Як зробити швидше завантаження Steam | Виправити повільний Інтернет | НОВЕ 2020!

Багато гравців звертаються до нас із проханням допомогти у виправленні повільної швидкості завантаження у Steam. Якщо ви один з них, перегляньте цей посібник, щоб ви знали, що спробувати.

Майте на увазі, що виправлення мережевих проблем є складним завданням, тому немає універсального способу виправити всі випадки проблем із підключенням. Загальне правило полягає в тому, щоб робити кроки з усунення несправностей логічним чином, щоб звузити фактори по одному. У цій статті слід пройти необхідні кроки.

Чому завантаження Steam відбувається повільно

Існує ряд причин, чому швидкість завантаження Steam може бути повільною. У деяких випадках для погіршення пропускної здатності мережі може навіть виникнути комбінація принаймні двох причин. Дізнайтеся про деякі найпоширеніші причини повільної проблеми з підключенням, коли ігри Steam наведені нижче.

Повільне підключення до Інтернету провайдера.

Це перше, на що вам слід заглянути. Якщо швидкість Інтернету, на яку ви підписані, спочатку низька, єдиний спосіб поліпшити ситуацію - це замінити її на швидшу.

Що стосується онлайн-ігор, ви хочете мати швидкість завантаження не менше 10 Мбіт / с. Хоча деякі можуть однозначно грати в Steam з меншими швидкостями, рекомендується 10 Мбіт / с, особливо якщо є інші пристрої, які використовують підключення під час гри.

Якщо ви вважаєте, що не отримуєте передплаченої швидкості завантаження під час відтворення в Steam, слід розпочати усунення несправностей, виконавши перевірку швидкості. Спробуйте перевірити швидкість з’єднання з Інтернетом у різні періоди дня, щоб отримати загальне уявлення про швидкість завантаження.

Якщо середня швидкість завантаження, яку ви отримуєте, занадто низька, ніж швидкість, за яку ви платите, зверніться по допомогу до свого провайдера. Це важливо, оскільки на комп’ютері ви нічого не можете зробити, щоб це виправити.

Випуск сервера Steam.

Коли ви помічаєте, що швидкість завантаження вашого Steam занадто низька, а гра або оновлення займають занадто багато часу, можливо, це може бути спричинено проблемою сервера. Ви можете підтвердити це, перевіривши, як ваша швидкість завантаження працює поза Steam. Якщо ваше з’єднання працює нормально, коли ви не використовуєте Steam, може виникнути проблема із серверами Steam або з грою, яку ви намагаєтеся завантажити або оновити.

Сервер / регіон завантаження не працює.

У вашому додатку Steam є опція, за допомогою якої ви можете змусити його використовувати інший сервер. Це може стати в нагоді, якщо вибране вами місце розташування найближчого сервера не працює або проходить технічне обслуговування. Спробуйте змінити регіон завантаження, щоб побачити, чи це покращить швидкість завантаження.

Низька пропускна здатність.

Іноді занадто багато пристроїв, що використовують локальну мережу, можуть серйозно погіршити швидкість завантаження. Якщо у вас інші смартфони, комп’ютери чи консолі використовують з’єднання в той самий час, що і Steam, може виникнути проблема з низькою пропускною здатністю.

Спробуйте на деякий час відключити Інтернет-пристрої, залишивши лише комп’ютер. Потім проведіть тест на швидкість і перевірте, чи це вирішить проблему.

Зловмисне програмне забезпечення.

У деяких випадках шкідливе програмне забезпечення може бути причиною того, що ваш комп’ютер повільно завантажується. Переконайтеся, що ви оновили все програмне забезпечення та програми на своєму комп’ютері та запускали періодичні перевірки безпеки.

Як виправити повільне завантаження в Steam | Збільште швидкість завантаження

Існує цілий список кроків з усунення несправностей та потенційних рішень, які ви можете спробувати вирішити проблему повільного завантаження під час гри у Steam. Перегляньте те, що ви повинні робити нижче.

 1. Вимкніть завантаження на ПК або інших пристроях.

  Перший крок з усунення несправностей, який ви хочете зробити, - це відстежувати комп’ютер щодо будь-яких завдань, які він може виконувати, про які ви не знаєте. Наприклад, можливо, ваш ПК намагається оновити Windows або деяке програмне забезпечення без вашого відома. Наскільки це можливо, ви захочете призупинити ці оновлення під час гри в Інтернеті, щоб уникнути перебоїв.

 2. Обмежте фонові програми.

  Інші програми, які можуть працювати у фоновому режимі, також можуть вплинути на вашу швидкість завантаження, особливо якщо вони також використовують Інтернет, щоб щось робити. Це типові програми, які можуть працювати у фоновому режимі та використовувати Інтернет:

  -антивірусне програмне забезпечення / програмне забезпечення

  -Торрент-програми

  - Програми для зберігання в облаці, такі як Microsoft OneDrive, Google Drive, Dropbox тощо.

