Як виправити Galaxy Tab A не вмикається | Немає живлення або не реагує

Однією з найпоширеніших проблем, з якими стикаються багато користувачів смартфонів, є проблема без живлення. Якщо у вас є Galaxy Tab A, який не вмикається, ця стаття з усунення несправностей, швидше за все, допоможе. Дізнайтеся, що робити, якщо ви не знаєте, як вирішити цю проблему.

Galaxy Tablet не вмикається?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, Без втрати даних, БЕЗКОШТОВНО

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

Як виправити Galaxy Tab A не вмикається | Немає живлення або не реагує

Якщо ваш Galaxy Tab A не вмикається, і ви не уявляєте, чому, ви маєте врахувати низку факторів. У цій публікації ми покажемо вам можливі рішення, які можна спробувати, щоб ви могли виявити та вирішити цю проблему.

Galaxy Tab A не вмикається виправлення №1: зарядка пристрою

Якщо ваш Galaxy Tab A не ввімкнеться після нормального використання та без проблем раніше, можливо, буде просте рішення - просто зарядіть його. У літієвих батарей може закінчитися живлення, і він може не вмикати пристрій, навіть якщо він не повністю розряджений. Щоб перевірити, зарядіть телефон принаймні 30 хвилин, перш ніж намагатись його знову включити. Цього має бути достатньо, щоб зарядити акумулятор і потенційно знову увімкнути пристрій.

Якщо у вас є проблема з улюбленою розеткою, спробуйте підключити зарядний адаптер до іншої. Це повинно виключити можливість розетки, через яку телефон не заряджається.

У деяких випадках може допомогти проведення струмкової зарядки. Потокова зарядка заряджає пристрій, підключаючи його до комп’ютера. Це вимагає часу, але іноді це може виправити пристрої, які не заряджаються нормально. Багато разів пристрої, які повністю мертві, відновлюються через 45 хвилин до 2 годин, використовуючи цей метод зарядки. Після відновлення пристрою завершіть зарядку, підключивши до розетки.

Під час підключення до настінного зарядного пристрою натисніть і утримуйте кнопки живлення, збільшення та зменшення гучності протягом 1-2 повних хвилин. Цей процес може допомогти увімкнути пристрій, коли не вдається лише натиснути кнопку живлення.

Galaxy Tab A не вмикається виправлення №2: використовуйте інший набір аксесуарів для зарядки

Аксесуари для зарядки можуть зіпсуватися, як і телефони. Якщо ваш Galaxy Tab A все ще не вмикається, залишаючи зарядженим протягом 30 хвилин, наступним кроком є ​​переконатися, що ваш зарядний кабель та адаптер працюють. Якщо ви можете позичити інший комплект оригінальних аксесуарів Samsung, ми настійно рекомендуємо вам це зробити. Суть полягає в тому, щоб перевірити, чи є кабель USB та / або адаптер причиною того, чому пристрій не заряджається. Якщо можливо, спробуйте отримати кабель та адаптер для вашого пристрою, а не для будь-якого іншого планшета Samsung.

Якщо після цього нічого не зміниться, перейдіть до наступних кроків з усунення несправностей нижче.

Galaxy Tab A не вмикається виправлення №3: Перевірте наявність пошкоджень апаратного забезпечення

Galaxy Tab A, як правило, надійний, але час від часу деякі блоки можуть працювати не так, як очікувалося. Якщо ваш Galaxy Tab A не вмикається, одне з перших речей, яке ви хочете перевірити, - це можливість того, що в цьому винна погана апаратура. Чи є на вашому Galaxy Tab A тріщини або сліди пошкодження обладнання? Такі речі, як правило, є наслідком того, що ви випустили пристрій або вдарили телефон чимось твердим. Ці дві причини зазвичай є причиною серйозної несправності апаратного забезпечення на телефонах. Якщо проблема виникла після того, як ви випустили пристрій, вам слід розглянути можливість отримання допомоги від Samsung. Найімовірнішою причиною цього є пошкоджене обладнання, і ви не можете налаштувати програмне забезпечення для його виправлення. Завітайте до місцевого магазину Samsung, щоб технік міг надати вам професійну пораду.

Якщо пристрій ніколи не було фізично пошкоджено, виконайте інші дії з усунення несправностей.

Galaxy Tab A не вмикає виправлення No4: перезавантажте пристрій

Можливо, ваша Galaxy Tab A в цей час перестала реагувати або застигла. Спробуйте виконати «витяг акумулятора», щоб побачити, чи зможете ви його розморозити. Ось як це робиться:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення (вгорі праворуч, зверху регулятора гучності) та кнопки зменшення гучності, доки не з’явиться екран Maintenance Boot Mode (приблизно 10 секунд).
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. За допомогою кнопок гучності переглядайте доступні опції, а для вибору - кнопку живлення. Весь процес може зайняти до 60 секунд.

Якщо пристрій не вмикається, натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 5-10 секунд.

