Виправлення консолі PS4 (PlayStation 4) не вмикається | PS4 не вмикається

Чому ваш PS4 не вмикається, може бути кілька факторів. Причини можуть варіюватися в широких межах, починаючи від проблем із кабелем живлення і закінчуючи програмним збоєм. Деякі з цих причин можуть призвести до незначних проблем із живленням, тоді як для деяких може знадобитися досвід, наприклад, ремонт апаратного забезпечення.

Як кінцевий користувач, ви можете виконати ряд кроків із усунення несправностей, щоб визначити причину проблеми. Як правило, вам потрібно буде вирішити найпростішу можливу причину та перейти до більш складної. Цей посібник проведе вас через кроки, які ви повинні зробити.

Причини, чому ваш PS4 не вмикається (загальні причини цієї проблеми)

У наші роки, коли ми вирішували проблеми з електронікою, особливо з PS4 від Sony, важливо розглянути спочатку перевірку кабелю живлення. Пошкоджений кабель або блок живлення можуть запобігти передачі живлення на консоль.

У деяких випадках консоль потрібно лише оновити за допомогою перезавантаження, щоб позбутися незначних збоїв.

У деяких рідкісних випадках винне програмне забезпечення. Хоча це трапляється не завжди, ви хочете запобігти розвитку помилок і не викликати проблем із живленням на консолі PS4, постійно оновлюючи консоль. Якщо ви використовуєте PS4 лише в автономному режимі, ми настійно рекомендуємо час від часу підключати його до Інтернету, щоб отримати найновіше оновлення програмного забезпечення.

Вирішення проблем із PS4, який не має живлення або не вмикається

Нижче наведені потенційні рішення для усунення проблеми з PS4, або з Playstation 4 Pro, яка має проблеми з живленням. Читайте далі і керуйтесь відповідно.

Потрібний час: 10 хвилин

Якщо ваш PS4 не вмикається, вам доведеться виконати ряд конкретних кроків з усунення несправностей, як простих, так і складних. Дізнайтеся, що ви можете зробити нижче.

 1. Цикл живлення консолі.

  Вимкніть консоль PS4, натиснувши та утримуючи кнопку живлення PS4 попереду. Потім від'єднайте кабель живлення від задньої частини на кілька хвилин.

 2. Перевірте кабель.

  Ви хочете, щоб ви від'єднали шнур живлення від задньої панелі консолі та розетки. Потім швидко перевірте, чи є видимі пошкодження як кабелю, так і блоку живлення.

 3. Спробуйте перезапустити консоль PlayStation 4 у безпечний режим.

  Виконайте наведені нижче дії, щоб перезапустити PS4 у безпечний режим. Ви повинні зробити це, якщо ваш PS4 застряг, але не завантажується нормально. Якщо консоль повністю мертва або застрягла на чорному екрані смерті (немає світла), пропустіть процедуру безпечного режиму. Ось кроки щодо завантаження в безпечний режим:

  -Вимкніть ваш PS4. Натисніть кнопку живлення спереду. Він повинен блимати кілька разів, перш ніж консоль вимкнеться.

  -Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не почуєте два звукові сигнали: один при першому натисканні та інший через сім секунд, щоб почути другий звуковий сигнал

  -Підключіть контролер DualShock 4 за допомогою USB-кабелю.

  -Натисніть кнопку PS в центрі контролера.

  Якщо ваша консоль PS4 успішно завантажилася в безпечний режим, використовуючи наведені вище дії, це означає, що причиною проблеми є, швидше за все, програмне забезпечення, а не пошкодження всередині консолі або несправні апаратні компоненти всередині блоку живлення. Переконайтеся, що ви перевіряєте наявність оновлень, щоб усунути будь-яку можливу проблему програмного забезпечення.

 4. Вийміть жорсткий диск.

  Більш серйозна причина, через яку PS4 може не працювати, - проблема з жорстким диском. Це може статися, якщо жорсткий диск неправильно підключений, пошкоджений або несправний. Для перевірки ви можете фізично вилучити його з консолі. Ви можете переглянути відео YouTube, як це зробити.

  Вийнявши жорсткий диск, спробуйте нормально завантажити консоль і перевірте, чи працює вона. Якщо він увімкнувся без проблем, переінсталюйте його та перевірте наявність проблеми.

ПРИМІТКА . Майте на увазі, що це рішення потрібно робити лише для виправлення (4 pro playstation) PS4, що не включає проблему, якщо ви відчайдушні або якщо консоль більше не гарантована. Відкриття консолі самостійно анулює стандартну гарантію, тому, якщо ви щось зламаєте і вирішите, що Sony подивиться консоль і виправить її, вони відмовляться це робити.

Пропоновані показники:

 • Як виправити (PlayStation 4) контролер PS4, що блимає синім
 • Як виправити Call Of Duty Mobile не відкриється або не вийде з ладу
 • Як виправити контролер PlayStation 4 не вмикається
 • Як виправити контролер PlayStation 4 не буде заряджатися

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.