Samsung Galaxy Note 9: безпечний режим, стирання розділів кешу та скидання програм

Однією з причин проблем із вашими смартфонами є деякі програми, які ви встановили. Бувають випадки, коли пристрій не завантажується, оскільки існують додатки, які постійно зависають. Такі проблеми незначні за своєю суттю, але вони виникають навіть у найпотужніших смартфонів на сьогоднішньому ринку, таких як новий Samsung Galaxy Note 9.

Важливо, щоб ви знали, як перезавантажити телефон у безпечному режимі, оскільки він вам знадобиться, якщо проблему спричиняють сторонні програми. Ви також повинні знати, як видалити системний кеш, оскільки іноді ці невеликі тимчасові файли пошкоджуються та застарівають, що може призвести до проблем із продуктивністю.

Більше того, бажано знати, як скинути програми, незалежно від того, є вони сторонніми або попередньо встановленими, оскільки це найкращий засіб вирішення проблем, які виникають через деякі проблеми з програмами. Я розповім вам, як робити ці процедури, тому продовжуйте читати, оскільки ця публікація може допомогти вам тим чи іншим чином.

Тепер, перш ніж що-небудь, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, обов’язково завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже надали рішення для сотень проблем, про які повідомляють наші читачі. Шанси на те, що ми, можливо, вже надали рішення проблеми, яку ви зараз маєте, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, на цій сторінці та сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють, або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами.

Як перезавантажити Samsung Galaxy Note 9 у безпечному режимі

Усі сторонні програми та послуги будуть тимчасово вимкнені, коли ви завантажите телефон у безпечному режимі. Ця процедура дуже важлива для вирішення проблем, при яких телефон не може успішно працювати в звичайному режимі.

У випадках, коли пристрій працює настільки повільно, ви також можете використовувати цей метод, щоб спостерігати за своїм телефоном, щоб дізнатись, чи все ще він працює ідеально, коли всі треті сторони відключені. Те саме відбувається, якщо вас переслідують спливаючі вікна, які часто вбудовані або викликані програмами, які містять купу оголошень або шкідливих програм.

Ось як ви перезавантажуєте Galaxy Note 9 у безпечному режимі ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі, що з’являється на екрані.
 3. Коли на екрані з’явиться SAMSUNG , відпустіть клавішу живлення .
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. Коли в нижньому лівому куті екрана з’явиться безпечний режим , відпустіть клавішу зменшення гучності .

Як тільки ваш телефон успішно працює в цьому режимі, уважно спостерігайте за ним і порівнюйте його ефективність, коли він працює в звичайному режимі. Зазвичай, якщо проблема пов’язана зі сторонніми сторонами, у цьому режимі ваш телефон буде працювати швидше та плавніше.

Як стерти розділ кешу Samsung Galaxy Note 9

Бувають випадки, коли у вашого телефону виникають проблеми з прошивкою, тому вам не потрібно його скидати. Видалення вмісту розділу кеш-пам'яті може бути достатнім, щоб привести його в звичну роботу. Видалення розділу кеш-пам’яті призведе до видалення системного кешу, який з певних причин може бути пошкоджений. Ці файли можуть бути невеликими і тимчасовими, але вони можуть спричинити багато проблем для вашого телефону, якщо вони пошкодяться або застаріють. Ось чому доцільно час від часу стирати розділи кешу телефону. І вам не потрібно робити резервну копію важливих файлів та даних, оскільки їх не буде торкнутися. Ось як ви це робите:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші.
 4. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься протягом 30 - 60 секунд, перш ніж з’являться опції меню відновлення системи Android.
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити розділ стирання кешу .
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити так , і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Коли розділ кешу стирання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Після цього ваш пристрій може зайняти трохи часу під час перезавантаження, оскільки він відновить видалений кеш. Просто почекайте, поки воно активується, а потім продовжуйте спостереження, щоб дізнатися, чи проблема все ще зберігається чи виправлена.

Як скинути програми на вашому Samsung Galaxy Note 9

Скинути налаштування програми означає очистити кеш та дані. Ця процедура є дуже ефективною для виправлення проблем та помилок, пов’язаних із додатками. Якщо ви отримуєте помилку типу "На жаль, програма зупинилася", частіше за все проблема в додатку, і ця процедура ідеально виправляється. Ось як ви це робите у примітці 9:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування > Програми .
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням.
 4. Щоб відобразити попередньо встановлені програми, торкніться Меню > Показати системні програми .
 5. Торкніться Зберігання > ОЧИСТИТИ КЕШ > ОЧИСТИТИ ДАНІ > ВИДАЛИТИ .

Після цього відкрийте програму, з якою у вас виникли проблеми, щоб підтвердити, чи проблему вирішено. Якщо ні, і якщо ви маєте справу зі стороннім додатком, ви можете спробувати видалити його, щоб видалити всі пов’язані з ним прошивки та інші програми. Після чого завантажте його з магазину Play і переінсталюйте.

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування > Програми .
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням.
 4. Щоб відобразити попередньо встановлені програми, торкніться Меню > Показати системні програми .
 5. Натисніть ВИДАЛИТИ > Добре .

Або ви також можете спробувати знайти оновлення для нього, оскільки бувають випадки, коли проблеми з додатком пов’язані із сумісністю ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Play Store > Меню > Мої програми .
 3. Щоб автоматично оновити програми, торкніться Меню > Налаштування > Автоматичне оновлення програм .
 4. Виберіть один із таких варіантів:
  • Натисніть Оновити [xx], щоб оновити всі програми доступними оновленнями.
  • Торкніться окремої програми, а потім натисніть Оновити, щоб оновити одну програму.

Я сподіваюся, що ці прості навчальні посібники можуть допомогти вам вирішити проблеми з вашим новим Samsung Galaxy Note 9. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.