Примітка.Якщо пристрій увімкнеться, але не заряджається, увімкніть пристрій, а потім повністю зарядіть і повторно протестуйте.

Galaxy Tab A не вмикається виправлення No5: Перевірте зарядний порт

Ще однією поширеною причиною, чому пристрій Galaxy не вмикається, є відсутність живлення, і це тому, що в зарядці є щось, що заважає йому заряджатися. Спробуйте перевірити зарядний порт за допомогою лупи, якщо це можливо. Якщо ви бачите, що всередині є бруд, ворсинки або сторонні предмети, це, мабуть, причина, через яку акумулятор помер. Для видалення бруду або ворсу використовуйте консервоване стиснене повітря. Уникайте застрягання будь-чого всередині, щоб не пошкодити систему.

Іноді корозія або наявність води або вологи може заблокувати зарядку. Обов’язково ретельно просушіть телефон, особливо зарядний порт. Якщо ви думаєте, що порт вологий, не використовуйте стиснене повітря для його висихання, оскільки це може проштовхнути вологу глибоко всередину. Натомість просто дайте воді капати кілька годин. Вода нормально випаровується через кілька годин.

Інша можлива причина, через яку зарядний порт може працювати неправильно, - пошкодження або зігнутий штифт / и. Спробуйте оглянути внутрішню частину порту за допомогою збільшувального інструменту для перевірки. Якщо ви бачите зігнутий або пошкоджений штифт, попросіть Samsung відремонтувати пристрій.

Galaxy Tab A не вмикає виправлення №6: перезапустіть у безпечний режим

Якщо ваш Galaxy Tab A все ще не вмикається, вам слід розглянути можливість перевірити, чи не спричинено це поганою стороннім додатком. Не всі програми створені однаково, а іноді шкідливий або погано закодований може перешкоджати роботі Android. Якщо проблема з вашим Galaxy Tab A почалася після встановлення програми, це може бути причиною. Спробуйте перезапустити безпечний режим. Якщо ви можете успішно завантажити Galaxy Tab A у безпечний режим, швидше за все, у вас проблема з додатком.

Щоб завантажити пристрій у безпечний режим:

 1. Коли пристрій вимкнено, натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності, доки не з’явиться екран Samsung Galaxy Tab A.
 2. Коли на екрані з’явиться “Samsung Galaxy Tab A”, відпустіть кнопку живлення, але продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки в нижньому лівому куті розблокування або головного екрана не з’явиться повідомлення «Безпечний режим», а потім відпустіть. Це може зайняти до 45 секунд.
 4. Якщо ваш пристрій завантажується в безпечний режим, тоді ви, швидше за все, можете вирішити проблему, визначивши програму та видаливши її.

Пам’ятайте, що сторонні програми у цьому режимі вимкнені, тож ви можете використовувати попередньо встановлені програми. Якщо Galaxy Tab A перезапуститься в безпечний режим успішно, це означає, що проблема пов’язана з поганою програмою. Видаліть нещодавно встановлену програму та перевірте, чи це виправить. Якщо проблема залишається, використовуйте процес усунення, щоб ідентифікувати неправдивий додаток. Ось як:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Galaxy Tab A все ще не вмикається нормально (але працює в безпечному режимі), повторіть кроки 1-4.

Galaxy Tab A не вмикає виправлення №7: завантаження до відновлення

Якщо вам не вдається перезапустити або завантажити пристрій у безпечному режимі, наступним кроком буде спробувати завантажитись до Recovery. Є два варіанти, які ви можете зробити в режимі відновлення. Якщо будь-який з них працює, ви зможете знову користуватися пристроєм у звичайному режимі.

 1. Коли пристрій вимкнено, одночасно натисніть і утримуйте кнопки живлення, головного екрана та збільшення гучності.
 2. У разі успіху на екрані ви побачите меню Режим відновлення.
 3. Щоб вирішити проблему, спершу оновіть системний кеш, вибравши розділ очищення кешу .
 4. Якщо очищення розділу кеш-пам’яті не допоможе, зробіть скидання до заводських налаштувань, вибравши wipe data / factory reset.

Майте на увазі, що відновлення заводських налаштувань призведе до видалення всіх незбережених персональних даних на вашому планшеті. На жаль, на цьому етапі просто неможливо створити резервну копію своїх файлів, тому будьте готові прийняти той факт, що після цього ви нічого не зможете відновити.

Galaxy Tab A не вмикає виправлення №9: Відновлення

Якщо ваш Galaxy Tab A все одно не ввімкнеться після виконання всіх наведених вище пропозицій, проблема, ймовірно, спричинена чимось більш серйозним. На даний момент ви, як кінцевий користувач, можете зробити так багато, тому найкращим способом для вас було б отримати допомогу від Samsung. Відвідайте місцевий магазин Samsung або їх сервісний центр, щоб телефон можна було перевірити або відремонтувати.

Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.