Як виправити Samsung Galaxy S7 Edge, який застряг у циклі завантаження, не може успішно завантажитися після оновлення Nougat [Посібник з усунення несправностей]

 • Прочитайте та зрозумійте, чому такий потужний смартфон, як ваш Samsung Galaxy S7 Edge, іноді може застрягти під час завантаження або увійти в цикл завантаження, і дізнайтеся, як його усунути, коли це відбувається.

Що стосується вмикання, це в основному апаратне забезпечення та акумулятор, але коли йдеться про завантаження, це часто прошивка, хоча ми вже бачили багато випадків, коли телефон відмовляється включатися через прошивку питань. Але коли телефон застряг під час завантаження, ми не можемо звинуватити апаратне забезпечення, оскільки, мабуть, телефон вмикається, він просто не може завантажитися.

У цій статті я розгляну цю проблему, оскільки Samsung Galaxy S7 Edge є предметом нашого усунення несправностей. Коли телефон застряг у циклі завантаження, це означає, що коли він запускається, він може дістатись лише логотипу або десь до або після цього, потім він вимикається і запускається знову і досягає тієї ж точки. Це може тривати і тривати, поки акумулятор не розрядиться. Ще однією справою, з якою ми маємо вирішити тут, є проблема, при якій телефон застряг під час завантаження; він не перезавантажиться, але також не виведе ваш телефон на головний екран. Якщо ви є власником цього телефону, нещодавно оновили його і зараз виникла подібна проблема, читайте далі, щоб знати, що робити.

Однак якщо ви намагаєтеся знайти рішення іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже вирішували сотні проблем із цим пристроєм з моменту його випуску. Спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями та інструкціями з усунення несправностей. Однак якщо вони не працюють, зв’яжіться з нами, заповнивши анкету з проблемами Android. Просто надайте нам інформацію, і ми допоможемо вам знайти рішення.

Samsung Galaxy S7 Edge застряг у циклі завантаження

Проблема: Привіт, вчора ввечері мій Samsung S7 Edge зник сам і не реагував. Я підключив його, і через кілька хвилин він перезапустився. Потрапивши на домашню сторінку, він показав, що заряд акумулятора зовсім не низький. При спробі отримати доступ до додатків він заявив, що були помилки у WhatsApp, Messenger та хмарі Samsung. Було пізно, тому я вирішив залишити це до ранку. За ніч він перезавантажився на "сторінку Samsung Galaxy S7 Edge" із засвіченим екраном. Я не можу це зрозуміти. Я спробував перезапустити його, утримуючи кнопку живлення та зменшення напруги. Він вимикається, але повертається на цю сторінку через секунди. Утримання кнопки домашнього вибору та підключення звуку, здається, нічого не робить. Чи слід дозволити батареї розрядитися, а потім перевірити, чи не відрізняється вона при спробі зарядити її знову? Чи можу я ще щось зробити чи потрібно, щоб мене відіслали на ремонт. Я не можу придумати жодної шкоди, яка йому завдана.Коли це сталося, це було просто у мене біля ліжка. Дякую за допомогу, Фіона.

Рішення: На основі вашого опису є дві можливості, які ми повинні розглянути, чому проблема виникає несподівано. Це може бути проблема з апаратним забезпеченням чи програмним забезпеченням. Насправді, у багатьох користувачів Samsung також виникали такі проблеми, особливо якщо оновлення було здійснено на їх пристрої. Але оскільки ви не згадали про те, що оновили прошивку, то, швидше за все, деякі кеші застаріли і не вдалося повністю завантажити пристрій. У цьому випадку найкраще, що ми хочемо, щоб ви зробили, - це виявити проблему, виконавши основні процедури усунення несправностей на вашому телефоні. Ось процедури, які вам слід зробити:

Крок 1: Завантажте телефон у безпечному режимі

Цей метод є середовищем для Android, в якому всі завантажені програми будуть тимчасово деактивовані, а в системі телефону працюватимуть лише вбудовані програми. Мета завантаження його в безпечному режимі - визначити, чи не існувало додатків, що створюють конфлікт в системі та викликають виникнення проблеми. Але перебуваючи в такому стані, і він повністю завантажується, в одному з ваших додатків є винний, і ви повинні знайти це, щоб вирішити проблему. Ось як завантажуватися в безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Перебуваючи в такому стані, і пристрій все ще не реагує та не може завантажитися, тоді ви можете перейти до наступного кроку.

