Поради та підказки на панелі сповіщень Samsung Galaxy S7 Edge

Окрім розкішного, водостійкого дизайну, розширюваної пам'яті, що підтримує до 200 Гб карт пам'яті microSD, першої у світі камери з технологією подвійного пікселя для чудових знімків при слабкому освітленні та потужного обладнання, що підтримує віртуальну реальність високої точності Головною привабливістю Galaxy S7 Edge є сам Edge, саме так Samsung називає вигин уздовж бічних рам пристрою.

З останнім оновленням Marshmallow для Android та постійними оновленнями інтерфейсу Samsung, Edge тепер корисніший, ніж будь-коли раніше. Ця стаття навчить вас користуватися Edge, налаштувати його на свій смак і зробити його незамінною частиною вашого мобільного робочого процесу.

Edge - це додаткова функція, і Samsung не хоче нав'язувати її тим, хто не хоче користуватися нею щодня. Ось чому він за замовчуванням прихований і вимагає активації простим пальцем. Однак ви не можете просто проводити пальцем де завгодно і як завгодно. Невелика частина краю призначена функціонувати як ручка.

Samung-Galaxy-S7-край-ручка екрану

Ручку можна налаштувати (про це далі), але за замовчуванням вона розташована у верхній правій частині екрана. Все, що вам потрібно зробити, - провести пальцем від ручки до центру екрана. Після цього з’явиться бічна панель, і ви зможете отримати доступ до зручних ярликів та налаштувати панель. Вимкнення панелі - це лише питання натискання де-небудь ще на екрані, крім самої панелі, або натискання кнопки додому.

налаштування краю

Випуск Samsung Galaxy S7 Edge приніс із собою дуже бажану можливість налаштувати Edge та додати до дев'яти панелей. Існує програма Apps, яка вміщує до 10 найбільш часто використовуваних додатків, а не лише п’ять. Тепер користувачі можуть навіть додавати цілі папки, заповнені різноманітними програмами. People edge працює подібно до краю Apps, але призначений для контактів. Попередня версія цієї панелі спиралася виключно на фотографії, які часто були неінтуїтивними та сильно залежали від якості фотографії, пов’язаної з кожним контактом. Щоб вирішити цю проблему, Samsung додав імена контактів, що відображаються під фотографіями. Варто згадати також Task edge, який використовується для зберігання часто використовуваних функцій програми та завдань. Корисний асортимент повсякденних інструментів, таких як лінійка, компас та налаштований ліхтарик,було додано як частину функції, яка називається Швидкі інструменти.

Щоб налаштувати вигляд панелей, потрібно перейти до:

-> Налаштування

-> Екран краю

-> Крайові панелі

-> Виберіть конкретну панель, що входить до вашого Edge, і ви також можете змінити порядок або завантажити більше панелей.

Особливо корисною є панель «Новини та погода». І те, і інше може надати вам миттєвий доступ до корисної інформації, не викликаючи зайвих перебоїв.

Позиція Galaxy-S7-Edge

Як ми вже згадували, Edge Handle можна налаштувати, і ви можете змінити його положення, розмір та налаштувати, наскільки прозорим він повинен бути. Це дуже корисно для людей з меншими руками, оскільки дозволяє розмістити ручку трохи нижче на краю екрана для кращої роботи однією рукою.

Для цього зверніться до:

-> Налаштування

-> Екран краю

-> Крайові панелі

-> натисніть на налаштування дескриптора панелі Edge

Ми рекомендуємо тримати ручку повністю прозорою. Не потрібно довго згадувати, де саме це знаходиться, і це не заважатиме вам. Користувачі-лівші також можуть подумати про розміщення ручки та всіх панелей на лівій стороні екрана для зручнішого доступу.

s7 подача краю

Потоки - це чудовий приклад того, як Samsung постійно намагається придумати нові корисні способи використання криволінійного екрану. Доступ до каналів Edge можна отримати, проводячи пальцем уздовж екрана Edge і назад одним швидким рухом, коли головний екран вимкнено. По суті, гонорари - це невеликі дані, як-от ваш журнал дзвінків, оновлення новин, ціни на акції або час.

Спочатку вам може знадобитися активувати канали Edge, перш ніж ви зможете їх налаштовувати та використовувати. Зверніться до

-> Налаштування

-> Екран краю

-> Шукайте опцію з написом Edge feeds.

