7 найкращих додатків для паспортів для Android | Огляд програм The Droid Guy

Фотографії паспортів можуть не стати в нагоді щодня. Однак мати у своєму розпорядженні набір найкращих програм для паспортів дуже важливо, оскільки ви ніколи не знаєте, коли він вам може знадобитися. Якщо ви поспішаєте і хочете надрукувати фотографії для паспорта для офіційних робіт, ви будете знати, що отримання одного набору паспортних фотографій коштує майже 12–20 доларів, незважаючи на те, що вартість друку насправді не перевищує 50 центів.

То чому ми повинні витратити тонну на друк наших простих фотографій у паспорті? Ну, це тому, що більшість користувачів не мають ресурсів для друку своїх фотографій або розуміння формату, необхідного для друку фотографії відповідного паспорта. Але завдяки корисним розробникам ми маємо безліч програм для Android, які допомагають нам зрозуміти основні поняття паспортних фотографій, а також зробити це за лічені хвилини.

Але з огляду на багатофункціональність платформи Android , існує досить багато додатків, які слугують тій самій меті. На щастя, ми вас охопили, оскільки ми вибрали сім найкращих програм для зйомки паспортних фотографій. Давайте розпочнемо.

Найкращі програми Passport Photo для Android для друку та економії грошей

додаток для паспорта

1) Паспорт ID Photo Photo Maker Studio

Це програма для всіх ваших офіційних потреб у фото. Він здатний обрізати фотографії для паспортів, паспортних програм VISA та ліцензій майже всіх країн світу. Він також підтримує друк у широкому діапазоні форматів, включаючи папір 4 × 6, 5 × 7 або A4. Це означає, що додаток не обов'язково відповідає критеріям одного типу фотографії, а різноманітності.

Після надрукування клієнти можуть надрукувати їх на Walgreens Photo або Amazon, тим самим економить проблеми, пов’язані з необхідністю витрачати бомбу на зйомку та / або друк фотографій. Розробники також пропонують про-версію, яка пропонує поради щодо фотозйомки, збереження чорнила (для друку) та видалення фону. Це в основному означає, що ви отримуєте досить непогашену роботу з версією за замовчуванням. Однак, враховуючи, що це в кінцевому підсумку стане набагато дешевшою пропозицією порівняно з переходом до аптеки та натисканням ваших фотографій, покупка в додатку не повинна мати великого значення.

На даний момент додаток вже бачив майже 5 мільйонів встановлених програм, а це означає, що це досить популярний додаток. Той факт, що він отримав стабільний 4-зірковий рейтинг, говорить мені, що додаток високо оцінюється клієнтами, які його завантажили. Звичайно, це безкоштовний додаток, хоча час від часу вам доведеться стикатися з кількома оголошеннями. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

додаток для паспорта

2) Фотопакет розміру паспорта

Оскільки більшість програм тут виконують майже ті самі цілі, деякі функції, як очікується, будуть загальними. Photo Passer розміру паспорта чимось схожий на будь-яку іншу програму, про яку ми поговоримо, але не завадить мати все це на телефоні, щоб з’ясувати, яка з них краще працює для вас. Ця програма підтримує формати паспортів та VISA з майже 150 країн, таким чином охоплюючи майже всю земну кулю. Вам не потрібно вирушати до студії, щоб змінити фон, відрегулювати баланс білого, яскравість, контрастність і насиченість, оскільки програма буде охоплювати вас у всіх областях. Ідея використання подібного додатка полягає у тому, щоб допомогти вам заощадити гроші на витратах на друк, що в іншому випадку суттєво відшкодує вас. Після того, як ви отримаєте вподобану картинку, ви можете просто передати її у свою околицю аптеки або торгових точок, таких як Walgreens, CVS,або Kinkos, щоб надрукувати ваші фотографії. Окрім того, щоб робити свіжі фотографії, ви також можете вибрати фотографії з вашої галереї.

