Чому ваш Samsung Galaxy J7 не вмикається і як це виправити? [Посібник з усунення несправностей]

Проблеми із живленням мобільних пристроїв, як-от невмикання, часто пов'язані з проблемою програмного забезпечення. У багатьох випадках пристрій насправді постійно живиться, але застряє на чорному екрані. Насправді відбувається те, що пристрій просто не зміг нічого відобразити, оскільки в системі щось пішло не так. В результаті користувач помилково вважає це проблемою живлення, де насправді це несправність програмного забезпечення.

Такі проблеми можуть виникати у будь-якого пристрою незалежно від його стану. Навіть ті, хто викладений серед таких потужних смартфонів, як серія Galaxy від Samsung, включаючи Galaxy J7, можуть впасти в ту ж ситуацію. Прочитайте і дізнайтеся, що робити, якщо ваш Galaxy J7 раптом відмовиться ввімкнути.

Перш ніж будь-що інше, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy J7, оскільки ми вже розглядали кілька типових проблем з цим телефоном. Шанси на те, що вже існують рішення ваших проблем, тому просто витратьте час на пошук проблем, подібних до ваших. Якщо ви не можете знайти його або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android. Будь ласка, надайте нам якомога більше інформації, щоб нам було легше вирішити проблему. Не хвилюйтеся, оскільки ми пропонуємо цю послугу безкоштовно, тож все, що вам потрібно зробити, це надати нам достатньо інформації про проблему.

Що призводить до того, що ваш Galaxy J7 не вмикається?

Знову ж таки, проблема може бути пов’язана з проблемою програмного чи апаратного забезпечення телефону. Якщо це буде спричинено програмною помилкою, у вас буде шанс знайти рішення і в найкоротші терміни відновити роботу вашого пристрою. Викладені нижче - загальні фактори, на які потрібно звернути увагу, вирішуючи проблеми з електроживленням на телефоні.

Збій системи

Погані оновлення та шкідливе програмне забезпечення, що спричиняє збій системи. У цьому випадку проблема насправді полягає не в живленні, а в чорному екрані. У цьому випадку пристрій фактично увімкнено весь час лише через те, що він застряє на чорному екрані через складні системні проблеми. Натискання кнопки живлення протягом хвилини-двох може допомогти вам визначити, чи це саме те, з чим ви стикаєтесь. ЯКЩО під час натискання кнопки живлення ви почуєте звук або помітите вібрацію на своєму пристрої, це означає, що ваш телефон просто працює.

Пошкоджені файли / програми

Файли кеш-пам'яті можуть бути пошкоджені і зрештою зіпсувати деякі функції телефону, включаючи живлення. Зазвичай це трапляється, коли в програмі встановлено несправне оновлення або файл містить деякі помилки. Тимчасові файли, які зберігаються як кеш, також можуть бути пошкоджені, коли застаріли. Поки пошкоджений файл залишається, симптоми зберігаються. Ось чому вам слід раз на час очистити кеш-пам’ять та дані з ваших додатків чи самої системи пристроїв.

Вичерпаний акумулятор

Погана батарея часто бере на себе провину. Багато випадків проблем із живленням у мобільних пристроях, включаючи варіанти Galaxy J7, пов’язані з поганою батареєю. Акумулятор може стати дефектним з часом або через фізичні або рідкі пошкодження. Спершу перевірте акумулятор і переконайтеся, що він у порядку.

Пошкодження обладнання

Це найгірше серед можливих причин. Пристрій може бути абсолютно мертвим через пошкодження обладнання. Якщо ваш Galaxy J7 раніше впав або намок, а потім раптом не ввімкнеться, можливо, телефон був пошкоджений від попереднього випадку. Найкращим варіантом, який вам доведеться оживити апаратно пошкоджений телефон, є технічний ремонт. Мабуть, з вашого боку нічого не можна зробити, щоб виправити шкоду.

Рекомендовані обхідні шляхи та потенційні рішення

Попереднє вивчення можливих причин - це ключ до вирішення проблем із пристроями, включаючи проблеми із живленням. Наступне, що потрібно зробити, - це ізолювати проблему. Це означає, що з усіх можливих причин ви будете звужувати її до найбільш імовірної. Щоб полегшити ситуацію, спробуйте подумати про те, що сталося до того, як пристрій вимкнувся і не ввімкнувся. Наприклад, це сталося після внесення деяких змін у налаштування пристрою, після встановлення нових програм або оновлення мікропрограми Android? Після того, як ви відповісте на запити, ви дізнаєтесь, з чого почати вирішення проблем. Але у випадку, коли ви насправді не змогли визначити основну причину, враховуйте такі способи вирішення серед перших варіантів при усуненні несправностей вашого Galaxy J7.Обов’язково протестуйте свій пристрій після виконання кожного методу, щоб з’ясувати, чи проблема вирішена чи ні.

Вийміть і знову вставте акумулятор (для попередніх моделей)

Видалення та повторне встановлення акумулятора є альтернативним методом м’якого скидання. Це допомагає усунути випадкові невідповідності на пристрої та дає йому новий запуск. У цьому процесі необхідна обережність, оскільки вона передбачає вилучення деяких частин, особливо задньої частини. Ось як вийняти та знову встановити акумулятор на Galaxy J7:

 1. Відкрийте задню кришку.
 2. Обережно витягніть акумулятор із гнізда.
 3. Після виймання акумулятора натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом декількох секунд.
 4. Вставте батарею, потім трохи натисніть, щоб закріпити її задньою кришкою.
 5. Спробуйте пізніше увімкнути пристрій.