З цього моменту ви зможете перевірити стрічки, які ви хотіли б відображати, і встановити час очікування, який змінює час їх перебування. Ви також можете завантажити додаткові стрічки Edge, щоб краще відповідати вашим щоденним потребам.

Samsung S7 краю освітлення - -

Багато смартфонів оснащені світлодіодним індикатором сповіщення, щоб попередити власників про пропущені телефонні дзвінки, текстові повідомлення та push-сповіщення. Однак таке індикатор сповіщення корисний лише тоді, коли смартфон розміщений лицьовою стороною догори. Edge Lighting використовує вигнутий дисплей, щоб сигналізувати про вхідні телефонні дзвінки, коли пристрій обличчям вниз.

Ви можете ввімкнути цю функцію, перейшовши до

-> Налаштування

-> Екран краю

-> Крайове освітлення

Ви навіть можете призначити різні кольори улюбленим контактам, щоб точно знати, хто хоче поговорити з вами, не піднімаючи телефон. Така функція ідеально підходить для зустрічей та інших ситуацій, коли вам не хочеться здаватися, що ви не звертаєте уваги або зайняті якоюсь іншою діяльністю у вашому телефоні.

Також можна налаштувати повідомлення за замовчуванням, яке буде надіслано людині, яка намагається зв’язатися з вами, коли ви кладете руку на датчик серцевого ритму і тримаєте її там приблизно 3 секунди. Смартфон автоматично відхилить дзвінок і негайно надішле повідомлення.

управління файлами

Не секрет, що досвідчені користувачі люблять користуватися перевагами відкритого характеру Android та доступу до файлової системи. Нова панель, випущена EHZ Studios, значно покращує функціональність Edge, пропонуючи швидкий доступ до всіх файлів та папок на вашому смартфоні.

Панель можна встановити, перейшовши до:

-> Налаштування

-> Екран краю

-> Завантажити

На жаль, панель доступна за 1,48 долара в магазині Google Play. Ми вважаємо, що панель вартує невеликої ціни для тих, хто може побачити перевагу того, що їх файлова система легко доступна з Edge.

Монітор акумулятора

Надійне управління акумулятором є необхідним для будь-якого сучасного смартфона. Хоча з роками швидкість обробки набагато швидша, час автономної роботи все ще є найбільшим слабким місцем більшості пристроїв. Переважна більшість користувачів із задоволенням вичавлюють із телефону весь день використання.

Встановивши популярний додаток для моніторингу заряду акумулятора GSam Battery Monitor, ви можете додати на екран Edge зручний ярлик, щоб швидко змінити всі важливі налаштування, подивитися, яка програма спричиняє найбільший розряд, і отримати точну інформацію про залишок заряду акумулятора.

режим однією рукою

На 5,5-дюймових дисплеях Samsung Galaxy S7 Edge може бути занадто великим для багатьох людей з меншими руками. Це може бути проблематично, коли вам абсолютно необхідно користуватися телефоном лише однією рукою. На щастя, Samsung реалізував корисну функцію, яка називається режимом однієї руки, яка зменшує розмір екрану, щоб тримати все в зоні досяжності.

Ця функція, імовірно, буде вимкнена за замовчуванням, і спочатку її потрібно буде активувати, перейшовши до:

-> Налаштування програми

-> Додаткові функції.

-> режим однією рукою

Там ви можете увімкнути функцію та налаштувати, як саме вона повинна поводитися. Рекомендуємо вирівняти клавіатури з одного боку дисплея. Зменшення розміру екрана - це лише питання потрійного натискання кнопки головного екрана. Тоді ви зможете дістатися до Edge, навіть коли ви керуєте смартфоном слабшою рукою.

Смартфони схожі на комп’ютери, оскільки їм також вигідні часті перезапуски. Простий перезапуск може легко вирішити багато проблем і дозволить пристрою повністю інсталювати оновлення та повернутися до початкової роботи. Samsung Galaxy S7 Edge дозволяє повністю забути про них, додавши опцію планування регулярних перезавантажень. Просто перейдіть до:

-> Налаштування

-> Резервне копіювання та перезапуск

-> Автоматичний перезапуск

Edge має великий потенціал для набагато простішої повсякденної роботи Samsung Galaxy S7 Edge. Із часом ми очікуємо, що Samsung випустить безліч нових панелей та функцій загалом. Ми закликаємо всіх власників S7 Edge витратити якийсь час на вивчення того, що може зробити Edge - це дійсно варто зусиль.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.