Galaxy J7 перегрівається, не заряджається, не вмикається, інші проблеми з живленням

Наразі ми отримали значну кількість звітів про те, що # GalaxyJ7 не вмикається або не заряджається, тому ми сподіваємось, що сьогоднішня публікація стане корисним доповненням до наших існуючих матеріалів щодо усунення несправностей J7.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Нижче наведено конкретні теми, які ми сьогодні пропонуємо вам:

Проблема 1: Galaxy J7 не заряджається і не вмикається через проблему з материнською платою

Вітаю, сер. Я купив вживаний J7, який сказав, що у нього проблема з материнською платою, але телефон не повністю мертвий, я можу користуватися телефоном за допомогою меню завантаження. Телефон запускається багато разів, але часто замикається після показу логотипу Samsung J7 або через кілька секунд, і тоді єдиним способом, яким я можу запустити телефон, є підключення зарядного пристрою. потрібно кілька спроб, але це починається. Після його запуску і як-небудь, якщо він не закрився, проблема полягає в тому, що він не заряджається, кажучи, що підключений поганий зарядний пристрій.

Крім того, коли мій телефон вимкнений, він не заряджається, але продовжує блимати на білому сигналі батареї, і для цього у мене є ще один J7, зламаний екран, щоб зарядити батарею, тому в основному у мене дві батареї, і обидві працюють нормально. Я також кілька разів виконував жорсткий та м'який скидання, але це не вирішило проблему.

Я видалив вуглець з батареї, а також з телефонного штифта клеми акумулятора. Отже, моє питання полягає в тому, чи прошивка на складі ПЗУ вирішить мою проблему? Або мені потрібно відремонтувати материнську плату, і якщо так, то скільки це буде коштувати? Будь ласка, дайте відповідь якомога швидше. Заздалегідь спасибі. - Ману Ядав

Рішення: Привіт Ману. Якщо ви правильно сказали, що телефон має проблему з материнською платою, тоді прошивка іншого ПЗУ зовсім не допоможе. Будь-яка проблема з материнською платою означає апаратну проблему, і ви не можете виправити пошкоджений компонент за допомогою програмного рішення, такого як перепрошивка. Якщо ви можете цим керувати, продовжуйте заміну материнської плати. Ми не знаємо, скільки вам коштуватиме материнська плата для Galaxy J7, тому вам доведеться зв’язатися з продавцями для отримання цієї інформації.

Крім того, ви можете спробувати використовувати материнську плату вашого іншого J7 з поламаним екраном, якщо, звичайно, ця материнська плата працює нормально.

Проблема 2: Galaxy J7 перегрівається, не заряджається і не вмикається

Мій телефон не відповідає. Він вимикається після показу повідомлення на зразок того, що пристрій нагрівається, спочатку запобігає перегріванню, а потім заряджає його. Тепер він не реагує, коли я підключаю його до ноутбука. Тоді місце під камерою нагрівається, і спалах також спрацьовує на SAMSUNG J7. Будь ласка, вирішіть мою проблему. я спробував усі рішення. - Мешу400

Рішення: Привіт, Meshu400. Якщо ваш телефон не реагує на цей час, ви повинні переконатися, що заряджаєте його досить довго, щоб переконатися, що в батареї достатньо енергії. Якщо у вас є інший відомий робочий зарядний пристрій і кабель для зарядки Samsung, використовуйте його.

Якщо телефон все ще не може завантажитися навіть після підключення зарядного пристрою принаймні протягом години, спробуйте перевірити, чи можете ви запустити телефон в альтернативні режими завантаження. Ось як:

Завантаження в режимі відновлення :

 1. Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться логотип Samsung Galaxy, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. У цьому режимі ви можете або стерти розділ кеш-пам'яті, або зробити скидання до заводських налаштувань.

Завантаження в режимі завантаження:

 1. Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші головного екрана та гучності вниз, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться логотип Samsung Galaxy, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші Home та Volume Down.
 4. Зачекайте, поки не з'явиться екран завантаження.
 5. Якщо ви можете завантажити телефон у режимі завантаження, але не в інших режимах, це означає, що вашим єдиним виходом може бути прошивка запасів чи власної прошивки.
 6. Використовуйте Google, щоб шукати путівник, як це зробити.

Завантаження в безпечному режимі:

 1. Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 3. Як тільки з’явиться логотип Samsung Galaxy, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку, доки телефон не закінчить перезавантаження.
 5. Коли ви побачите текст "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть кнопку зменшення гучності.
 6. Єдина відмінність безпечного режиму від звичайного полягає в тому, що перший запобігає запуску сторонніх програм. Якщо ви можете завантажити телефон у безпечному режимі, але не в звичайному режимі, видаліть усі програми, доки проблему (яка заважає нормально завантажуватися) усуне.

