Підручники Samsung Galaxy S5, інструкції та підказки [Частина 1]

Ласкаво просимо до першої публікації нашої запланованої серії підручників для Samsung Galaxy S5. Ми маємо намір надати вам якомога більше відповідної інформації, порад, підказок, рішень та цікавих налаштувань у цьому посібнику.

install-xposed-framework-2

Ми будемо додавати більше підручників у найближчих дописах, тому стежте за оновленнями. Ця публікація охоплює такі теми для Galaxy S5:

 • Як завантажуватися в безпечному режимі
 • Як встановити Xposed Framework
 • Як зробити скидання до заводських налаштувань
 • Як стерти dalvik-кеш
 • Як виконати режим відновлення

Як увійти в безпечний режим у Samsung Galaxy S5

Можливо, ви чули про безпечний режим як спосіб виправити або діагностувати проблему на телефоні Galaxy S5, оскільки ви читаєте цю сторінку.

Безпечний режим - це один із найкорисніших методів усунення несправностей для телефону Android на даний момент. Це інший стан вашого пристрою, де ви можете безпечно видаляти програми, видаляти помилки та спостерігати за тим, як ваш телефон поводиться протягом деякого часу. Безпечний режим зазвичай рекомендується, коли S5 стикається з такими проблемами, як заморожування, випадкові перезавантаження, труднощі з підключенням тощо. Це більш корисно при усуненні неполадок, яка програма викликає проблеми, змушуючи S5 запускати лише оригінальні програми, надані Samsung. Сторонні програми, встановлені на телефоні, не завантажуються, отже, це дуже допомагає звузити джерело проблеми. Щоб увімкнути безпечний режим, просто виконайте наведені нижче дії.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться „Samsung Galaxy S5“, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Як встановити Xposed Framework на Samsung Galaxy S5

Xposed Framework - це програма, яка дозволяє вибрати певну функцію користувацького ПЗУ, а не отримувати все, що пропонується. Створений членом XDA Rovo89 кілька років тому, Xposed Framework є дуже корисним додатком для користувачів, які хочуть вибирати певні модулі, щоб вивести налаштування ПЗУ на новий рівень.

Цей додаток надзвичайно простий у встановленні, коли телефон укорінено. На момент написання статті підтримуються лише корінні пристрої з ОС Android 3.0 або новішої версії.

Просто перейдіть до кроків нижче, щоб побачити, як це робиться.

 1. Переконайтеся, що Увімкнути невідомі джерела увімкнено . Xposed Framework - це сторонній додаток, який не доступний у Google Play Store, тому вам доведеться відкрити телефон для його встановлення. Просто перейдіть до Налаштування> Безпека, а потім поставте галочку на Невідомі джерела. Натисніть OK, щоб підтвердити зміну.
 2. Завантажте інсталятор Xposed . Щоб отримати необхідні файли, відкрийте браузер телефону та натисніть на це посилання. Після завантаження просто торкніться спливаючого екрана, щоб розпочати процес встановлення. Натисніть Встановити, а потім натисніть Відкрити.
 3. Встановіть Xposed Framework . Після того, як Xposed Framework відкрито, натисніть Framework, щоб розпочати фактичну інсталяцію. На спливаючому екрані з’явиться вказівка ​​бути обережним, тому просто поставте прапорець біля пункту Не показувати це ще раз і натисніть OK. Потім натисніть кнопки Встановити / Оновити, Надати та ОК. Телефон перезавантажиться.
 4. Встановлення модулів . Після перезавантаження телефону ви можете почати вибирати модулі, які ви хочете на своєму телефоні. Відкрийте програму Xposed Installer, а потім перейдіть до розділу Завантаження та виберіть ті, які вам подобаються.

Як скинути Samsung Galaxy S5 до заводських налаштувань

Скидання налаштувань S5 до заводських налаштувань - це найшвидший спосіб видалити все, що є на телефоні, а також чудовий крок з усунення несправностей, якщо ви зіткнетеся з проблемою, яку може бути важко вирішити. Це також чудовий спосіб швидко позбутися від надокучливих, негідних або неприємних додатків. Якою б не була ваша причина, ви підійшли до правильної посади, оскільки ми даємо вам варіанти, як повернути S5 у початковий стан.

Як запобіжний захід, будь ласка, переконайтесь, що акумулятор повністю заряджений, і ви створили резервну копію своїх даних, перш ніж продовжувати.

