як скопіювати контакти з телефону Samsung на SIM-карту
  • Як змінити швидкість відтворення на Android Youtube App
  • Як писати текст на ПК за допомогою повідомлень Android
  • Як увімкнути режим "Не турбувати" в Samsung

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте нашу сторінку Youtube для усунення несправностей.