Як виправити Samsung Galaxy S6 Edge, який більше не заряджається швидко [Посібник з усунення несправностей]

Однією з позицій продажу #Samsung #Galaxy S6 Edge (# S6Edge) є адаптивна функція швидкої зарядки, яка може поповнювати батарею швидше, ніж звичайний процес зарядки. Отже, власники насправді очікують, що пристрій заряджатиметься швидше кожного разу, коли вони підключать свої пристрої. Це вже стало стандартом, тому коли телефон заряджається нормальним темпом, деякі власники насправді думають, що телефон вже “повільно заряджається” і паніка.

Galaxy-S6-Edge - не швидка зарядка

По суті, повільна зарядка значно відрізняється від звичайної зарядки, і тут ми маємо справу з блоком, який більше не швидко заряджається. Хоча це потенційно може бути проблемою, нам потрібно зробити деякі процедури, щоб точно знати. Крім того, є кілька вимог, які необхідно виконати, перш ніж Galaxy S6 Edge зможе скористатися можливостями швидкої зарядки. Нам доведеться розглянути їх і подивитися, чи зможемо ми знайти щось, що могло спричинити проблему.

Але перш за все, для наших читачів, які можуть мати інші проблеми, переконайтеся, що ви відвідали нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S6 Edge, оскільки ми перерахували всі посилання на наші публікації, що стосуються сотень проблем із цим пристроєм. Знайдіть проблеми, подібні або пов’язані з вашими, та скористайтеся наявними рішеннями або посібниками з усунення несправностей. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, ви завжди можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android. Не хвилюйтеся, це безкоштовно.

Усунення несправностей Galaxy S6 Edge, який більше не заряджається швидко

Знову ж таки, швидка зарядка - це лише додаткова функція, і навіть без неї телефон все одно може заряджатись у звичайному режимі, якщо дійсно не виникає проблема з апаратним забезпеченням вашого пристрою. Коли виникає проблема із зарядним пристроєм, кабелем або акумулятором, передбачається, що пристрій може не отримувати електричний струм дуже добре, і тому нам потрібно це вивчити.

Щоб негайно виявити проблему, якщо ваш телефон не швидко заряджається, переконайтеся, що він заряджається нормально, оскільки якщо це так, вам не потрібно виконувати складні процедури усунення несправностей, а зосередьтесь на виконанні вимог щодо швидкої зарядки.

Ваш Galaxy S6 Edge може не швидко зарядитися, якщо…

 1. Перевірте налаштування акумулятора, щоб побачити, чи ввімкнена функція швидкого заряджання. Деякі блоки мають перемикач, який вмикає та вимикає швидку зарядку, але більшість із них цього не робить. Якщо ви не впевнені, чи є для цього налаштування, перейдіть у меню Налаштування> Акумулятор і знайдіть опцію Швидка зарядка кабелю.
 2. Ви не використовуєте оригінальний зарядний пристрій або адаптер живлення. Пам’ятайте, оригінальний зарядний пристрій - це спеціалізований адаптер живлення з функцією адаптивного швидкого заряджання. При швидкій зарядці вихідна напруга перемикається на 9 вольт замість лише 5 вольт для звичайної зарядки. Сторонні зарядні пристрої часто не мають цієї функції.
 3. Він чомусь нагрівається. Це зроблено для запобігання перегріванню, що може призвести до того, що телефон замурований і непридатний для використання назавжди. Коли телефон нагрівається, він автоматично перемикається на звичайну зарядку та використовує вихідну потужність зарядного пристрою 5 В. Це робиться автоматично, і ви не можете змусити пристрій швидко заряджатися, коли є незвичне тепловиділення. Усуньте проблему з опаленням, і пристрій знову швидко зарядиться.
 4. Екран увімкнено. Дисплей є одним із компонентів, які споживають більше енергії, логічно, якщо він увімкнений, телефон переключиться на звичайну зарядку, оскільки, якщо цього не стане, пристрій через деякий час перегріється. Отже, переконайтеся, що екран вимкнено. А ще краще - вимкніть телефон під час заряджання, щоб максимально використовувати цю функцію.
 5. Є деякі проблеми із зарядним пристроєм, кабелем, акумулятором чи обладнанням телефону. Вам потрібно виконати деяке усунення несправностей, щоб визначити, які з цих компонентів та аксесуарів мають певні проблеми.

Перевіривши вищезазначені вимоги, і телефон все ще не заряджається швидко, настав час усунути несправності пристрою.

Крок 1: Вимкніть телефон і підключіть зарядний пристрій

Коли всі компоненти вимкнені, природно, що телефон повинен заряджатися швидко, за умови використання оригінального зарядного пристрою та кабелю. Ця процедура може зробити більше, ніж просто знати, чи телефон насправді швидко заряджається чи ні, вона також дасть вам уявлення, чи є проблема з телефоном або зарядним пристроєм.

Якщо телефон швидко заряджається, коли його вимкнено, то проблем із обладнанням та зарядним пристроєм немає. Все, що вам потрібно зробити, це знати, чи є проблеми в програмах чи прошивці. Спробуйте завантажити пристрій у безпечному режимі, щоб перевірити, чи він також швидко заряджається:

 1. Вимкніть Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6 Edge', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Якщо телефон швидко заряджається в безпечному режимі, проблему спричиняють деякі сторонні програми, інакше це проблема мікропрограми, і в цьому випадку необхідне генеральне скидання.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Якщо телефон, однак, не заряджається швидко, коли його вимкнено, наступний крок може вам допомогти.

Крок 2: Перевірте зарядний пристрій або використовуйте інший USB-кабель

Якщо телефон не заряджається, навіть якщо він вимкнений, можливо, це проблема із зарядним пристроєм. Спробуйте підключити телефон до комп’ютера та перевірте, чи виявляється він і заряджається, навіть якщо це повільно. Якщо він заряджається на вашому комп’ютері, то проблема в зарядному пристрої, і немає іншого обхідного шляху чи виправлення, крім як придбати новий.

Однак, якщо він просто заряджається нормально, то це може бути кабель. Так, були користувачі, які повідомляли про заміну кабелю USB на новий, завдяки чому їх пристрої знову швидко заряджаються. Ну, бачите, телефон нормально заряджається, коли він вимкнений, тож, можливо, це не проблема із зарядним пристроєм. Кабель USB набагато дешевший, ніж зарядний пристрій, і ви можете придбати його окремо, однак, якщо ви придбаєте новий зарядний пристрій, він постачається з новим кабелем. Це ваш вибір, який ви хочете купити.

Але зауважте, що немає жодних гарантій, що придбання кабелю або зарядного пристрою вирішить проблему. Отже, якщо пристрій відмовляється швидко заряджатись після придбання нового зарядного пристрою або кабелю, спробуйте наступний крок.

Крок 3: Спробуйте зарядити телефон бездротовим способом

Це важливо, щоб знати, чи може ваш телефон все ще заряджатися, тому що, якщо ні, ми можемо розглянути проблему з батареєю або, що ще гірше, проблему з обладнанням.

Але тоді, звичайно, якщо у вас немає бездротового зарядного пристрою, краще просто відвідати місцевий магазин або принести телефон до магазину і попросити техніка перевірити це, оскільки бездротова зарядка насправді не є виправленням. Можливо, ви просто марнуєте гроші.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.