Додаток постачається з інструментами автоматичного редагування для створення необхідних паспортних фотографій. Додаток в основному використовує декілька попередньо встановлених інструментів, щоб переконатися, що фотографії налаштовані відповідно до правил, встановлених органами влади. Оскільки він сумісний із широким колом країн, ви можете розраховувати, що програма зробить всю роботу за вас. Простота використання та зручність є першорядними для таких програм, оскільки ідея полягає в тому, щоб спростити роботу. Це безкоштовний додаток, але він містить рекламу на борту. Це не повинно бути великою проблемою, оскільки реклама не заважатиме користувачам. Додаток уже переглянув майже 500 000 встановлень і отримав здоровий рейтинг 4,2. Він сумісний з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

додаток для паспорта

3) ID Photo Free

Відповідно до інших програм у цьому списку, програма в основному дозволяє отримати відповідні фотографії для паспорта або будь-якої іншої офіційної ідентифікаційної форми. Додаток проведе вас через процес отримання правильної картинки, яка підходить для всіх офіційних форм. Звичайно, тут є кілька зручних інструментів для редагування фотографій, які дозволяють регулювати шкалу сірого та інші аспекти фотографії.

Обробка фотографій займає не більше однієї хвилини, тому після встановлення програми ви матимете готову до друку нову фотографію протягом декількох хвилин. Додаток також має кілька шаблонів на борту, що підходять практично для будь-якої країни. Це дуже важливо, оскільки не всі країни мають однаковий формат фотографій. Якщо ви особливо не хочете робити знімок із камери, можете скористатися зображенням, яке зберігається у вашій галереї. Отже, у вас є кілька варіантів, щоб відредагувати потрібні фотографії за допомогою цього додатка.

Це, звичайно, безкоштовне завантаження, що означає, що вам не доведеться витрачати ні копійки, щоб завантажити та встановити його. На борту немає покупок у програмі, хоча користувачам доведеться мати справу з рекламою регулярно. Будемо сподіватися, що це не буде заважати користувальницькому інтерфейсу так багато. За винятком цих крихітних застережень, саме цей додаток вартий вашої уваги. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 2.3.3 і новіших версій, а це означає, що він охоплює широкий спектр смартфонів. Не забудьте негайно перевірити це в магазині Google Play.

Завантажте зараз: тут

додаток для паспорта

4) Будка для паспорта

Це трохи сучасний додаток, який включає в себе різноманітні інструменти та функції редагування. На відміну від інших програм для редагування, розробники також пропонують можливість доставити фотографії безпосередньо вам за $ 5,96. Однак ви заощадите багато грошей, щоб просто зайти до аптеки та отримати свої відбитки. У будь-якому випадку, добре знати, що розробники пропонують цю функцію, щоб полегшити життя деяким клієнтам. Додаток можна використовувати для зйомки фотографій у різних форматах, таких як 2 x 2 - для будь-якої загальної ідентифікації, наприклад, державних посвідчень, заявок на роботу або навіть стандартних додатків VISA, тому будь-який користувач з усього світу може використовувати саме цю програму, щоб отримати бажані фотографії надруковані. Розробники рекомендують користувачам фотографувати перед дошкою, щоб отримати найкращі результати.Це те, що працює для більшості офіційних заявок і навіть паспортних фотографій.

Це безкоштовне завантаження, хоча за замовчуванням воно постачається з рекламою. Тут немає покупок у програмі, тож те, що ви бачите, це те, що ви отримуєте. Програми для редагування фотографій зазвичай не мають великої кількості вбудованих функцій, але ця тут є винятком. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 5.0 та новіших версій, тому не буде охоплено багато старих пристроїв. Додаток можна використовувати в глобальному масштабі завдяки функціям, які він пропонує за замовчуванням. Клієнти також оцінили додаток досить пристойними оцінками, так що ви можете завантажити його без будь-яких турбот.

Завантажте зараз: тут

додаток для паспорта

5) Студія посвідчення особи з паспортом

Це ще одна альтернатива чотирьом програмам, про які ми вже говорили, і вона має розширені функції редагування, щоб отримати найкращі результати. Розробники згадують, що все, що вам потрібно - це звичайний білий фон разом із достатньою кількістю освітлення, щоб отримати найкращі фотографії. І це правило поширюється на будь-яку офіційну фотографію, яку ви плануєте зробити, будь то паспорт, VISAS або будь-яка інша державна заявка. Додаток охоплює формати фотографій понад 100 країн, тому тут слід охопити практично кожну велику країну. Отримавши потрібну вам фотографію, ви можете роздрукувати її безпосередньо зі свого телефону за умови, що на вашому пристрої встановлено функцію хмарного друку Google. Розробники додають більше країн на цьому шляху, тому, якщо ви виявите, що ваш регіон відсутній, переконайтеся, що команда докладає всіх зусиль, щоб включити і ваш регіон.

