Як усунути неполадки Samsung Galaxy S7 Edge, які не заряджаються та інші проблеми, пов’язані з живленням

Вже є багато скарг на пристрої #Samsung Galaxy S7 Edge (# GalaxyS7Edge), які не заряджаються, тому ми розглянемо цю проблему. Пройшло лише кілька тижнів з моменту випуску пристрою, але ми вже бачимо такі серйозні проблеми. Однак такі проблеми, можливо, також були наслідком недбалості власника. Мета цього допису - усунути проблему, але не існує гарантованого виправлення, особливо якщо проблема пов’язана з апаратним забезпеченням.

Galaxy-S7-Edge - підводна зарядка

У наступній частині цього допису я відповім на деякі питання, пов’язані з владою, які задають наші читачі. Читайте далі, щоб дізнатись, чи одна з них схожа на вашу проблему, і дізнайтеся, як її вирішити чи виправити.

Перш ніж продовжувати, якщо у вас є інші проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S7 Edge, оскільки ми вже відповіли на кілька питань із телефоном. Спробуйте скористатися рекомендованими рішеннями або процедурами усунення несправностей. Ви також можете зв’язатися з нами безпосередньо, заповнивши цю анкету.

Проблема з Galaxy S7 Edge не заряджається

По-перше, ваш телефон все ще новий, і він все ще може бути у періоді заміни. Отже, якщо ви не хочете пройти всі клопоти щодо усунення несправностей, то я пропоную вам звернутися до свого постачальника та замінити його. Однак для власників, які хочуть щось вирішити проблему, перш ніж відправити її на ремонт чи заміну, спробуйте виконати наведені нижче дії:

 1. Переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний адаптер живлення та USB-кабель, оскільки, якщо ні, це може бути причиною того, що ваш телефон взагалі не заряджається. Пам’ятайте, що такий величезний акумулятор, як у S7 Edge, потрібен потужний зарядний пристрій, а враховуючи, що він здатний швидко заряджатися, вам потрібно щось спеціально розроблене для такої функції.
 2. Перевірте обидва кінці кабелю на наявність корозії, сміття та / або ворсу. Все, що знаходиться між рецепторами в телефоні та штирями в кабелі, може перешкоджати нормальному процесу заряджання. Також слідкуйте за зігнутими або кривими шпильками. Якщо ви можете знайти його, спробуйте вирівняти його.
 3. Огляньте порт на адаптері живлення. Спробуйте з’ясувати, чи є якась корозія або зігнуті штифти. Вам також потрібно перевірити USB-порт або утилітний порт на телефоні на те саме.
 4. Припустивши, що нічого не блокує та не роз’їдає шпильки, спробуйте вимкнути телефон і підключити зарядний пристрій, щоб побачити, як телефон реагує. Якщо на ньому відображається звичайний символ зарядки або горить світлодіодний індикатор, значить, зарядний пристрій так само добре, як і кабель. Однак, якщо телефон не реагує, можливо, це проблема з адаптером або кабелем, і щоб виключити ці можливості, потрібно використовувати інший зарядний пристрій. Якщо телефон добре заряджається з іншими зарядними пристроями, вам потрібно придбати новий комплект зарядних пристроїв, інакше продовжуйте пошук несправностей.
 5. Якщо телефон не реагує при підключенні, це може бути простою проблемою збою системи. Виконайте процедуру примусового перезавантаження, натиснувши та утримуючи одночасно клавіші зменшення гучності та живлення протягом 7-10 секунд. Телефон або перезавантажується, або екран ненадовго мерехтить. Потім можна спробувати зарядити пристрій і перевірити, чи реагує він цього разу.
 6. Завантажте телефон у режимі відновлення, якщо він все ще не реагував, коли ви його підключили. В Android System Recovery все необхідне обладнання ввімкнено, але графічний інтерфейс Android не завантажений. Отже, якщо це не проблема апаратного забезпечення, ваш телефон повинен мати можливість завантажуватися в режимі відновлення: натисніть і утримуйте клавіші головного екрана, збільшення гучності та живлення разом.
 7. Якщо телефон не завантажується під час відновлення, настав час його замінити, оскільки це може бути апаратною проблемою. Однак, якщо все почалося нормально, спробуйте стерти розділ кешу. Якщо це не мало ніякої різниці, спробуйте виконати скидання все ще через режим відновлення. Якщо телефон залишався вимкненим (і навіть не мерехтів), є ймовірність, що акумулятор повністю розрядився, і оскільки пристрій не заряджається, зверніться за допомогою до техніка.

Проблеми живлення Samsung Galaxy S7 Edge

Ось деякі проблеми, з якими ви можете зіткнутися, якщо у вас є S7 Edge:

Запитання:Мій телефон раптово затемнився, але я знаю, що це не акумулятор, оскільки він помер приблизно на 73%. Тепер він просто не відповість, коли я спробую його увімкнути. Це перша проблема, з якою я зіткнувся з Galaxy S7 Edge, і, чесно кажучи, це мене турбує. Що, якщо воно не зникне? Чи використовуватиму я дефектний телефон до закінчення терміну дії мого контракту з постачальником ? "

В: Це може бути просто провал системи. Спробуйте натиснути та утримувати клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 7 секунд, і телефон перезавантажиться. Такі речі трапляються постійно, але якщо це часто трапляється на вашому пристрої, спробуйте виконати генеральний скидання. Якщо воно повернеться, вам доведеться домовитись про заміну з вашим оператором або постачальником послуг.

