Групові повідомлення не працюють на Galaxy S6 (S6 Edge, S6 Edge Plus)

Функція групового обміну повідомленнями є чудовою, коли вона працює, але може швидко стати причиною розчарування, коли вона потрапляє в халепу, як це показали деякі з наших читачів у цій публікації.

Програми обміну повідомленнями

Ми сподіваємось, що наведені тут відповіді можуть допомогти навчити інших користувачів, які можуть мати поганий день через обмеження групового обміну повідомленнями на своїх пристроях # Samsung Galaxy S6 (# GalaxyS6 # GalaxyS6Edge # GalaxyS6Plus).

Ці теми обговорюються в цій темі:

  1. Проблема з груповим повідомленням MMS Galaxy S6
  2. AT&T Galaxy S6 перетворює групове повідомлення в SMS, коли мобільні дані не ввімкнено
  3. Групові повідомлення не працюють на Galaxy S6
  4. Як надіслати текстове повідомлення одночасно більше 20 людям за допомогою Galaxy S6 Edge
  5. Verizon Galaxy S6 має проблеми з груповим обміном повідомленнями
  6. Galaxy S6 не може надсилати та отримувати групові повідомлення від користувачів iPhone
  7. Verizon Galaxy S6 Edge Plus не може приєднатися до групи

Якщо у вас є проблеми з #Android, ви можете поділитися ними з нами за допомогою посилання, поданого нижче.


Проблема №1: Проблема з груповим повідомленням MMS Galaxy S6

Привіт. Ми з дружиною щойно придбали нові Galaxy S6. У нас є всілякі проблеми з текстовими повідомленнями. Я розмовляв з AT&T, і вони скинули деякі речі, я навіть перейшов на сторінку Apple, оскільки я більше не перебуваю на iPhone.

Зараз, здається, єдине, що все ще не працює через 4 дні, - це текст мультимедійної групи. Я можу надіслати, але відповіді йдуть на один текст від цієї людини. Що я повинен зробити? - Джефф

Рішення: Привіт Джефе. Текстові повідомлення (SMS), мультимедійні повідомлення (MMS) та групові розмови підпадають під відповідальність перевізника. Це означає, що ваш рахунок повинен бути підписаний на ці послуги, щоб ваш оператор їх підтримував. Те саме повинно бути справедливим для приймаючої сторони. Ми точно не впевнені, що ви маєте на увазі під словами "він відповідає на один текст від цієї людини", але якщо ваш друг не отримує ваші повідомлення належним чином, проблема може бути у нього закінчена.

Проблема №2: AT&T Galaxy S6 перетворює групове повідомлення в SMS, коли мобільні дані не ввімкнено

Привіт. Я дуже ціную, як ваша команда так прагне допомогти людям. Ви робите чудову послугу. У будь-якому випадку, я отримав Galaxy S6 для AT&T пару днів тому на eBay. Телефон у монетному стані, і все працює чудово. Однак у мене багато проблем з підключенням до даних. Я отримуватиму текстові повідомлення без жодних клопотів, але повідомлення з групового чату завжди надходять від окремого відправника, і мені пропонується завантажити їх.

Я вибираю завантаження і чекатиму кілька хвилин безрезультатно. У мене була та ж проблема зі старим телефоном, Galaxy S4 також для AT&T. У мене проблеми з підключенням до Інтернету чи Інтернету, коли також не підключено до Wi-Fi.

Вчора я зателефонував у службу підтримки AT&T, і вони насправді не дуже багато зробили, крім того, щоб сказати мені перевірити, чи ввімкнено дані, що я і зробив. Це насправді турбує, і я сподівався, що у вас буде якась інформація чи рішення, якими я можу скористатися, перш ніж принести їх у магазин AT&T.

Ще раз дякую за все, що ви робите. - Брендон

Рішення: Привіт Брендон. Служба обміну повідомленнями AT&T працює лише тоді, коли мобільні дані ввімкнено. Якщо ви є учасником групового чату, і хтось надсилає повідомлення, коли ваші дані вимкнено, його повідомлення буде перетворено в звичайне SMS або текстове повідомлення, щоб ви їх отримали. Ось як це працює, тому переконайтеся, що мобільні дані надійні або включені, коли намагаєтеся зв’язатись за допомогою групових повідомлень.

