Як виправити Samsung Galaxy S7 Edge за допомогою невідповідних кнопок живлення та додому, не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

 • Зрозумійте, чому клавіша живлення та кнопка «Домашня» більше не реагує після того, як ваш #Samsung Galaxy S7 Edge (# S7Edge) змочився, коли пристрій водонепроникний, та дізнайтеся, як його усунути.
 • Дізнайтеся, як усунути неполадки у своєму пристрої, який просто вимкнувся самостійно і більше не вмикався

Телефон, пошкоджений водою, майже не має шансів на виправлення, залежно від ступеня пошкодження. Однак були повідомлення, що пристрій продовжує працювати належним чином навіть після симптомів пошкодження рідини.

Прочитайте далі, щоб зрозуміти більше про проблеми, які я вирішив у цій публікації, і дізнайтеся, як вирішити проблеми з вашим пристроєм, якщо одна з них з’явиться у вас у майбутньому. У цій публікації ви знайдете кілька питань, і ми надали кроки щодо усунення неполадок у кожному з них.

Однак для тих, хто має інші проблеми, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже вирішували багато проблем із цим телефоном. Шанси на те, що ми вже надали рішення вашої проблеми, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і сміливо використовуйте наші рішення. Ви також можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android. Просто дайте нам інформацію, а ми зробимо все інше.

Кнопки живлення та головного екрана Galaxy S7 Edge не реагують після намокання

Проблеми : Сьогодні я опустив телефон у воду приблизно на дві секунди і швидко висушив його. Раптом моя кнопка живлення більше не працює, як і кнопка додому, і тепер моя клавіатура почала різко відставати .

Усунення несправностей : По-перше, Galaxy S7 Edge є водонепроникним, але не водонепроникним, що означає, що так чи інакше вода все одно може знайти свій шлях у пристрій і все зіпсувати. Порт для зарядки є улюбленим шлюзом для рідини та пилу, тому навіть з його рейтингом IP67, якщо телефон зануриться у воду з незахищеним портом для зарядки, він, ймовірно, зазнає пошкодження рідини.

Просто прочитавши ваш опис, ви говорите, що ви впевнені, що проблема почалася відразу після того, як телефон змочив. Отже, цілком можливо, що кнопки живлення та головне зараз страждають від симптому пошкодження рідини. Однак відставання клавіатури можна пояснити можливою проблемою мікропрограми, яка, можливо, була спричинена деякими апаратними проблемами, спричиненими пошкодженням рідини.

Зверніть увагу, що з телефонами, пошкодженими водою, повинен працювати технік, який додатково перевіряє пристрій та перевіряє його, щоб дізнатись масштаби пошкодження та чи можна це виправити, продуваючи гарячим повітрям уражені компоненти. Само собою зрозуміло, вам потрібно негайно звернутися до спеціаліста. Однак якщо ви не можете негайно відвідати технічний візит, то ось що ви можете зробити тим часом:

Крок 1: Вийміть SIM та SD карти

Не будемо припускати нічого іншого, тому наразі, давайте вважатимемо, що телефон зазнав рідкої шкоди, і ми повинні діяти негайно, щоб звузити побічну шкоду. Зважаючи на це, негайно вийміть SD-карту та SIM-карту, оскільки ці речі можуть бути легко пошкоджені водою. Не вставляйте їх назад, поки проблема не буде вирішена, або поки ви не впевнені на 100%, що причиною проблеми є не пошкодження водою.

Крок 2: Вимкніть його і закопайте у відро рису

Пошкоджені водою телефони не слід включати, поки залишки води ще не висохли. Однак, крім того, щоб вимкнути пристрій, вам слід також закопати його в миску або відро рису, щоб позбутися залишків води всередині.

Рис насправді є хорошим абсорбентом для рідини, і щоб переконатися, що ви позбулися рідини всередині телефону, закопайте телефон на два дні, а потім спробуйте знову увімкнути його та спробувати всі речі, з якими виникали проблеми. Якщо проблема залишилася, то пора попросити когось допомогти вам у вирішенні проблеми.

Крок 3: Надішліть телефон на ремонт

Я розумію, що телефон все ще вмикається, і ви все ще можете користуватися всіма іншими функціями та кнопками, крім тих, про які ви згадали. Отже, на цьому етапі я хочу, щоб ви створили резервну копію даних та файлів, а потім скинули налаштування телефону, щоб запобігти конфіденційності; необхідно витерти свою особисту інформацію, перш ніж дозволити комусь оглянути ваш телефон. Ось як ви скинули налаштування телефону:

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Будь ласка, розкажіть технічному персоналу, що насправді сталося, особливо про частину «можливих пошкоджень водою».

Galaxy S7 Edge просто вимкнувся самостійно і більше не може завантажитися

Проблема: Щойно придбав Galaxy S7 edge 5 днів тому. Це працює добре, але раптом сьогодні вранці під час перегляду Інтернету він остаточно вимкнувся і більше не може завантажитися, я кілька разів намагався натиснути кнопку живлення, але вона не відповідає, і екран чорний.