  -ГПУ-програми, такі як NVIDIA GeForce Experience

  Якщо у вас є будь-яка з цих програм, не забудьте закрити їх за допомогою диспетчера завдань (натисніть CTRL + ALT + DEL).

 3. Модем або маршрутизатор циклу живлення.

  Простого перезавантаження модему або маршрутизатора може бути достатньо, щоб виправити мережевий пристрій, що не реагує. Від'єднайте модем або маршрутизатор від розетки або джерела живлення приблизно на 30 секунд і перевірте, чи це вирішить проблему.

 4. Виберіть ближчий сервер і змініть обмеження пропускної здатності.

  Ви можете змінити кілька речей у Steam, щоб покращити проблему повільного завантаження. Ось що вам потрібно зробити:

  -Відкрити програму Steam.

  -Натисніть на Steam у верхньому лівому куті.

  -Виберіть Налаштування .

  -Виберіть завантаження.

  -Перевірте область завантаження у свою країну. Якщо у вас проблема з цим регіоном, спробуйте скористатися ближчим сервером.

  -Перейти до розділу " Завантаження обмежень " і в розділі " Обмежити пропускну здатність" змінити параметр на " Без обмеження" .

  - Обов’язково зніміть прапорець Дозволити завантаження під час ігрового процесу . Це важливо, якщо у вас повільний Інтернет і вам потрібна вся пропускна здатність під час ігор.

 5. Перезапустіть Steam.

  Іноді для вирішення проблеми з підключенням достатньо такої простої речі, як перезапуск програми Steam. Обов’язково закрийте Steam, перш ніж завантажувати знову.

 6. Змініть пріоритет завантажувача Steam на реальний час.

  Це ще одна хитрість, яку ви можете спробувати, якщо все ще не можете вирішити проблему повільної швидкості завантаження в Steam. Ось що ви повинні зробити:

  -Переконайтесь, що програма Steam запущена.

  -Відкрийте диспетчер завдань (натисніть CTRL + ALT + DEL).

  -На вкладці Процеси натисніть на стрілку спадного меню біля Steam Client Bootstrapper .

  - Клацніть правою кнопкою миші на завантажувачі Steam Client і виберіть Перейти до деталей .

  -Тоді клацніть правою кнопкою миші на Steam.exe , натисніть Встановити пріоритет і виберіть Реальний час .

  -Натисніть Змінити пріоритет

  Виконайте ті самі кроки для SteamService.exe, щоб змінити пріоритет.

 7. Вимкніть AV або брандмауер.

  Деякі програми безпеки або брандмауер можуть заважати ігровим клієнтам. Спробуйте відключити антивірус та брандмауер, коли ви граєте в Steam, щоб перевірити, чи це вирішить проблему.

  Не забудьте знову увімкнути їх, коли закінчите гру.

 8. Увімкніть QoS.

  Деякі маршрутизатори здатні визначати пріоритети ігрових пакетів, щоб зменшити мережеве відставання в іграх. Ця функція називається якістю обслуговування (QoS). якщо ваш маршрутизатор має таку можливість, проведіть кілька досліджень за допомогою Google щодо того, як увімкнути QoS для Steam, оскільки точні дії відрізняються для кожного пристрою.

  Крім того, ви можете ознайомитися з документацією або керівництвом вашого маршрутизатора. Якщо ваш маршрутизатор надається постачальником послуг Інтернету, зв’яжіться з їх командою технічної підтримки, щоб отримати допомогу щодо увімкнення QoS.

 9. Використовуйте дротове підключення.

  Якщо ви покладаєтесь на бездротове підключення або Wi-Fi, спробуйте підключити комп’ютер до маршрутизатора за допомогою кабелю Ethernet і перевірте, чи є різниця у швидкості завантаження. Якщо це вирішує вашу проблему, у вашому домі може виникнути проблема з Wi-Fi, яку вам потрібно вирішити спочатку.Виправити, що Steam не виходитиме в Інтернет за допомогою усунення несправностей маршрутизатора

 10. Отримайте швидший Інтернет

  Як уже згадувалося вище, вам потрібно мати принаймні 10 Мбіт / с для швидкості завантаження, щоб забезпечити надійне підключення до Steam. Якщо під час гри у Steam існує кілька пристроїв, які використовують ваше з’єднання, ми рекомендуємо збільшити швидкість завантаження ще швидше, щоб забезпечити достатню пропускну здатність для всіх пристроїв. 

  В іншому випадку вам просто потрібно попросити інших вимкнути Netflix, завантаження чи консоль, щоб ви могли без проблем грати в Інтернеті.

Пропоновані показники:

 • Вирішення проблем із підключенням PS4 із скиданням мережі | НОВЕ 2020!
 • Прості кроки для отримання або пошуку ідентифікатора Steam | ШВИДКО І НОВЕ 2020!
 • Як виправити відставання Fortnite на комутаторі Nintendo | НОВЕ 2020!
 • Як виправити код помилки Fortnite 91 | ПК, PS4, Xbox One, комутатор Nintendo, мобільний

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.