Усі ці різні режими завантаження вимагають виконання певної комбінації апаратних кнопок. Якщо ваш телефон залишається мертвим або не реагує, це повинно спричинити несправність апаратного забезпечення. Ви повинні дозволити професіоналу перевірити пристрій, щоб апаратне забезпечення можна було перевірити.

Як хороший крок перед тим, як надіслати телефон, спробуйте з’ясувати, чи це просто проблема з акумулятором. Якщо у вас є друг з іншим J7, спробуйте позичити його акумулятор і переконайтеся, що це може змусити ваш телефон працювати. В іншому випадку просто пропустіть покупку іншого акумулятора, і нехай технік з’ясує несправність.

Проблема 3: Galaxy J7 Prime не заряджається і не вмикається

Привіт. Мій Samsung J7 PRIME раптово вимикається і взагалі не реагує. Я не можу його увімкнути. Спробував зарядити його більше 10 хвилин, але все одно не працює. Значок зарядки навіть не відображатиметься. ЩО Я ПОВИНЕН ЗРОБИТИ? - Маркрян79

Рішення: Привіт, Markryan79. Ви можете збігатися з вищезазначеними Manu та Meshu400, тому зверніться до наших пропозицій щодо них.

Проблема 4: Меню живлення Galaxy J7 випадково вискакує

Телефон покаже екран Samsung, але повністю не вмикається. Здається, кнопка живлення може бути несправною, оскільки єдиним способом її перезапуску є витяг акумулятора. Однак я піддаю сумніву цю гіпотезу, оскільки я можу отримати екран логотипу для відображення.

Крім того, коли телефон працює (удача, здається, він увімкнеться), через довільні проміжки часу з’явиться екран м’якого скидання, який також відображає режим польоту. Мені довелося налаштувати затемнення екрану після 15 секунд бездіяльності, оскільки коли телефон увімкнено, кнопка живлення не впливає на затемнення екрана. Я прочитав ваші статті і спробував кілька речей, але безрезультатно. Допомога? - Габріель Блер

Рішення: Привіт Габріелю. Однією з ознак того, що кнопка живлення не працює, є те, що меню живлення раптово відображається, ніби ви натиснули кнопку вручну. Якщо ви

дістаньте меню живлення випадковим чином, де показано наступне:

 • Вимкніть живлення
 • Режим передачі даних
 • Режим польоту
 • Перезапустіть

тоді вам слід подумати про те, щоб телефон перевірив професіонал.

Є кілька веб-сайтів, які можуть дати покрокові вказівки щодо заміни компонента, включаючи кнопку живлення, щоб ви могли їх відвідати, якщо маєте намір самостійно замінити цю кнопку. Майте на увазі, що вам все ще потрібен основний комплект для ремонту, як-от правильна викрутка, опалювальне обладнання та інші інструменти, щоб розібрати телефон. Також потрібно придбати запасний компонент.

Проблема 5: Galaxy J7 демонструє нестабільний рівень заряду акумулятора, батарея розряджається дуже швидко

Я щойно встановив нову батарею в свій Galaxy J7. Відразу після відключення живлення потужність падає до 80%. Коли він опуститься приблизно до 40%, він раптово знизиться до 0% і вимкнеться. Я не можу ввімкнути знову, поки він не зарядиться деякий час. Це насправді моя друга абсолютно нова батарея. Будь-які пропозиції. - Пол. Андерсенп

Рішення: Привіт Павло. Спробуйте спочатку відкалібрувати акумулятор. Є ймовірність того, що Android на даний момент може не виявляти справжній рівень заряду акумулятора. Якщо калібрування акумулятора не спрацює, можливо, це пов’язано з несправністю материнської плати. Наприклад, якщо мікросхема управління живленням порушена, це може постійно призводити до неправильних показань батареї. На жаль, заміна материнської плати - це не гарантована, ризикована процедура. Також надмірно дорого, що придбання нової материнської плати на заміну зовсім не практичне. Однак, якщо ви зараз не хочете отримувати новий телефон, єдиним варіантом для вас буде ремонт.

Для довідки, ось кроки щодо калібрування акумулятора:

 1. Використовуйте телефон, граючи в ігри або виконуючи завдання, щоб пришвидшити розрядку, поки телефон не вимкнеться сам.
 2. Заряджайте телефон, не вмикаючи його знову.
 3. Зачекайте, поки акумулятор скаже, що він повністю заряджений до 100%.
 4. Зачекайте годину, перш ніж відключати телефон від зарядного пристрою.
 5. Використовуйте телефон, доки заряд акумулятора не досягне 0% відсотків. Телефон повинен вимкнутись сам.
 6. Зарядіть телефон до 100%, почекайте годину, перш ніж відключати його знову.
 7. Тепер акумулятор слід перекалібрувати. Поспостерігайте, як працює телефон.