Як виправити проблему мерехтіння екрана LG Q Stylus

#LG #QStylus - це модель смартфона Android середнього класу, вперше випущена в серпні 2018 року, яка постачається зі стилусом. Це сумісне з MIL-STD-810G, а також сертифікований пристрій IP68. Він має 6,2-дюймовий IPS-РК-дисплей з роздільною здатністю 1080 х 2160 пікселів. У нього є одна 16-мегапіксельна камера ззаду та одна 8-мегапіксельна селфі-камера спереду. Під капотом знаходиться восьмиядерний процесор Mediatek MT6750, який в парі з 4 ГБ оперативної пам'яті. Хоча це надійний пристрій, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему мерехтіння екрану LG Q Stylus.

Якщо ви є власником LG Q Stylus або будь-яким іншим пристроєм Android, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Як виправити проблему мерехтіння екрана LG Q Stylus

Краще, щоб ваш телефон працював на найновішій версії програмного забезпечення, перш ніж виконувати рекомендовані кроки з усунення несправностей, перелічені нижче. Якщо доступне оновлення, я пропоную спочатку завантажити та встановити його.

Одним з факторів, що може спричинити мерехтіння екрану телефону, є програмний збій. Можливо, програму було завантажено на пристрій, що спричиняє проблему, або виною тому певна форма пошкоджених даних у програмі. Зараз ми будемо робити усунення несправностей програмного забезпечення телефону, щоб усунути цю проблему.

Виконайте м’який скидання

Перше, що вам доведеться зробити в цьому конкретному випадку, це оновити програмне забезпечення телефону, що можна зробити, просто перезавантаживши телефон. Хоча це зазвичай робиться на пристрої, який не реагує, він також буде працювати в цьому випадку. Щоб виконати цю процедуру, просто натисніть і утримуйте кнопку живлення та зменшення гучності, доки пристрій не вимкнеться, приблизно 8 секунд, а потім відпустіть. Після цього перевірте, чи все ще екран мерехтить.

Увімкніть телефон у безпечному режимі

Іноді програма, яку ви завантажили з Google Play Store, спричиняє мерехтіння екрану LG Q Stylus на телефоні, коли він встановлений. Зазвичай це трапляється, коли програма має деякі помилки або несумісна з версією програмного забезпечення телефону. Щоб перевірити, чи не викликає проблему програма, яку ви завантажили, вам доведеться запустити телефон у безпечному режимі, оскільки в цьому режимі можуть працювати лише попередньо встановлені програми.

 • Коли екран ввімкнено, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • У меню параметрів, що з’явиться, натисніть Вимкнути та перезапустити.
 • Пристрій перезапуститься, а накладений безпечний режим більше не відображатиметься на екрані.

Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це, швидше за все, викликано встановленою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Щоб з’ясувати, який додаток спричиняє цю проблему, вам потрібно виконати метод спроб та помилок. Запустіть телефон нормально, а потім видаліть програму. Після цього перевірте, чи проблема все ще виникає. Повторюйте цей крок, доки проблема більше не виникає. Винуватцем є, швидше за все, остання програма, яку ви видалили.

Протріть розділ кешу телефону

Зазвичай у вашому телефоні зберігаються найбільш часто використовувані дані для зручного пошуку, що покращує роботу пристрою. Іноді ці кешовані дані, що зберігаються у виділеному розділі телефону, можуть бути пошкоджені. Коли це трапляється, це зазвичай спричиняє виникнення певних проблем у телефоні. Щоб виключити ймовірність того, що саме це спричиняє проблему, вам доведеться стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення.

 • На головному екрані торкніться Налаштування.
 • Перейдіть на вкладку "Загальні".
 • Торкніться Зберігання> Внутрішня пам'ять.
 • Зачекайте, поки опції меню закінчать обчислення.
 • Торкніться звільнити місце.
 • Торкніться Тимчасові файли та необроблені файли.
 • Виберіть такі опції: Кешовані дані, Тимчасові файли в лотку для кліпів, Сирі файли з камери.
 • Торкніться Видалити> ВИДАЛИТИ

Перевірте, чи проблема все ще виникає.

Виконайте скидання до заводських налаштувань

Якщо вищевказані кроки не допомогли вирішити проблему мерехтіння екрану LG Q Stylus, ваш останній варіант - відновити заводські налаштування. Не забудьте зробити резервну копію даних телефону перед скиданням, оскільки це буде видалено в процесі.

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності.
 • Коли з’явиться логотип LG, швидко відпустіть, а потім утримуйте кнопку живлення, продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності.
 • Коли з'явиться повідомлення "Видалити всі користувацькі дані (включаючи програми LG та оператора) та скинути всі налаштування", натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб скинути налаштування пристрою.

Після завершення скидання налаштуйте телефон знову, але поки не встановлюйте жодних програм, а потім перевірте, чи все ще не мерехтить екран. Якщо це сталося, це, швидше за все, спричинено несправним апаратним компонентом, і в цьому випадку вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.