Як знайти та приєднатися до групи у WhatsApp

Отже, ви щойно завантажили WhatsApp або вже давно користуєтесь ним і намагаєтесь з’ясувати, як знайти та приєднатись до різних онлайн-спільнот, інакше відомих як Групи в WhatsApp. Групи - це чудовий спосіб об’єднати друзів в одному чаті, скажімо, організувати вечірку-сюрприз, зібратися біля бару тощо.

Групи - це також чудовий спосіб об’єднати людей, яких просто цікавлять одні й ті ж захоплення та заняття. Як ви хочете знайти та приєднатися до групи в WhatsApp? На жаль, це трохи складніше, ніж це спочатку здається.

WhatsApp - це не Кік

Варто зауважити, що WhatsApp не схожий на Кік, оскільки є більш приватним. Кік, як правило, більше орієнтований на громадськість та громаду, що дозволяє вам приєднуватися до громадських груп та спільнот. WhatsApp закрито, дозволяючи лише приєднуватися до груп за посиланням на запрошення. Можна подумати про Kik як про публічний форум, але WhatsApp - це просто розширення ваших приватних текстових повідомлень.

Це довгий шлях сказати, що ви не можете просто вийти і приєднатися до будь-якої групи, яку хочете, у WhatsApp. Однак ви все ще можете приєднуватися до груп, але вас повинен запросити власник групи.

Приєднання до групи

Щоб приєднатися до групи, вам потрібно попросити посилання запрошення надіслати вам адміністратор групи, по суті творець групи. Для цього здебільшого потрібно знати людину і, як правило, бути якимось чином пов’язаним із цією групою. Наприклад, якщо ви були учасником софтбольної ліги, було б логічно отримати посилання на запрошення до групового чату софтбольної ліги для організації практик та ігор.

Незважаючи на те, що групи є більш приватними у WhatsApp, все ще існують громадські групи, але для них вам потрібно шукати в Google. Один веб-сайт, на якому можна шукати групи, називається просто Групові посилання. Ви можете зайти туди та відкрити список груп, які були публічно подані.

Після того, як ви знайдете той, який вас цікавить, все, що вам потрібно зробити, це натиснути на посилання «Запросити», і тоді відкриється WhatsApp - якщо ви ввійшли в систему - і ви негайно потрапите до цієї групи. Ви можете розмовляти з членами групи як зазвичай, але пам’ятайте про повагу в Інтернеті, оскільки адміністратор групи завжди може вигнати вас або заблокувати з групи.

Куди ви ходите для громадських груп?

Як бачите, WhatsApp - не найкраще місце для громадських груп. Це набагато закритіше, і краще для друзів та сімейних груп. Однак є додатки, які набагато кращі для спільнот та громадських форумів. Одним з них є Kik - Kik дозволяє дуже легко шукати публічні групи, які вас цікавлять, приєднуватися до них та заводити друзів.

Є й інші місця, які чудово підходять для спільнот людей, як GroupMe. Пошук “групових чатів” у Google Play або App Store відкриває перед вами безліч різних опцій.

Вирок

Дотримуючись наведених вище кроків, ви досить легко приєднуєтесь до групи в WhatsApp. Отримавши це посилання на запрошення, це буквально просто, як натиснути на нього, щоб приєднатися до групи - вам просто потрібно переконатися, що у вас є WhatsApp на вашому телефоні і ви вже ввійшли в систему.

Якщо ви шукаєте публічну групу або спільноту, інші програми, такі як Kik або GroupMe, набагато кращий вибір для цього. У вас є улюблений додаток для пошуку та приєднання до Інтернет-спільнот? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.