Як виправити проблему з чорним екраном Google Pixel 3 XL

Проблема з чорним екраном - одна з найпоширеніших проблем смартфонів. Екрани телефонів, на відміну від комп’ютерних, мають більш важливі функції, ніж просто відображення зображень та відео. Екрани виконують роль монітора та шлюзу до інтерфейсу операційної системи. Само собою зрозуміло, що поганий екран може повністю заблокувати користувачеві використання пристрою. У сьогоднішньому дописі ми пропонуємо вам кроки з усунення несправностей, які ви можете зробити, якщо екран Google Pixel 3 XL не вмикається або стає чорним.

У чому проблема Google Pixel 3 XL Black Screen?

Хоча це може здатися очевидним для випадкового спостерігача, проблема Чорного екрану може означати різну ситуацію від одного користувача до іншого. Нижче наведено три найпоширеніші випадки, що показують форми випуску на чорному екрані.

Проблема з чорним екраном через відсутність живлення

Це найпоширеніша причина, чому багато користувачів смартфонів на різних платформах можуть позначити проблему як проблему з чорним екраном. В основному відбувається те, що екран залишається чорним просто тому, що телефон мертвий або відмовився знову ввімкнути живлення. Цей тип проблем із чорним екраном зазвичай супроводжується іншими ознаками, такими як:

 • відсутність світлодіодних індикацій (суцільний або блимає),
 • відсутність звукових повідомлень
 • телефон більше не вібрує при перезавантаженні
 • телефон більше не показує ознак зарядки
 • номер недосяжний

Якщо ваш Google Pixel 3 XL має проблему з чорним екраном і став абсолютно мертвим, це означає, що проблема з живленням відсутня, тож екран тепер не реагує і залишається чорним. У цій ситуації найімовірнішою причиною є несправність обладнання, тому ремонт може бути єдиним ефективним рішенням.

Проблема з чорним екраном через пошкоджений екран

Іншу форму проблеми з чорним екраном можна віднести до зламаного екрану. Це часто трапляється після випадкового падіння пристрою або піддавання його воді або рідині. У цій ситуації телефон, як правило, не зовсім мертвий, і він може продовжувати знову вмикатись, показувати світлодіодні індикатори світла, вібрувати при перезавантаженні або дзвонити при виклику його номера.

Якщо екран телефону став чорним після фізичного впливу, ви повинні відправити телефон на ремонт або заміну.

Проблема з чорним екраном через замерзання або невідповідну систему

У деяких інших випадках телефон може просто не реагувати на якусь невідому помилку. Якщо Android виявляє помилку, зазвичай намагається її виправити самостійно, але іноді, можливо, це не вдається зробити ефективно. Це може призвести до збою або збоїв системи. Це зазвичай проявляється в тому, що люди називають заморожуванням. Іноді система може зависнути і відобразити чорний екран. Якщо причиною є лише незначна помилка, швидкий перезапуск зазвичай вирішує проблему.

Рішення для виправлення проблеми з чорним екраном Google Pixel 3 XL

Часто немає очевидної причини, чому пристрій Android може зависнути. Користувачеві потрібно виконати набір кроків з усунення несправностей, щоб звузити фактори. Якщо ви не впевнені, що могло спричинити проблему з чорним екраном на вашому Google Pixel 3 XL, наступні кроки з усунення несправностей допоможуть вам це зрозуміти.

Примусове перезавантаження

Якщо ваш піксель не потрапляв у рідину і працював нормально, перш ніж виникла проблема, причина, швидше за все, незначна помилка ОС. Спробуйте виправити це, перезавантаживши пристрій. Просто натисніть і утримуйте кнопку живлення близько 10 секунд. Потім зачекайте, поки ваш телефон завершить послідовність перезавантаження, і подивіться, що станеться.

Зарядіть пристрій

Багато випадків чорного екрану спричинені тим, що акумулятор розряджається. Переконайтеся, що заряджаєте телефон принаймні 30 хвилин, перш ніж намагатись його знову ввімкнути. Це дозволить акумулятору накопичувати достатньо енергії перед повторним загорянням системи.

Використовуйте інший набір аксесуарів для зарядки

Якщо проблема виникла через неправильний зарядний кабель або адаптер, ми рекомендуємо використовувати інший набір. Якщо ви не зможете легко отримати інший офіційний кабель і адаптер Google, спробуйте позичити їх у друга або відвідайте місцевий магазин Google.

Перевірте екран

Як уже згадувалося вище, існує низка ознак, які користувач повинен зробити, щоб розрізнити, з яким типом проблем із чорним екраном він стикається. Тільки пам’ятайте, якщо телефон все ще заряджається і демонструє ознаки життя, але екран залишається чорним, це, швидше за все, проблема з екраном. Материнська плата та решта системи все ще можуть працювати нормально, але екран може потребувати ремонту або заміни. Зв’яжіться з Google, щоб отримати додаткову підтримку.

Завантажте в безпечний режим

Іноді програма може стати несумісною з Android або іншими програмами, що спричиняє проблеми. Щоб перевірити, чи у вас проблема з одним із завантажених додатків, перезапустіть Pixel 3 XL у безпечний режим.

Щоб завантажити Pixel 3 XL у безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення вашого пристрою.
 2. На екрані торкніться й утримуйте живлення. За потреби натисніть OK.
 3. Ваш пристрій запускається в безпечному режимі. У нижній частині екрана ви побачите "Безпечний режим".
 4. Дайте своєму Pixel 3 XL працювати в цьому режимі принаймні 48 годин, щоб ви помітили будь-яку різницю.
 5. Щоб вийти з безпечного режиму, просто перезавантажте пристрій.

Пам’ятайте, завантаження в безпечному режимі не скаже автоматично, яка з ваших програм є проблемою. Вам потрібно буде спостерігати за телефоном та перевіряти покращення, щоб визначити, чи не викликає проблему сторонній додаток. Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Pixel 3 XL все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Ремонт

Є кілька речей, які слід врахувати, перш ніж ви вирішите надіслати свій Pixel 3 XL до Google на ремонт. Ось пункти для перевірки:

 • телефон повністю мертвий (немає живлення)
 • не заряджається (навіть після використання іншого відомого робочого набору кабелю та адаптера)
 • телефон випадково впав
 • екран не вмикається після намокання телефону
 • жодна з наведених вище пропозицій не допомогла

Якщо ваш Pixel 3 XL має будь-який із наведених вище пунктів, більше не витрачайте час на пошуки програмних рішень. Це означає лише, що є глибша причина, чому екран чорний або не вмикається. Нехай професіонал розбере ситуацію, щоб можна було провести належну діагностику обладнання.