Як виправити Samsung Galaxy Note 8, який постійно замерзає та відстає після оновлення (прості кроки)

Samsung Galaxy Note 8 вийшов з операційною системою Android 7 Nougat. Google ще не випустив Android 8 Oreo, тому будь-які оновлення, які отримував цей пристрій з моменту його випуску, мали бути невеликими, більшість із них надійшли як виправлення безпеки. Що стосується специфікацій, Note 8 має найкращі результати, але деякі з наших читачів скаржиться на зависання та затримки, з якими вони стикалися після оновлення своїх телефонів.

Проблеми з заморожуванням та відставанням є одними з найпоширеніших проблем, з якими ми стикалися з тих пір, як ми почали надавати безкоштовну підтримку своїм читачам. Незважаючи на те, що за останні 5 років технологія вдосконалилася в геометричній прогресії, в Android є речі, які залишились такими ж. Отже, у цій публікації я проведу вас, щоб позбутися заморозок та відставань від Вашого Примітки 8, використовуючи старий трюк, який ми використовували тоді. Якщо ви є одним із власників цього чудового телефону і на даний момент у вас виникає подібна проблема, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може вам допомогти.

Перш ніж перейти до нашого способу усунення несправностей, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми у своїй Примітці 8, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми, про які повідомляють наші читачі. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як виправити Galaxy Note 8, який постійно замерзає та відстає після оновлення

Проблеми з продуктивністю, які починають виявлятися після оновлення, часто спричинені пошкодженими та / або застарілими кешами системи. Це невеликі тимчасові файли, створені системою для того, щоб додатки, функції та послуги працювали плавніше. Вони часто створюються, коли ви вперше використовуєте програму чи послугу. Для системних кешів вони створюються під час першого завантаження.

Оновлення мікропрограми можуть залишити деякі кеші застарілими, оскільки буде запущена нова версія Android. Зазвичай вони замінюються автоматично, але бувають випадки, коли старі кеші не замінюються, і саме тоді виникають подібні проблеми. Ви фактично не маєте доступу до цих файлів, ви просто видаляєте їх усі відразу, і система автоматично їх відтворює. Для цього виконайте такі дії:

 1. Вимкніть Galaxy Note 8.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Ви фактично просто видаляєте системний кеш, коли ви стираєте розділ кешу, і жодного іншого. Усі ваші файли та дані залишаться цілими, тому це безпечно і дуже ефективно, коли мова заходить про такі проблеми. Однак, якщо телефон продовжує замерзати і затримуватися після цього, то вам доведеться зробити більше, ніж стирання розділу кешу.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Як виправити свій Samsung Galaxy Note 8, який постійно збивається та замерзає [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 відстає, зависає та відображає помилку “На жаль, налаштування зупинено” [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Note 8 застряг на екрані Verizon [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy Note8, який постійно перезавантажує / перезавантажує [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з Samsung Galaxy Note 8, який став таким відсталим, млявим і повільним [Посібник з усунення несправностей]

Усунення несправностей Galaxy Note 8, яке постійно замерзає та відстає після оновлення

Очевидно, проблема полягає не лише у пошкодженні кеш-пам’яті системи. Вам доведеться зробити ще пару процедур, щоб визначити причини і, сподіваємось, це виправити. Наведені нижче процедури можуть допомогти вам вирішити проблему.

Запустіть телефон у безпечному режимі

Запуск Galaxy Note 8 у безпечному режимі сам по собі не вирішить проблему, але підкаже, чи причиною проблеми є сторонні програми, чи ні. Отже, скажімо, наприклад, телефон працює бездоганно без цих зависань і відставань у безпечному режимі, тоді зрозуміло, що це стороннє додаток, яке його спричиняє, оскільки всі сторонні програми тимчасово відключені в безпечному режимі. Отже, наступне, що вам потрібно зробити в цьому випадку, - це знайти програму, яка спричиняє проблему, та видалити її.

Ось як ви запускаєте телефон у безпечному режимі ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

І ось як ви видаляєте програму зі свого телефону ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.
 7. Перезавантажте телефон назад у звичайному режимі.

З іншого боку, якщо заморожування та відставання тривають навіть у безпечному режимі, то у вас немає іншого вибору, крім як зробити наступну процедуру.

Створіть резервну копію файлів і даних та скиньте налаштування телефону

Я впевнений, що скидання вирішить цю проблему, але цей метод завжди приходить в кінці через клопоти, які вам доведеться пройти при резервному копіюванні файлів і даних. Але у вас немає іншого вибору, тому знайдіть час для резервного копіювання всіх важливих файлів. Після резервного копіювання вимкніть захист від скидання заводських налаштувань, видаливши з телефону свій обліковий запис Google, а потім виконайте такі дії:

 1. Вимкніть Galaxy Note 8.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо все інше не вдається, пора принести телефон до сервісного центру і перевірити його. Якщо у вас є інші проблеми, на які ви хочете, щоб ми вирішили, не соромтеся зв’язуватися з нами в будь-який час.

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Як виправити свій Samsung Galaxy Note8, який постійно відображає попередження про “виявлення вологи” [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 повністю загинув, вимкнувся і більше не заряджатиметься [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Note 8 заряджається повільно, але розряджає акумулятор досить швидко [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy Note 8, який постійно збивається та замерзає [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 відстає, зависає та відображає помилку “На жаль, налаштування зупинено” [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 затримується під час запуску програми, вона почала працювати так повільно [Посібник з усунення несправностей]