Перейдіть на GO SMS Pro для Android як додатка для обміну текстовими повідомленнями за замовчуванням та приєднайтеся до понад 100 мільйонів користувачів, що захоплюються

Додаток для SMS за замовчуванням виконує роботу. Це дозволяє надсилати та отримувати текстові повідомлення, і робить це інтуїтивно зрозуміло. Але що, якщо ти хочеш чогось більшого, чогось кращого? У такому випадку додатком GO SMS Pro 7 може бути відповідь.

go-sms-pro

Команда GO Dev - творці багатьох популярних додатків для Android, зокрема GO Keyboard, GO Security та GO Privacy - підготували нову версію свого вже неймовірно популярного додатка для SMS. Додаток отримав 5 зірок від майже 2 000 000 щасливих користувачів, і в цій статті ми дамо вам швидкий випуск деяких найважливіших функцій та переваг порівняно із додатком текстових повідомлень за замовчуванням для Android.

Як програма обміну повідомленнями номер один на Android, GO SMS Pro вже пройшов стадію дитинства. Насправді, вам доведеться важко шукати, щоб знайти більш зрілий, полірований і надійний додаток у Play Store. Тиждень навряд чи проходить без оновлення, що містить виправлення помилок, нові функції та додаткову оптимізацію.

Розробники швидко реагують на будь-який відгук, який вони отримують від користувачів, і, на відміну від багатьох інших компаній, вони справді слухають і рухають додаток у напрямку, в якому їх база користувачів хоче рухатись.

GO SMS Pro 7 відповідає вимогам Google щодо матеріального дизайну, в результаті чого з’являється чистий користувальницький інтерфейс, який приховує більшість функцій далеко від вас, поки користувач насправді їх не потребує.

Однією з таких особливостей є вбудований приватний ящик , як його називає GO SMS Pro. Якби текстові та мультимедійні повідомлення були буквами, приватна скринька була б шухлядою столу із замком. Коли повідомлення переміщується у вікно, воно автоматично шифрується. Отже, навіть якщо ваш смартфон буде вкрадений, зловмисник не зможе отримати будь-яку корисну особисту інформацію з вашого спілкування з іншими.

Іноді проблема полягає не в тому, що ви не хочете, щоб ваші повідомлення потрапляли в чужі руки, а в тому, що ви взагалі не хочете отримувати певні повідомлення. Можливо, ви успадкували номер, який раніше використовував хтось із великою кількістю друзів та знайомих, і вам не подобається думка про необхідність переглядати всі ці повідомлення по одному. Або у вас є в’язкий або розлючений колишній партнер, який просто не може вас відпустити. Як би там не було, інтегрований блокувальник SMS та можливість автоматично класифікувати розмови незнайомих людей допоможуть вам залишатись здоровим.

Хоча користувачі Android використовують спливаючі сповіщення про нові повідомлення, GO SMS Pro робить їх набагато приємнішими, додавши можливість миттєвої відповіді, видалення повідомлення, відкриття або планування відповіді . Уявіть, що ваша дружина говорить вам, що її співбесіда починається через годину. Ви можете запланувати повідомлення, щоб воно отримало його лише за кілька хвилин до того, як настане його черга, зробивши вас схожим на чудового чоловіка і додавши їй так необхідного підвищення впевненості.

З версією Pro ви можете насолоджуватися необмеженим простором хмарного сховища для резервного копіювання повідомлень, на додаток до кількох інших зручних функцій. Текстові повідомлення можуть бути розмитими, насиченими незрозумілими абревіатурами та граматичними помилками, але все одно це цінні спогади. Було б шкода втратити їх кожного разу, коли купуєте новий телефон або встановлюєте нову версію операційної системи Android.

Налаштування завжди було основним напрямком роботи команди GO, і додаток GO SMS Pro не є винятком. Від сотень персоналізованих тем до наклейок, налаштовуваних спливаючих вікон для аватарів тощо. Якщо вам зовсім не подобається щось у зовнішньому вигляді програми, ви можете бути впевнені, що програма дозволить вам швидко її змінити.

Мабуть, найкраще в додатку GO SMS Pro - це те, наскільки акуратно він підходить до ширшої екосистеми GO. Компанія дійсно зробила все можливе, щоб покращити стандартний досвід роботи з Android та зробити його більш привабливим та радісним. Сучасні пристрої Android не мають проблем із зайвими дзвінками, які є синонімами продуктів GO, що робить загальний вплив на продуктивність незначним.

Загалом, додаток GO SMS Pro - це чудовий спосіб зробити приємним обмін повідомленнями Android за замовчуванням, і це ще кращий спосіб зробити перший крок у яскравий і грайливий світ програм GO.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.