Додаток було встановлено майже мільйон разів, тому він уже широко популярний серед користувачів Android. Одним застереженням є те, що додаток не часто оновлюється новими функціями. Останнє оновлення, яке отримав додаток, було ще у серпні 2015 року, тобто майже два роки тому. Однак розробники подбали про те, щоб включити всі життєво важливі країни до списку з останнім оновленням. Зараз це безкоштовний додаток із магазину Play. Однак вам доведеться погодитися з випадковими оголошеннями під час використання. Якщо це не є великим застереженням, ми рекомендуємо цей додаток кожному користувачеві. Він сумісний з пристроями під управлінням Android 2.3 та новіших версій, таким чином охоплюючи переважну більшість пристроїв, які були анонсовані за останні п’ять років або близько того.

Завантажте зараз: тут

6) Фотографія паспорта

Влучно названа паспортна фотографія - це чудовий спосіб налаштувати ваші фотографії. Мета цього додатка - дати вам можливість форматувати, друкувати або зберігати фотографії паспорта за лічені секунди.

Однією з акуратних речей цього додатка є те, що він постачається з шаблонами паспортних фотографій для 100 різних країн, причому додається більше, коли вони можуть. Тим не менш, це один з найбільш універсальних варіантів у нашому списку, що дозволяє вам відповідати мінімальним вимогам для багатьох найпопулярніших країн сьогодні.

Крім паспортних фотографій, цей додаток ідеально підходить для друку фотографій для заявок на роботу. Насправді є кілька фотошаблонів, які спеціально розроблені для фотографій із роботи.

Насправді є багато заявок на паспортні фотографії, які не дуже хороші. Тим не менш, Passport Photo взяв на себе ініціативу піднятися на крок вище їх за функціональністю, зручністю для користувальницького інтерфейсу, дизайном та простотою використання, саме тому ця програма поверне вам $ 1,99 за саму програму.

7) Passport Photo Creator

У нас також є Passport Photo Creator. На відміну від Passport Photo, ця фотографія є безкоштовною і є "революційним" новим способом створення паспорта та фотографії візи, і все це за допомогою паспортної підтримки в режимі реального часу.

Цей не пропонує нічого, крім паспортних фотографій для Державного департаменту США. Тим не менш, цей розрахований лише на тих, хто є громадянами США, які прагнуть поїхати за межі країни. Passport Photo Creator фактично використовує найсучасніші перевірки відповідності розпізнаванню обличчя, щоб переконатися, що ваша паспортна фотографія відповідає суворим вимогам до паспортних фотографій Держдепартаменту США. Ви робите свою фотографію та друкуєте лише один раз - ви ніколи не повинні отримувати лист про відмову поштою!

Passport Photo Creator не дозволяє надсилати фотографії електронною поштою чи зберігати фотографії для себе, натомість вам потрібно надрукувати фотографію паспорта через затвердженого постачальника - Walgreens. Тим не менш, ви платите за фотографію паспорта лише тоді, коли берете свої відбитки, які складають 14,99 доларів за два високоякісні відбитки, відбитки, які затвердить Державний департамент США.

Passport Photo Creator підходить не лише для паспортних фотографій, але ви можете використовувати для цього зелені картки, шкільні документи, свідоцтва про натуралізацію та багато іншого.

Кращі програми для паспортів для вердикту Android

Весь процес фотозйомки паспорта може бути надзвичайно дорогим. Між зборами, які надходять від відповідних урядів, ви також повинні враховувати плату за фотозйомку, яка відповідає вимогам, встановленим вашим урядом. Між зйомкою фотографії та її друком на прийнятому папері це може скластися досить швидко.

На щастя, сучасні технології не лише зробили цей процес трохи ефективнішим, але й здешевили. За допомогою будь-якої із наведених вище програм для оформлення паспортів ви можете легко зробити фотографію, яка відповідає вимогам уряду щодо фотозйомки. Мало того, вони дозволяють вам роздрукувати свою фотографію самостійно або навіть поставляються з опціями, що дозволяють дешево друкувати, а фотографії надсилаються вам.

У вас є улюблений додаток для паспортних фотографій, який ви використовуєте для друку та економії грошей? Повідомте нас у розділі коментарів нижче, і ви, можливо, колись знайдете свій улюблений додаток у нашому списку!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.