6 найкращих сайтів для надсилання анонімних текстових повідомлень у 2020 році

Обмін текстовими повідомленнями пройшов довгий шлях з моменту свого створення приблизно десять років тому. Цю послугу повністю взяли на себе служби обміну миттєвими повідомленнями, головним чином через фактори витрат. Ось чому існує безліч служб безкоштовних текстових повідомлень, які дозволяють надсилати повідомлення, навіть не вимагаючи мобільного пристрою. Тож які найкращі сайти надсилають анонімні текстові повідомлення? Ну, є багато, саме тому ми вирішили перерахувати їх, щоб полегшити вам вибір вашої улюбленої послуги. Деякі з них дозволяють навіть використовувати псевдоніми, які можуть бути ідеальними для витівки.

Більше того, ці послуги також дозволяють залишатись анонімними, щоб жартувати своїх друзів чи коханих. Однак вашу IP-адресу все ще можна відстежити, тому вона не є справді анонімною.

Найкращі сайти для надсилання анонімних текстових повідомлень

анонімний текст

1. TxtDrop

Це, мабуть, найпростіший у використанні безкоштовний анонімний сервіс обміну текстовими повідомленнями. Інтерфейс простий для розуміння, і не треба говорити, що така пропозиція є кошмаром перевізника. Однак його функції можуть бути обмежені для користувачів із США та Канади, з можливістю негайної доставки, якщо ви перебуваєте в одному з двох регіонів. Для початку потрібно лише ввести адресу електронної пошти, номер мобільного телефону контакту, а потім повідомлення, яке потрібно надіслати.

Чому саме електронна адреса, вам може бути цікаво. Ну, це дозволить вам читати відповіді, які ви отримуєте на текстове повідомлення, з можливістю вести розмову через цей носій. Як ми вже згадували, це безкоштовна послуга, яка не вимагає оплати або попередньої передплати.

Завантажте зараз: тут

анонімний текст

2. Текст безкоштовно

Це не особливо найкраще виглядаючий веб-сайт, але він все одно робить свою роботу. Він охоплює всі основні речі, хоча немає жодної функції, яка б дозволяла користувачам відповідати на ваші розмови.

Це означає, що сайт запитує лише номер стільникового зв'язку одержувача, тему повідомлення, а також вміст тексту. Також є список підтримуваних операторів, які згадані у списку нижче, тому обов’язково підтвердьте, в якій мережі знаходиться ваш контакт.

Ви також можете надіслати безкоштовне, анонімне текстове повідомлення за допомогою Text Free. Ви можете просто ввести номер стільникового телефону приймача, тему текстового повідомлення, а потім вміст повідомлення. Після цього введіть у стільниковий пристрій приймача та натисніть кнопку Надіслати безкоштовне текстове повідомлення ! Легко, наскільки це можливо.

Веб-сайт трохи складніший у використанні, але виконує те саме завдання, що і багато з них.

Сайт обіцяє не передавати жодну зібрану інформацію третім особам і обіцяє зберігати цифри в безпеці. Якщо текстові повідомлення - це все, що вам потрібно, і ви не заперечуєте надсилати текстові повідомлення, обов’язково сприймайте це як обертання. Повідомлення отримуються майже одразу, коли ви надсилаєте їх, залежно від продуктивності мережі на той момент.

Завантажте зараз: тут

анонімний текст

3. Анонімний текст

Далі ми маємо анонімний текст. За допомогою цієї безкоштовної послуги ви можете надіслати анонімне текстове повідомлення майже всім у світі. Витягніть анонімний текст, і ви зможете скласти своє повідомлення, а потім введіть номер, кому ви хочете, щоб воно йшло. Після того, як ви задоволені своїм повідомленням, натисніть Продовжити , дотримуйтесь вказівок, і тоді ваше повідомлення повинно перейти на цей номер.