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

 1. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 2. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

 1. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 2. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 3. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 5. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

З: “У мене є Samsung Galaxy S7 Edge близько 10 днів. Це працював до сьогодні. Мій телефон заряджався на 44%, я витратив 20 хвилин, готуючись до сну, і повернувся до абсолютно чорного екрану, що не реагував! Він заряджається 10 хвилин, а екран все ще чорний! Будь ласка, допоможіть! "

В: Як і попередня проблема, можливо, це просто збій, тому виконайте процедуру примусового перезавантаження, щоб перезавантажити телефон. Якщо проблема не з’явиться, спробуйте виконати генеральний скидання та / або зв’яжіться зі своїм постачальником послуг щодо можливої ​​заміни.

З:Телефон з якихось причин постійно затемняється, і коли я його перезавантажую, це потребує назавжди відновлення. Я все ще можу ним користуватися, але справа в тому, що це дорогий преміум-телефон із потужним обладнанням та вдосконаленою прошивкою, чому він це робить? "

В: Я не знаю, наскільки часті сеанси затемнення, але якщо це заважає нормальному використанню вашого пристрою, я пропоную спробувати спершу стерти розділ кеш-пам’яті, а потім виконати генеральний скидання, якщо проблема залишилася. Нарешті, у вас все ще є можливість замінити його, тож ви можете зв’язатися з цим стосовно свого постачальника.

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

З:Привіт, хлопці. Дуже хороша стаття: Режими енергозбереження Samsung Galaxy S7 та як продовжити термін служби акумулятора . Єдина (дуже серйозна) проблема полягає в тому, що ви не розповідаєте нам, як відключити режим ультра енергозбереження; тобто як повернути оригінальну функціональність телефону - без заводських налаштувань або повного скидання. Я не зміг знайти в Інтернеті ніякої інформації про те, як це зробити для S7 (хоча кілька рішень для інших моделей). Скажіть, будь ласка, як у рамках Вашого підручника? "

В: У режимі ультра енергозбереження є кілька значків, якими ви можете скористатися, а також параметр Більше у верхньому правому куті екрана. Просто торкніться цього, і у вас є можливість вимкнути його. Не хвилюйтеся, я вже додав кроки в цій самій статті. Дякуємо, що повідомили нас!

Запитання:Просто цікаво, мені сказали ніколи не залишати Samsung Galaxy Edge 7 підключеним до заряду протягом ночі або після того, як він досягне 100%. Я часто підключаю свій телефон до заряду, перш ніж я заснув і прокинувся до повністю зарядженого телефону вранці, який правильний спосіб, якщо він є, дякую. "

В: Ну, ви можете насправді просто продовжувати робити те, що робите, тому що залишаючи телефон підключеним до зарядного пристрою, навіть якщо акумулятор вже досягнув 100%. Багато хто турбується про "перезарядку", але з вашим новим Galaxy S7 Edge цього не трапиться. Минули часи, коли акумулятори пошкоджуються, коли заряджаються, і навіть бувають випадки, коли вони вибухають. Однак сучасні технології набагато кращі за технології десять років тому. Ваш телефон досить розумний, щоб зупинити процес зарядки, навіть якщо він все ще підключений до мережі, як тільки він досягне 100%. Так, так, ви все одно можете зарядити телефон перед сном і прокинутися з повністю зарядженою батареєю.

Q:Привіт! Тільки сьогодні мій Galaxy S7 Edge почав перезавантажуватися без будь-якої причини. Я маю на увазі, що я нічого з цим не зробив, що могло б призвести до цієї проблеми, але вона просто почала перезавантажуватися випадковим чином. Що з ним сталося і як це виправити? "

В: Ну, нам важко точно визначити, в чому проблема, тому вам потрібно її усунути. Ось, що я пропоную вам зробити:

 1. Перш за все, завантажте пристрій у безпечному режимі, щоб усі сторонні програми тимчасово були вимкнені. Використовуйте свій телефон зазвичай у такому стані, щоб з’ясувати, чи все-таки він перезавантажується самостійно.
 2. Якщо телефон все ще перезавантажується в безпечному режимі, спробуйте завантажитися в режимі відновлення та протріть розділ кешу. Це можуть бути лише деякі пошкоджені кеші. Якщо проблема не зникне, у вас немає іншого вибору, окрім як виконати генеральне скидання.
 3. Якщо проблему було усунуто в безпечному режимі, це означає, що причиною проблеми був один або кілька ваших додатків. Вам потрібно його знайти та видалити. Якщо ви не маєте натяку на те, хто з них винен, тоді потрібно скинути налаштування.

Запитання: « Було незначне оновлення, яке я отримав близько декількох днів тому, і яке я завантажив, оскільки іншого варіанту у мене немає. Коротше кажучи, пристрій почав зависати, відставати, а потім вимкнувся самостійно і не вмикається. Він навіть не реагує, коли натискається кнопка живлення, тому щось не так. З тих пір я користувач Android, і я стикався з багатьма проблемами, крім цієї. Що мені потрібно робити? "

В: Для початку це може бути просто збій системи. Я розумію, що це не ввімкнеться і не відповість. Спробуйте натиснути кнопки зменшення гучності та живлення протягом 7 секунд. Якщо тоді це все одно не ввімкнеться, спробуйте дотримуватися цього посібника, який я написав для S7 Edge, який не вмикається. Я сподіваюся, що ви все ще перебуваєте в періоді заміни, тому що якщо ви не можете повернути його до життя, ви можете також замінити його на гарантії.

ПОВ’ЯЗАНИЙ ПОСТ: Як виправити Samsung Galaxy S7 Edge, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.