Існує два способи повернути S5 до заводських значень за замовчуванням - через панель сповіщень (якщо функція сенсорного екрану телефону працює) та за допомогою апаратних клавіш.

Скидання до заводських налаштувань за допомогою панелі сповіщень

 1. Потягніть вниз панель сповіщень і торкніться Налаштування
 2. Торкніться Назад і скинути в розділі Користувач та резервне копіювання
 3. Торкніться Скидання заводських налаштувань
 4. Торкніться Скинути пристрій
 5. Натисніть Видалити все і зачекайте
 6. Перезавантажте телефон

Скидання до заводських налаштувань за допомогою апаратних кнопок

 1. Вимкніть Galaxy S5.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності, кнопку головного екрана та кнопку живлення разом, доки на екрані не з’явиться Android.
 3. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити опцію стирання даних / скидання до заводських налаштувань, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Знову використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так - видаліть усі користувацькі дані та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати їх.
 5. За допомогою кнопки живлення виберіть Перезавантажити систему зараз.
 6. Коли S5 перезапуститься, його слід повністю витерти і підготувати до повторного налаштування.

Як стерти кеш-пам’ять dalvik (виправити Samsung Galaxy S5 Bootloop після перепрошивки нового користувацького ПЗУ)

Встановлення нового ПЗУ на вже вкоріненому S5 може створити ускладнення, які часто призводять до того, що ваш телефон застряє на екрані з логотипом Samsung або завантажувальній петлі. Щоб відновити телефон, користувач повинен виконати повне очищення кешу Dalvik-кешу, виконавши наведені нижче дії:

 1. Перезавантажте телефон Galaxy S5 у користувацькому відновленні. Це означає, що ви повинні точно знати, який тип ПЗУ ви використовували раніше. Ви хочете знати, чи встановили ви ROM, як CWM, TWRP або Philz Touch, щоб ви могли вибрати тип програмного забезпечення для відновлення, яке використовуватиметься.
 2. Вимкніть телефон, одночасно утримуючи кнопки збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Торкніться Резервне копіювання та відновлення
 4. Виберіть Спочатку Резервне копіювання, щоб зберегти файли даних у безпечному місці.
 5. Перейдіть до Додаткові параметри.
 6. Виберіть Wipe dalvik-cache
 7. Перейдіть до Mounts & Storage.
 8. Виберіть Wipe / cache
 9. Виберіть Перезавантажити телефон зараз.

Режим відновлення на Samsung Galaxy S5 (запас або коріння)

Незалежно від того, чи ваш телефон укорінений, у Samsung Galaxy S5 є спосіб увійти в режим відновлення. Але що саме таке режим відновлення і які причини ви хочете його виконувати?

В основному, режим відновлення - це завантажувальний стан вашого телефону, який використовується для видалення файлів, оновлення системи або видалення розділу кешу. Кожен з них може бути вирішенням такої проблеми, як надокучливий або зловмисний додаток, або привести телефон у більш стабільний стан після налаштування ПЗУ. Виконання режиму відновлення може бути крайнім засобом, особливо якщо телефон перестав реагувати або сенсорний екран більше не працює належним чином.

 1. Вимкніть ваш S5.
 2. Для того, щоб вимкнути ваш Galaxy S5, ви можете або натиснути кнопку живлення і вибрати «вимкнути», або ви можете натиснути і утримувати клавішу живлення більше 10 секунд.
 3. Зачекайте кілька секунд, а потім перейдіть до кроків нижче.
 4. Одночасно натискайте кнопки живлення, збільшення гучності та головну.
 5. Продовжуйте натискати ці клавіші, поки на вашому Galaxy S5 не відображається режим відновлення.
 6. У режимі відновлення використовуйте кнопки збільшення та зменшення гучності для прокрутки вгору та вниз; також використовуйте кнопку живлення, щоб вибрати свій варіант.
 7. Потім ви можете перезавантажити Android, вибравши Reboot System Now.

Зв’яжіться з нами

Ми серед тих небагатьох людей, які пропонують безкоштовну підтримку Android в Інтернеті, і ми серйозно ставимося до цього. Тож не соромтеся зв’язуватися з нами щодо своїх проблем, питань та проблем. Ви можете зв’язатися з нами за адресою [захищено електронною поштою] або розмістити повідомлення на наших сторінках у Facebook та Google+.