Проблема No3: Групові повідомлення не працюють на Galaxy S6

Привіт! У мене проблеми з новим Galaxy S6! Груповий обмін повідомленнями в основному НЕ ІСНУЄ.

Коли я надсилаю групове повідомлення, воно іноді надсилає як групове, а інколи просто надсилає кожне повідомлення окремо.

Крім того, коли мені надсилають групове повідомлення, воно надходить виключно від того, хто його надіслав, а не від повного списку контактів.

Потім кожен раз, коли хтось відповідає на повідомлення групи, я доданий до нього, надходить окремо.

Як це виправити? Це зводить мене з розуму !! - Стефані

Рішення: Привіт Стефані. Як зазначалося у нашій відповіді для Брендона вище, групові повідомлення перетворюються на звичайні текстові повідомлення, якщо на відправника чи одержувача є мобільні дані. Наприклад, якщо ваш мобільний трафік або Wi-Fi увімкнено при спробі надіслати групове повідомлення кільком контактам, а їх ні, ваш оператор автоматично перетворить його в SMS, тому кожен із них отримає його окремо у формі SMS . Те саме стосується випадків, коли у вас немає Wi-Fi або мобільного покриття даних - їх групове повідомлення буде перетворено вашим оператором як SMS, гарантуючи, що ви його не пропустите.

Проблема No4: Як надіслати текстове повідомлення одночасно більше 20 людям за допомогою Galaxy S6 Edge

ПРИВІТ! Нещодавно я придбав Samsung S6 Edge. Я створив групу із приблизно 80 людей для надсилання SMS, але коли я вибираю групу для надсилання SMS, там сказано вибрати 20 осіб із групи. Вас просять допомогти у цьому питанні, а також мої нижчезазначені запитання:

  1. Чому це дозволяє змусити групу з понад 20 осіб відправляти SMS, коли не дозволяє більше 20 осіб під час надсилання SMS до певної групи, що має більше 20 номерів?
  2. якщо є якісь налаштування, то, будь-ласка, надайте детальну інформацію покроково.

Будь ласка, відповідь якомога швидше, оскільки у мене щодня виникають проблеми, оскільки мені доводиться надсилати кілька повідомлень більш ніж 100 особам.

Заздалегідь дякую вам за відповідь. Дякую та привіт. - Аміт

Рішення: Привіт Аміт. Android має вбудоване обмеження на 20 осіб щодо одночасного надсилання текстових повідомлень. Незважаючи на те, що це може бути неприйнятним для вас та інших користувачів, цей ліміт впроваджується вже багато років, тому ви нічого не можете зробити, щоб зняти його, якщо ви не укоріните телефон.

Якщо ви можете скасувати гарантію свого телефону шляхом вкорінення, вашу проблему можна легко вирішити, встановивши сторонні програми, такі як SMS Limit Unlock, із магазину Google Play.

Проблема №5: Verizon Galaxy S6 має проблеми з груповими повідомленнями

Привіт. Як і багато конвертерів, я відриваюся від iPhone 5 (БЕЗ SIM-КАРТИ) і маю серйозні труднощі з груповими текстовими повідомленнями. Я зробив все, починаючи від вимкнення iMessage на моєму iPhone 5 (навіть незважаючи на те, що у мене не було SIM-картки), до того, як інші в груповому тексті видаляють мене та додають знову або починають абсолютно новий груповий текст. Нічого не працює ... Я маю Verizon і зараз використовую їх платформу обміну повідомленнями. Чи слід використовувати платформу обміну повідомленнями Samsung?

Крім того, деякі графічні повідомлення не надходять у груповому повідомленні, а інші -. Щонайменше розчаровує, і я знаю з усіх цих блогів, що всі продовжують звинувачувати Apple у iMessage, але, мабуть, потрібно попрацювати навколо Android, щоб зрозуміти, чи хочуть вони і надалі пересувати користувачів на свою платформу. Не знаєте, що ще я можу зробити, щоб це виправити, будь-які пропозиції?