Іноді пристрій може відмовити живитись, як би ви не намагалися натиснути кнопку живлення, оскільки акумулятор розряджений.

Примусове перезавантаження (для варіанту 2017 року)

Силове перезавантаження може бути тим виправленням, яке вам потрібно, особливо якщо несправність програмного забезпечення. Це рекомендований альтернативний метод м’якого скидання на пристроях, що не реагують. Ось як відбувається примусове перезавантаження на вашому Samsung Galaxy J7:

 • Одночасно натискайте кнопку зменшення гучності та кнопку живлення протягом декількох секунд або до тих пір, поки на екрані не з’явиться що-небудь.

Можливо, вам доведеться натиснути на ці кнопки приблизно 20-30 секунд, перш ніж побачите відповідь.

Вийміть SD-карту та SIM-карту

Деякі користувачі знайшли засіб вирішення цієї проблеми. Виявляється, щось на карті microSD або SIM-картці викликає несправність системи, а пристрій з якихось причин застряє на чорному екрані. Якщо ви використовуєте SD-карту, а телефон не вмикається, ви також можете ризикувати вирішенням проблеми за допомогою цього методу. Вийміть SD-карту, а потім спробуйте увімкнути пристрій без вставленої SD-карти. Просто робіть це обережно, щоб не завдати подальших пошкоджень SD-картці або гнізду для SD-карти.

Підключіть до зарядного пристрою

Важливо визначити, чи проблема полягає в зарядці, а не в відсутності живлення. Якщо телефон не заряджається, то спочатку потрібно вирішити проблеми із зарядкою. Після того, як ви вирішите проблему із зарядкою, пристрій, швидше за все, зможе ввімкнутись за призначенням.

Якщо вам вдається ввімкнути пристрій під час заряджання, спробуйте увійти в безпечний режим і діагностувати програми. Це допоможе виключити сторонні програми серед можливих винуватців. Це, ймовірно, потрібно, особливо якщо проблема виникає після встановлення нової програми на телефон. Щоб завантажити Galaxy J7 у безпечний режим, виконайте такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення (розташовану праворуч), доки не з’являться параметри телефону, а потім відпустіть.
 2. Виберіть і потримайте живлення, доки не з’явиться запит перезавантаження в безпечний режим , а потім відпустіть.
 3. Торкніться опції ПЕРЕЗАПУСК . Процес перезапуску може зайняти до однієї хвилини.

Після повного завантаження внизу ліворуч на екрані розблокування / головного екрана з’являється Safe Mod e.

Ви також можете спробувати завантажити наш Galaxy J7 в режим відновлення, і якщо це вдалося, продовжте з очищенням розділу кешу. Видалення розділу кешу може знадобитися, якщо основними тригерами є тимчасові файли або кешовані дані в сегменті системного кешу. Ось як це робиться:

 1. Вимкніть Galaxy J7, натиснувши та утримуючи клавішу живлення , а потім двічі натисніть Вимкнути для підтвердження.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності, а потім натисніть і утримуйте клавішу Home. Утримуючи обидва, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші. Це може зайняти хвилину, перш ніж з’явиться екран відновлення Android .
 4. На екрані відновлення Android використовуйте клавішу зменшення гучності, щоб виділити параметри . '
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати виділену опцію.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено параметр " Так - видалити всі користувацькі дані" .
 7. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити скидання.
 8. Після завершення скидання натисніть клавішу живлення, щоб вибрати "Перезавантажити систему зараз".

Перезапуск пристрою може зайняти трохи більше часу, тому просто почекайте, поки скидання закінчиться, і він включиться.

Підключіть пристрій до комп’ютера

Встановіть Samsung Kies на свій комп'ютер, а потім спробуйте відкрити пристрій за допомогою програмного забезпечення на вашому комп'ютері. Якщо Samsung Kies здатний розпізнати ваш пристрій, це означає, що програмне забезпечення працює нормально. Він просто не може завершити процедуру завантаження, оскільки щось зупиняє процес. Ви можете виконати оновлення програмного забезпечення через Samsung Kies для вирішення потенційних проблем шляхом виправлення помилок та помилок у структурі системи. Інструкції з оновлення надаватиме Kies, тому все, що вам потрібно - це їх дотримуватися. Усі дані користувача зберігаються після оновлення, але все ж рекомендується заздалегідь зробити резервну копію даних.

Шукати подальшої допомоги

Якщо ваш Galaxy J7 все ще не вмикається після виконання всіх попередніх методів, то, швидше за все, винен несправний апарат. На цьому етапі подумайте про те, щоб якомога швидше віднести пристрій до спеціаліста та провести діагностику та / або відремонтувати, якщо це необхідно. Можливо, це єдиний варіант, що залишився для вас, щоб відновити і запустити свій Galaxy J7 знову правильно.

Дописи, які вам також можуть бути цікаві:

 • Як виправити свій Samsung Galaxy J7, який не вмикається після його самостійного вимкнення [Покрокове керівництво з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy J7 перегрівається після отримання мокрого питання та інших супутніх проблем
 • Galaxy J7 не заряджає акумулятор на 100%, вимикається самостійно після завантаження
 • Причини, чому Galaxy J7 не заряджається або не включається, інші проблеми
 • Samsung Galaxy J7 вимикається автоматично і видає та інші пов'язані з цим проблеми
 • Як виправити Samsung Galaxy J7 (2017), який вимкнувся і не ввімкнеться знову [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy J7 Prime, який розрядив акумулятор, чорний екран і блимає синім світлом [Посібник з усунення несправностей]