Прості способи виправити PS4, не читаючи диски Нерозпізнана помилка диска

Чи можете ви щось зробити, якщо ваш PS4 не читає ваші ігрові диски? Відповідь на питання насправді залежить від того, що викликає проблему. Якщо причина пов’язана із програмним забезпеченням, ви, швидше за все, вирішите проблему на своєму рівні. Однак, якщо це пов’язано з апаратною несправністю, наприклад, несправним оптичним приводом, знадобиться ремонт.

Цей посібник з усунення несправностей покаже вам, що потрібно зробити, щоб визначити причину проблеми.

Причини, чому PS4 може не читати диски

Коли справа стосується усунення несправностей цього типу, ви зазвичай не знаєте причину проблеми, якщо не виконаєте певні кроки з усунення несправностей. При спробі виправити PS4, який не читає диски, вам слід враховувати низку факторів. Загалом, це може бути проблема апаратного чи програмного забезпечення.

Нижче наведено деякі відомі загальні причини, через які виникає ця проблема.

Незначна помилка консолі.

Деякі консолі PS4 можуть не читати диски через випадкові помилки, які можуть виникнути. Ці помилки зазвичай розвиваються, коли консоль не працює протягом тривалого періоду. Що ви можете зробити, щоб перевірити, чи справді є тимчасова помилка, це перезавантажити PS4. Якщо після цього консоль повертається до нормальної роботи, то ви знаєте, що проблема, мабуть, незначна.

Проблема з ігровим диском.

Оптичний привід PS4 може не змогти сканувати та отримати інформацію з диска, якщо він забруднений або має подряпини. Переконайтеся, що диск, який ви намагаєтесь відтворити, очищений та не має подряпин. Хоча крихітні подряпини в цілому нормальні, тріщини або великі, глибокі подряпини можуть означати, що диск пошкоджений. У цьому стані оптичний привід не зможе отримати інформацію, необхідну йому для гри або продовження виконання свого завдання.

Програмний збій.

Деякі випадки, коли PS4 не читає диски, спричинені невідомою помилкою програмного забезпечення. Це іноді може трапитися після оновлення системи або оновлення гри.

Застаріле системне програмне забезпечення також може бути причиною деяких помилок, тому ніколи не пропускайте оновлення системи, якщо вони стануть доступними.

Погане обладнання.

Дисковод PS4 може вийти з ладу, якщо консоль піддається впливу таких елементів, як нагрівання, волога або фізичне насильство. Якщо ваша консоль випадково впала або має ознаки пошкодження обладнання, це може постраждати. Якщо ваш PS4 продовжує виймати диски або не хоче витягувати диск, який застряг усередині, це інша проблема, яка вимагає іншого набору кроків з усунення несправностей.

Потенційні рішення для виправлення помилки чи проблеми з читанням диска PS4

Нижче наведено кроки з усунення несправностей, які ви повинні зробити, щоб усунути проблему.

 1. Зверніть увагу на код помилки.

  Якщо є повідомлення про помилку або код, який відображається, коли ваш PS4 не читає ігровий диск, переконайтеся, що ви взяли це до відома. Деякі коди помилок можуть свідчити про відсутність проблем із консоллю, а проблема полягає в грі чи сервері.

  Ви також можете швидко здійснити пошук у Google за певним кодом помилки, щоб дізнатися, що це означає.

 2. Обов’язково почистіть ігровий диск.

  Це може здатися досить простим, але багато гравців зазвичай відмовляються від перевірки стану своїх ігрових дисків перед тим, як вставляти їх. Спробуйте втерти бруд або пил з поверхні диска чистою м'якою тканиною. Якщо у вас є тканина з мікрофібри, радимо використовувати її замість цього. Витріть обережно і переконайтеся, що немає тріщин.

 3. Перезавантажте PS4.

  Ви також можете включити живлення консолі, вирішуючи цю проблему. Вимкніть PS4 та від'єднайте шнур змінного струму та всі інші кабелі від консолі. Після вимкнення консолі зачекайте принаймні 2 хвилини, перш ніж все знову підключити назад. Потім перевірте проблему та переконайтеся, що ваш PS4 все ще виймає диски.

 4. Оновлення щодо безпечного режиму.

  Ви хочете переконатись, що програмне забезпечення вашої консолі повністю оновлене, запустивши його в безпечному режимі та оновивши звідти. Ось як:

  -Вимкніть консоль, натиснувши кнопку живлення на передній панелі. Зачекайте, поки індикатор живлення блимає кілька разів.

  -Коли консоль повністю вимкнена, натисніть і утримуйте кнопку живлення. Відпустіть його після того, як почуєте два звукові сигнали: один, коли ви натиснете спочатку, а інший через 7 секунд.

  -Підключіть контролер DualShock4 за допомогою USB-кабелю, що додається, та натисніть кнопку PS.

  -Якщо безпечний режим запустився успішно, виберіть варіант 3 - Оновити програмне забезпечення системи .

Отримайте допомогу від Sony: Repair

Якщо жодне з наведених вище рішень не допоможе, можна припустити, що у вашої консолі може бути проблема з обладнанням. Можливо, оптичний привід перестав працювати. На жаль, цей тип несправності обладнання вимагає заміни деталей. За допомогою відвідайте найближчий магазин Sony або сервісний центр.

Пропоновані показники:

 • Як виправити PS4 продовжує виймати диски | Не виймає диски
 • Прості способи виправити проблеми оновлення Call of Duty Modern Warfare
 • Прості способи виправити PS4 повільний Wi-Fi | Завантаження або завантаження відбувається повільно
 • Як виправити повільне завантаження та завантаження швидкості Nintendo Switch

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.