Дякую. - Брайан

Рішення: Привіт Брайане. IOS від Apple - це ексклюзивне середовище, що означає, що їх система обміну повідомленнями може не працювати весь час, коли користувачі Android потрапляють у груповий мікс повідомлень. Хоча iMessage чудово працює між пристроями iOS, цього не можна сказати, коли пристрої, що не належать Apple, приєднуються до групового чату.

Перше, що слід пам’ятати, це те, що iMessage - це не ваша звичайна система обміну текстовими повідомленнями, яка використовується майже не пристроями Apple. Це закрита програма обміну повідомленнями лише для платформ Apple, і вона не працюватиме, якщо ви не підключені до Інтернету (ні за допомогою мобільних даних, ні через Wi-Fi). iMessage також було інтегровано Apple до власної звичайної системи обміну текстовими повідомленнями, тому, якщо ви надішлете своєму другу (який використовує пристрій iOS) SMS, і він / вона не в мережі (немає мобільних даних або Wi-Fi), ваше повідомлення буде отримувати як стандартне текстове повідомлення. Якщо його / її телефон у мережі, ваше повідомлення буде переадресовано як iMessage.

Сенс у тому, щоб ви та ваші друзі були в мережі, щоб повною мірою насолоджуватися зручністю групового обміну повідомленнями. В іншому випадку вам просто доведеться нести біль, використовуючи стару шкільну систему SMS.

Якщо ваша другорядна проблема щодо фотографій, які друзі не отримують постійно, обов’язково поговоріть зі своїм Verizon щодо обмеження розміру файлу. Ми не вважаємо, що виникає проблема з надсиланням зображень, наскільки великим є файл, доки ви перебуваєте в Інтернеті, але як тільки ви втратите доступ до Інтернету та повідомлення перетворите на MMS, може застосовуватися політика обмеження розміру файлу.

Проблема №6: Galaxy S6 не може надсилати та отримувати групові повідомлення від користувачів iPhone

Я не можу зрозуміти, як створити групові текстові повідомлення з користувачами Android та iPhone разом із моїх повідомлень. Я розпочав групову конверсію, і не можу прочитати відповідь своїх друзів з iPhone. Вони також спробували вказати групові текстові повідомлення, і я не можу взяти участь у жодній бесіді. Я можу надсилати текстові повідомлення на будь-який телефон, і це чудово працює, але просто не групово. Здається, це користувачі iPhone, з якими я не можу згрупуватись ... допомога! S5 мого сина чудово працює в групах.

Я повинен використовувати додаток Hangouts, щоб наші групові розмови працювали. - Родні

Рішення: Привіт Родні. Причиною проблеми є те, що ваші друзі використовують додаток iMessage, а ви - ні. Тільки пристрої з iMessage можуть читати та відповідати на повідомлення, передане в рамках цієї закритої екосистеми. Це не помилка або деякі неправильно налаштовані налаштування вашого телефону. Якщо вам дійсно потрібно бути в цій групі, ви можете просто перейти на використання iPhone.

Проблема №7: Verizon Galaxy S6 Edge Plus не може приєднатися до групи

Я перейшов із Sprint iPhone 5S на Galaxy S6 Edge + з Verizon. Раніше я був у груповому повідомленні з кількома людьми, а тепер, коли я переключився, це не спрацює. Я вже вимкнув iMessage / стільникові дані / Facetime. Я можу надіслати текстові повідомлення окремо, але це не буде працювати в групі (моя групова MMS увімкнена). Вони говорили щоразу, коли я їм надсилаю текстові повідомлення (всі вони мають iPhone), що вони запускають нове групове повідомлення, але коли вони відповідають, я все одно їх не отримаю. Спасибі за ваш час! Я сподіваюся, ми зможемо це виправити. - Алія

Рішення: Привіт Алія. Ваш випадок ідентичний Родні вище, тому наша відповідь щодо нього повинна стосуватися і вас. Вимкнення облікового запису iMessage або видалення номера з усіх пристроїв, якими ви користувались раніше, все одно не дадуть вашому телефону можливості приєднатися до ексклюзивної групи ваших друзів, створеної iMessage. Єдиний спосіб спілкування з ними в групі для вас - це переконати їх використовувати сторонні програми, такі як Facebook Messenger або WhatsApp, оскільки вони працюють як на платформах Android, так і на iOS.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.