Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Note 9 не заряджається нестандартно?

Проблеми, пов’язані із зарядкою, є одними з найпоширеніших скарг, які ми отримуємо від наших читачів, і це вже була тенденція, коли кожного разу, коли з’являється новий флагманський пристрій, ми завжди отримуємо звіти про деякі блоки, які не заряджаються. Ми очікуємо того ж, коли вийде Samsung Galaxy Note 9.

Це дуже коротка публікація, яка покаже вам практичні способи того, що вам слід робити, якщо ваш новий пристрій не реагує на зарядний пристрій. Новий телефон повинен працювати належним чином у будь-якому аспекті без будь-яких проблем, але трапляються випадки, коли виникають незначні проблеми, тому вам потрібно виконати кілька найважливіших процедур, перш ніж приймати рішення про повернення телефону до магазину.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Що робити, якщо ваш новий Galaxy Note 9 не заряджається?

Коли справа стосується абсолютно нового телефону, вам потрібно лише переконатися, що з ним дійсно є проблема, тому що якщо це так, ви завжди можете повернутися в магазин і замінити його. Також важливо виконати деякі основні способи усунення несправностей, оскільки це може врятувати від повернення до магазину. Тим не менш, ось що я пропоную вам зробити ...

  1. Перевірте свій телефон за допомогою дротового зарядного пристрою та переконайтеся, що останній підключений до робочої розетки.
  2. Залиште телефон підключеним до зарядного пристрою принаймні на 5 хвилин, навіть якщо на ньому не відображаються знаки зарядки.
  3. Поки він все ще підключений до зарядного пристрою, виконайте процедуру примусового перезавантаження, одночасно натискаючи та утримуючи клавіші зменшення гучності та живлення протягом 45 секунд або більше.
  4. Якщо проблема все ще не відповідає, спробуйте підключити телефон до комп’ютера, якщо це можливо. Це дасть вашому пристрою альтернативне джерело живлення.
  5. Якщо у вас є бездротовий зарядний пристрій, ви також можете спробувати використовувати його, щоб дізнатися, чи телефон на нього реагує.
  6. З іншого боку, якщо ваш Galaxy Note 9 все ще працює, але не реагує на зарядний пристрій, спробуйте перезавантажити його нормально. Я б також запропонував скинути його, якщо проблема не зникне. Зробіть це до того, як вирішите принести телефон у магазин.
  7. Виконавши всі ці дії, і ваш телефон все ще не реагує, перевірте зарядний порт у телефоні, щоб переконатись, що щось не заважає з’єднанню. Шукайте сміття, ворсинки або сторонні предмети, які можуть перешкоджати проведенню.
  8. Ви також можете перевірити фізичний стан пристрою, яким ви заряджаєте телефон. Якщо у вас є інший сумісний зарядний пристрій, ви також можете спробувати скористатися ним, щоб дізнатися, чи заряджається телефон, бо якщо він все одно не буде, вам доведеться повернути телефон у магазин і замінити його.

Samsung та його дилери зараз швидко замінюють телефони можливими апаратними проблемами, якщо немає ознак фізичного пошкодження та пошкодження рідини. Завжди існує ймовірність того, що подібні проблеми пов’язані з виробництвом, і вони дійсно не можуть з цим щось зробити, окрім обміну дефектного телефону на працюючий.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам тим чи іншим чином. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами в будь-який час або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.