Як виправити збій Dota 2 під час матчу Липень 2020 р

Ваша гра Dota 2 виходить з ладу або зависає в головному меню або в середині гри? Геймери Dota 2 час від часу стикаються з проблемами, і одна з них - збої в роботі. Хороша новина полягає в тому, що ця проблема, як правило, легко вирішується шляхом оновлення або перевірки ігрових файлів. Якщо ці два результати не будуть працювати, цей посібник також покаже вам деякі інші потенційні рішення, які можна спробувати.

Які найпоширеніші причини збою або зависання Dota 2

Існує ряд можливих причин, через які Dota 2 може виходити з ладу або замерзати. Давайте перевіримо кожну з цих причин нижче.

Випадкова помилка клієнта Steam або Dota 2.

Якщо ваша гра Dota 2 збивається рідко, можливо, причина проблеми може бути незначною або тимчасовою. Клієнт Steam та його ігри іноді можуть спричиняти збої. Ці типи помилок легко виправити, хоча шляхом простого усунення несправностей, таких як перезавантаження комп'ютера або перезавантаження Steam або ігрового клієнта.

Проблеми з програмним забезпеченням або драйверами.

У деяких випадках унікальний стан програмного забезпечення вашого ПК може бути причиною ігрових збоїв. Застаріле, старе або піратське програмне забезпечення Windows іноді може призвести до конфліктів з деякими іграми. Переконайтеся, що програмне середовище вашого комп’ютера працює з останньою версією, щоб уникнути помилок. Ви також хочете постійно оновлювати драйвери, особливо графічний процесор. Застарілі драйвери відеокарти можуть призвести до різних типів проблем, починаючи від збоїв, падіння FPS і неможливості запуску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : Як перевірити наявність оновлень драйверів графічного процесора AMD

Інші програми також можуть перешкоджати роботі інших програм або ігор. Якщо проблема з аварійним завершенням роботи Dota 2 почалася після того, як ви встановили нову програму, спробуйте видалити нову програму, щоб з’ясувати, чи це є причиною.

Програми, які можуть маніпулювати іграми, такими як ArtMoney, Cheat Engine та інші подібні програми, можуть викликати проблеми зі Steam. Якщо у вас зараз працює один, спробуйте вимкнути його або повністю видалити і подивитися, чи допоможе це.

Пошкоджені файли гри.

Величезна кількість проблем Dota 2 пов’язана з проблемами з ігровими файлами. Щоб переконатися, що ваш клієнт Dota 2 запускає чисту версію, ви можете спробувати перевірити цілісність файлів гри або перевстановити гру.

Апаратна проблема.

В інших рідкісних випадках гра Steam може зіткнутися з проблемою через несправність обладнання. Якщо ви підозрюєте, що на вашому комп'ютері може бути апаратна помилка, зверніть увагу на ознаки, які виникають у вас першими. Наприклад, якщо у ваших іграх виникають проблеми з низькою продуктивністю, можливо, система працює з недостатньою пам’яттю, проблемами з графічним процесором або іншими проблемами, пов’язаними з процесором.

Усунення несправностей апаратного забезпечення - це зовсім інша тема, яка вимагає ретельного аналізу проблеми.

Рішення для збою Dota 2 після завантаження або під час матчу

Якщо у вас є лише збої в роботі під час гри в Dota 2, тоді як решта ігор у порядку, перегляньте можливі рішення, які ви можете спробувати нижче.

 1. Перезапустіть клієнт Steam та Dota 2.

  Закрийте гру Dota 2 і вийдіть зі свого облікового запису Steam. Потім закрийте клієнт Steam за допомогою диспетчера завдань (натисніть CTRL + ALD + DEL). Після закриття Steam перезавантажте ПК.

  Після перезавантаження комп’ютера знову відкрийте Steam, увійдіть до свого облікового запису та перевірте, чи працює Dota 2 зараз.

 2. Перевірте наявність помилок.

  Чи ваш клієнт Dota 2 аварійно завершує роботу із повідомленням про помилку? Іноді проблеми зі Steam або з серверами Dota 2 можуть спричиняти збої. Якщо під час або після аварійного завершення роботи виникає конкретна помилка, спробуйте швидко здійснити пошук Google щодо цієї помилки, щоб перевірити, чи це проблема із сервером. Ви також можете звернутися на сайт підтримки Steam щодо конкретної помилки.

 3. Оновіть програмне забезпечення та драйвери.

  Ви повинні переконатися, що програмне забезпечення вашого комп’ютера завжди оновлюється. Це один з найпростіших способів мінімізувати проблеми. 

  Те саме слід зробити з вашими відеокартами. Навіть якщо ваша відеокарта відповідає мінімальним вимогам або перевищує їх, її потрібно регулярно оновлювати, щоб уникнути помилок.

  Перегляньте посилання нижче, щоб оновити драйвери графічного процесора.

  Nvidia - //www.nvidia.com/Download/index.aspx

  AMD - //www.amd.com/support

 4. Перевірте файли гри Dota 2.

  Наразі це одне з ефективних рішень для проблем із збоями Dota 2. Дізнайтеся, як це зробити, дотримуючись цієї статті.

 5. Перезавантажте файли Dota 2.

  Якщо ваша гра Dota 2 продовжує виходити з ладу, можливо, її файли гри можуть бути пошкоджені. Ви можете знову придбати всі файли гри Dota 2, щоб вирішити проблему. Ось як:

  -Вимкніть Steam повністю.

  -Перейдіть до вашої установки Steam (Зазвичай C: \ Program Files (x86) \ Steam \)

  -Перейменуйте папку “steamapps” у “old_steamapps”

  -Перезапустіть Steam і переінсталюйте гру.

  -Після завершення інсталяції перевірити проблему.

  -Якщо це вирішить проблему, ви можете скопіювати нові файли в папку “old_steamapps” і перейменувати їх на “steamapps”, щоб відновити інші ігри без повторного завантаження.

  -Якщо проблема не вирішена, ви можете перейменувати папку назад, щоб уникнути необхідності перевстановлення інших ігор.

Пропоновані показники:

 • Як виправити модернізований збій у програмі Modern Warfare 2 Xbox One
 • Як виправити Dota 2 Lag or FPS Drop In Main Menu or Intro
 • Як перевірити FPS, використання процесора та використання графічного процесора в іграх
 • Як налаштувати частоту кадрів або частоту кадрів у секунду на графічній карті NVIDIA Або AMD

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.