Крок 2: Витріть розділ кешу

Оскільки процедура безпечного режиму не допомогла вирішити проблему, пора перейти до наступного методу, видаливши системні кеші. Завдяки цій процедурі файли, які пристрій використовував у каталозі кеш-пам’яті, будуть видалені, щоб ваш телефон створив новіші та свіжіші кеші, повністю сумісні з новою системою. Після цього спробуйте перевірити, чи зможе ваш телефон повністю завантажитися. Якщо так, тоді кеші були застарілими на той момент, і це причина того, що прошивка аварійно завершує роботу і не може завантажитися. Ви можете виконати такі дії, щоб видалити системний кеш:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо проблема все-таки виникає, можна перейти до наступного методу, оскільки це може бути основною проблемою мікропрограми.

Крок 3: Виконайте головне скидання

Що стосується усунення несправностей, то ви всі вже виконали всі необхідні процедури для усунення проблеми. Але оскільки проблема все ще не вирішена, то вам не залишається іншого вибору, як виконати останній спосіб, повернувши телефон до налаштувань за замовчуванням. Але пам’ятайте, що при перезавантаженні пристрою всі файли та дані будуть стерті. Отже, перед тим, як це зробити, обов’язково створіть резервну копію, переклавши все це на свій комп’ютер або SD-карту.

Потім вимкніть протиугінні, виконавши наведені нижче дії. Це гарантує, що ви не втратите доступ до пристрою після скидання:

 1. На будь-якому головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Хмара та облікові записи.
 4. Торкніться Облікові записи.
 5. Торкніться Google.
 6. Торкніться своєї електронної адреси ідентифікатора Google. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 7. Торкніться Меню.
 8. Торкніться Видалити обліковий запис.
 9. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

Після цього сміливо скидайте налаштування телефону через режим відновлення…

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо після скидання проблема все ще не вирішена, очевидно, що це апаратна проблема, і ви можете перенести її до найближчого акредитованого магазину у вашому районі для перевірки техніком.

Galaxy S7 Edge застряг під час завантаження, не може перейти на головний екран

Проблема : З якихось причин мій Galaxy S7 Edge застряє на логотипі або чорному екрані, коли я намагаюся його увімкнути. Він не буде продовжувати завантаження до головного екрану, що дуже насторожує, оскільки він працював нормально до оновлення Нуги. Я насправді не помітив жодних значущих подій, які могли призвести до цієї проблеми, окрім оновлення. Отже, якщо я маю рацію, нова операційна система повністю зіпсувала мій телефон. Це вже 4 дні, і мені дуже потрібна ваша допомога, щоб це знову запрацювало. Дякую.

Виправлення неполадок : На основі вашого опису це майже проблема з прошивкою, оскільки вона почалася незабаром після оновлення. І для цього найкраще, що вам слід зробити, або найефективніша процедура, яку ви можете використати, - це стирання розділу кешу. Він видаляє та замінює всі можливо пошкоджені системні кеші. Ви також можете мати рацію щодо оновлення, яке зіпсує ваш телефон, але зверніть увагу, що це може бути несерйозною проблемою.

Однак якщо стирання розділу кеш-пам'яті не вирішило проблему, вам доведеться виконати генеральне скидання, перш ніж звертатися за допомогою до техніка. Просто виконайте ті самі дії щодо усунення несправностей, що й вище, оскільки ці проблеми в основному однакові і могли бути спричинені тим самим фактором – оновленням.

Бувають випадки, коли ця проблема заважає телефону потрапити до меню відновлення системи Android (режим відновлення), тому вам просто потрібно натиснути і утримувати одночасно кнопку зменшення гучності та клавіші живлення протягом 10 секунд, доки телефон не перезавантажиться. Процедура називається примусовим перезавантаженням або м’яким скиданням, що ефективно для вирішення незначних проблем із прошивкою та збоїв.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.