Як виправити пульт дистанційного керування Apple TV, який не працює

Apple TV - один із популярних пристроїв для домашньої розваги, який можна знайти у вітальні. Це компактний цифровий медіаплеєр, який може підключатися до різних потокових джерел через Wi-Fi та передавати вміст на телевізор з портом HDMI. Споживачі можуть керувати вмістом, який вони можуть переглядати на телевізорі, за допомогою пульта дистанційного керування, що входить до комплекту.

Пульт дистанційного керування, що входить до складу кожного пакету Apple TV, досить міцний і найкращої якості, проте бувають випадки, коли він не спрацює належним чином. Ось до чого ми сьогодні звернемось.

Як виправити пульт дистанційного керування Apple TV, який не працює

Зарядіть пульт

Найпоширеніша причина, через яку пульт не працює, полягає в тому, що його батареї розрядилися. Заряджайте пульт дистанційного керування Apple TV принаймні 30 хвилин за допомогою кабелю Lightning to USB, підключеного до настінного зарядного пристрою. Після цього перевірте, чи працює це зараз.

Переконайтеся, що між Apple TV та пультом дистанційного керування немає перешкод

Пульт використовує ІЧ-технологію, яка залежить від прямої лінії візування. Це означає, що якщо між пультом дистанційного керування та Apple TV є якісь перешкоди, зв’язок буде неможливим.

Скиньте пульт дистанційного керування та підключення Apple TV

Іноді проблема може бути спричинена розірваним зв’язком між Apple TV та пультом дистанційного керування. Щоб перевірити, чи це є причиною проблеми, вам доведеться скинути підключення обох пристроїв.

  • Відключіть Apple TV від електромережі. Зачекайте принаймні шість секунд, а потім підключіть його знову
  • Спробуйте пульт ще раз
  • Якщо ви використовуєте пульт дистанційного керування Siri, його можна скинути, одночасно натискаючи кнопки меню та збільшення гучності. Ця дія скидає пульт дистанційного керування та переводить його назад у режим сполучення.

З’єднайте пульт дистанційного керування та Apple TV ще раз

Якщо ви використовуєте пульт Siri

  • Наведіть пульт дистанційного керування на відстані приблизно трьох дюймів від вашого Apple TV
  • Натисніть і утримуйте кнопки меню та збільшення гучності на пульті дистанційного керування протягом п’яти секунд
  • За запитом поставте пульт на Apple TV, щоб завершити сполучення

Якщо ви використовуєте алюмінієвий або білий пульт дистанційного керування

  • На пульті дистанційного управління утримуйте обидві кнопки Меню та Вправо протягом шести секунд
  • На екрані телевізора знайдіть символ посилання безпосередньо над піктограмою пульта дистанційного керування
  • Натискаючи пульт дистанційного керування Apple TV, перевірте реакцію світла на пристрої Apple TV. Якщо воно блимає тричі поспіль, це означає, що ви вже з'єднали пульт дистанційного керування з телевізором з іншим пультом дистанційного керування.

Використовуйте програму Apple Tv Remote на вашому iPhone, iPad або iPod

Якщо у вас є пристрій, що працює щонайменше на iOS 12 і є власником Apple TV 4-го покоління, ви можете спробувати завантажити програму Remote з App Store, а потім перевірити, чи працює вона. Якщо це сталося, то ви щойно виділили проблему, яка, здається, пов’язана із самим пультом дистанційного керування. Вам слід звернутися в службу підтримки Apple для подальшого усунення несправностей пульта дистанційного керування, або якщо у вас є модель зі змінним акумулятором, то я пропоную вам це зробити.