Виправлення неполадок : Чесно кажучи, ми насправді не знаємо, що ви робили з телефоном до виникнення проблеми. Однак існує кілька можливостей, чому ваш Galaxy S7 Edge не реагує і більше не вмикається; це може бути пов’язано з пошкодженим або пошкодженим файлом під час оновлення мікропрограми, сторонніми програмами або, можливо, несправним акумулятором. Отже, щоб виключити цю проблему, ми рекомендуємо наведені нижче способи усунення несправностей, які можуть допомогти вам вирішити проблему. Ось такі кроки:

Крок 1 : Спробуйте виконати процедуру примусового перезавантаження

Якщо проблема виникає через збій системи, виправити проблему може проста перезавантаження системи. Ця процедура еквівалентна процедурі витягування батареї для пристроїв, що мають знімні батареї. Для цього просто натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та кнопку живлення протягом 10 секунд, доки телефон не перезавантажиться.

Якщо він успішно завантажиться без проблеми, це може бути системний збій, але немає гарантії, що він назавжди вирішить проблему, але принаймні ви знаєте, що спричиняє проблему.

Крок 2: Спробуйте зарядити пристрій, можливо, акумулятор розряджений

Якщо під час першої процедури не вдалося увімкнути пристрій, спробуйте зарядити його протягом 20-30 хвилин, щоб переконатися, що акумулятор має достатньо енергії для його роботи. Спостерігайте за пристроєм, щоб побачити, чи є ознаки того, що він заряджається. Ви також можете використовувати інший зарядний пристрій, якщо він доступний, оскільки це може бути зарядний пристрій, який має проблему. Поки він підключений до зарядного пристрою, спробуйте подивитися на нього, якщо загоряється світлодіодний індикатор або відображається звичайний значок зарядки. Якщо так, то апаратне забезпечення телефону не має проблем.

Крок 3: Видаліть підозрілі сторонні програми

Як тільки пристрій завантажиться, спробуйте згадати, чи ви встановлювали програму до виникнення проблеми. Потім його можна видалити, оскільки саме ця програма може бути причиною проблеми. Якщо ви не можете згадати жодну програму, ви можете шукати її, виконавши такі дії: Перейдіть до Додатки> Налаштування> Програми> Менеджер програм> Виберіть останню програму зі списку ( ви можете відсортувати їх за датою, щоб дізнатись останню ) > Видалити. Після видалення поверніться на головний екран.

Крок 4: Запустіть пристрій у безпечному режимі

Ця процедура не є рішенням, ми просто хочемо переконатись, що пристрій реагуватиме і завантажиться в діагностичному стані за допомогою кнопок. Це комбінаційні клавіші, що використовуються на випадок виникнення проблем із вашим пристроєм, щоб переконатися, що пристрій все ще придатний для використання та реагує. Ось кроки завантаження в безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Крок 5: Запустіть у режимі відновлення

Основною причиною того, що вам доводиться завантажувати телефон у режимі відновлення, є перевірка, чи пристрій все ще реагує та може відновити пристрій, перш ніж у нього виникнуть проблеми. У цьому режимі ви зможете вибрати, чи стерти розділ системного кешу, або виконати головне скидання налаштувань телефону. У цьому випадку вам потрібно вибрати розділ кешу системного стирання. Це не видалить ваші важливі файли, що зберігаються на вашому пристрої, а лише видалить усі тимчасові файли, які можуть спричинити проблему.

Для цього виконайте наведені нижче дії.

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Крок 6: Поїздка до місцевого сервісного центру

Якщо всі наведені вище процедури не допомагають і не вирішили проблему, віднесіть пристрій до найближчого сервісного центру Samsung. Можливо, на вашому пристрої виникають проблеми з апаратним забезпеченням, які вирішити проблему можуть лише професіонали.

Пов’язані запитання

Ось деякі запитання, надіслані деякими нашими читачами:

Запитання 1 : Екран мого телефону просто став чорним і більше не відповідатиме, що б я не робив. Я вже спробував перезапуститись, але це не працює. Що я можу зробити, щоб це виправити?

Відповідь : Ви не вказали, що могло призвести до зависання пристрою, але будемо сподіватися на краще; це може бути просто провал системи. У цьому випадку все, що вам потрібно зробити, це примусово перезапустити його; натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, а потім, утримуючи її, натисніть і утримуйте клавішу живлення. Тримайте їх утриманими протягом 10 секунд, і телефон повинен перезавантажитися.

Запитання 2 : Мій телефон не вмикається. Він просто вимикається одного дня і відмовляється повертатися. Він також не заряджається. Я вже намагався його зарядити, думаючи, що акумулятор, можливо, щойно розрядився. Я готовий повернутися до магазину і перевірити його, але якщо ви, хлопці, можете запропонувати обхідний шлях чи два, це було б чудово.

Відповідь : Ну, спочатку спробуйте примусово перезавантажити телефон, оскільки це може бути просто збій мікропрограми. Просто дотримуйтесь простої процедури з першого питання вище. Якщо це не працює, вам потрібно прочитати наш посібник з усунення несправностей для Galaxy S7 Edge, який не заряджається. Ви також можете прочитати наш посібник з усунення несправностей для пристрою, який не вмикається.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.