З анонімним текстом вартість досить низька - лише 1,25 долара за текст. Це набагато доступніше, ніж виходити та купувати телефон для пальника.

Завантажте зараз: тут

4. Надішліть анонімне SMS

Ця послуга не потребує введення, оскільки, безсумнівно, є однією з найбільших обробників безкоштовних анонімних веб-текстових повідомлень у світі. Компанія стверджує, що з її центрів обробки даних щодня надсилається понад 100 000 повідомлень, що говорить про його популярність.

Веб-сайт досить добре розроблений і має всі функції, які ви шукаєте на домашній сторінці. Сюди входить можливість підробити номер повністю, що є зручною функцією.

Потім ви вводите номер телефону приймача, а також країну, якій вони належать. На вигляд, ця послуга доступна в усьому світі, хоча повідомлення можуть надходити швидше в деякі місця, залежно від близькості до серверів компанії.

Така послуга краще підходить для швидкого оновлення ваших однолітків, викривачів та навіть тих, хто ділиться секретами між собою. Але оскільки дані не зашифровані, радимо не передавати інформацію, яка може бути надто конфіденційною.

Якщо раніше не було зрозуміло, цією послугою можна користуватися абсолютно безкоштовно, без будь-яких платежів. Однак немає функції відповіді, тому тут немає можливості для розмови вперед і назад.

Завантажте зараз: тут

5. AnonTxt

Четвертим у нашому списку послуг, які дозволяють надсилати текстові повідомлення анонімно, є доречно названий AnonTxt. Це охоплює всі функції, які ми бачили в інших подібних пропозиціях, завдяки простому та зрозумілому веб-сайту. Вам просто потрібно вибрати псевдонім, ввести номер вашого контакту, а потім повідомлення, яке ви хочете надіслати, і це майже все.

На веб-сайті чітко видно, що ця послуга доступна лише в США та Канаді, тож тим, хто не перебуває в регіонах, може не пощастити. Оскільки ви не ділитеся власною інформацією зі службою, неможливо вести розмову, що є, мабуть, найбільшим мінусом цього.

Незважаючи на те, що анонімність тут є важливим питанням, ця послуга також може використовуватися для надсилання привітань або повідомлень вашим рідним та близьким. Користувачі також можуть вибрати тему для текстового повідомлення, що дозволяє скласти правильне та всебічне повідомлення, якщо ви дотримуєтесь обмеження в 145 символів.

Завантажте зараз: тут

6. Текст'ем

Це чергова безкоштовна послуга безкоштовних текстових повідомлень в Інтернеті, яка дозволяє миттєво надсилати повідомлення своїм коханим. Найкраща частина цієї послуги полягає в тому, що вона дозволяє надсилати необмежену кількість повідомлень без обмеження кількості символів, незалежно від оператора зв'язку, на якому перебуває ваш контакт.

Що й казати, ця послуга працює лише в США та Канаді, тому їй на сьогодні не вистачає глобальної підтримки. Оскільки цей веб-сайт також дозволяє вам ділитися своєю електронною адресою, у вас є можливість отримувати відповіді на ваші тексти у формі електронних листів.

Якщо ви виявите, що не хочете отримувати повідомлення від контакту, у вас також є можливість миттєво заблокувати їх. Це відмінна функція з урахуванням безпеки користувачів. Анонімні текстові служби не чужі для пустощів і поширення фейкових новин, що робить безпеку важливим аспектом для будь-якої служби, яка працює за цією моделлю.

Завантажте зараз: тут

Найкращі сайти для надсилання вироку анонімних текстових повідомлень

Тут ми показали вам різні наші улюблені послуги надсилання анонімних текстових повідомлень. Будь-який із них виконає завдання, яке ви домагаєтесь, - надіславши анонімне текстове повідомлення на номер, який ви вибрали.

Чи є у вас улюблені послуги, якими ви користуєтесь для надсилання анонімних текстових повідомлень? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.