Як розблокувати телефон Sprint безкоштовно

Отже, у вас є телефон у мережі Sprint, і ви хочете розблокувати його для використання в іншій мережі США або на місцевому операторі в країні, до якої ви подорожуєте. Як правило, коли ви купуєте телефон у оператора, він блокується в мережі цього оператора, тобто ви не можете взяти телефон Sprint і негайно перейти до Verizon або T-Mobile. Але крім цього, Sprint досить обмежений і суворий, що стосується розблокування, але все ще існує кілька способів, як ви можете безкоштовно розблокувати телефон Sprint, щоб ви могли використовувати його в інших мережах. І цей спосіб працює, якщо ви хочете розблокувати iphone або розблокувати телефони Android.

Якщо ви не впевнені, як це зробити, обов’язково виконайте наведені нижче дії, оскільки ми проводимо вас крок за кроком через процес розблокування.

Передумови

Sprint насправді має досить багато передумов, щоб розблокувати телефон у своїй мережі, і вони, як правило, зовсім не поблажливі до них.

  1. По-перше, пристрій, очевидно, повинен бути смартфоном або планшетом від Sprint.
  2. Sprint каже, що це також повинен бути телефон, який розблоковується за допомогою SIM-картки для внутрішніх Сполучених Штатів.
  3. Як і у випадку з іншими операторами, про пристрій не можна повідомити, що він загублений, викрадений або заблокований. Якщо це так, це зазвичай те, що перевізники називають «чорним списком», і його неможливо розблокувати.
  4. Пристрій можна розблокувати, лише якщо ваш рахунок має хорошу репутацію, що, як правило, означає своєчасні платежі та хорошу історію роботи зі Sprint.
  5. Крім того, ви не можете розблокувати пристрій відразу після його покупки. Він повинен був бути активним щонайменше 50 днів на відповідній лінії обслуговування.
  6. Нарешті, не повинно бути несплачених платежів або платежів, що очікують на розгляд, включаючи плату за встановлення у платіжному платіжному пристрої.

Sprint має багато однакових вимог щодо розблокування пристрою для міжнародних подорожей; однак пристрій повинен мати функцію розблокування SIM-картки для міжнародних подорожей.

Пристрої Sprint Forward Prepaid мають усі ті самі вимоги, але замість того, щоб бути активними протягом 50 днів, вони повинні бути активними протягом 12 місяців, перш ніж їх можна буде розблокувати. Крім того, вам потрібно зателефонувати у службу підтримки клієнтів Sprint, щоб її розблокувати - номер 855-639-4644.

Розблокуйте телефон Sprint

Щодо розблокування телефону, у Sprint є кілька досить жорстких вимог, але як тільки ви їх зустрінете, вам доведеться телефонувати зі Sprint, щоб телефон розблокували. Ви можете зайти на веб-сайт Sprint і зайти в Інтернет-чат, або ви можете зателефонувати до їх служби обслуговування клієнтів, щоб розпочати процес.

Однак є деякі застереження. Sprint - як і Verizon - є носієм CDMA, але насправді трохи гірший за Verizon. Це тому, що телефони Sprint, які постачаються зі слотом для SIM-карти, які були запущені протягом останніх кількох років, не можна розблокувати. Ви просто не зможете помістити SIM-карту іншого оператора всередину; однак Sprint зазначає, що пристрої, які працюють на SIM-картці, виготовленій після 2015 року, можуть розблоковуватися і зазвичай автоматично розблоковуються при дотриманні вимог.

Або, якщо ви не хочете чекати, поки автоматизована система Sprint наздожене, ви завжди можете поговорити з ними через онлайн-чат або телефонний дзвінок.

Однією з найбільш унікальних речей, які пропонує Sprint, є тимчасове розблокування для міжнародних подорожей. Зазвичай це короткостроковий пропуск, який увімкнено для вашого телефону, якщо ви відповідаєте вимогам. Ви можете подати запит на тимчасове розблокування по телефону або перейти на сторінку « Мій обліковий запис» на веб-сайті Sprint. Вам просто потрібно вибрати телефон, який ви хочете розблокувати, і натиснути на посилання " Розблокувати пристрій, щоб використовувати внутрішню SIM-карту" .

На жаль, на відміну від усіх інших перевізників, Sprint навіть не поблажливий до членів служби - ви все одно повинні відповідати вимогам, щоб телефон Sprint був розблокований.

Використовуйте сторонню послугу

Sprint не дозволяє розблокувати смартфон? Ну, ще не всяку надію втрачено. Хороша новина полягає в тому, що ви також можете скористатися сторонньою службою для розблокування телефону. Використання сторонньої розблокувальної компанії може в найкоротші терміни змусити ваш телефон працювати в іншій мережі та без усієї тяганини вашого оператора. Зазвичай це коштує деяких грошей, які можуть становити від пари баксів аж до в середньому 60 доларів.

Тим не менш, вам захочеться пошукати і дослідити хороші компанії. Переконайтеся, що вони поважні, інакше ви можете в кінцевому підсумку передати свої гроші одному взамін, ну, ні за що. Після придбання коду він зазвичай надсилається безпосередньо на наданий електронний лист.

Вирок

Sprint - один із найскладніших носіїв на ринку, що стосується розблокування смартфонів у мережі. Немає жодного додатка, за допомогою якого можна розблокувати телефон, а також немає Порталу запитів на розблокування пристрою, як це можна знайти в AT&T. Sprint, безумовно, також не постачає свої телефони розблокованими з самого початку з Verizon. На жаль, вам дійсно потрібно телефонувати за допомогою Sprint, щоб подати запит на розблокування.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.