Як виправити Apex Legends, який постійно збивається на Windows 10

Деякі геймери стикалися з проблемами під час гри в Apex Legends, і найпоширенішими є випадки збою гри без попередження. Це дуже прикрі питання, але насправді це не так серйозно. Насправді, якщо ви вже грали в гру до цієї проблеми, то, швидше за все, ви зможете змусити її працювати знову.

Однак, якщо гра починає виходити з ладу після встановлення, то, швидше за все, ваша машина не відповідає мінімальним системним вимогам, або є проблема з вашим ПК, яку потрібно вирішити.

Але якщо припустити, що Apex Legends щойно почали збій на вашому ПК з Windows 10 без видимих ​​причин, ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб це виправити.

Виправлення легенд Apex, що продовжує падати

Потрібний час: 25 хвилин

На основі звітів користувачів, які зіткнулися з цією проблемою, ось три речі, які можуть повернути вас до Інтернету з друзями…

 1. Перезавантажте комп'ютер

  Здебільшого ця проблема пов’язана лише з незначною проблемою системи, особливо якщо ви стикалися з нею вперше. Отже, перше, що вам потрібно зробити, це перезавантажити комп’ютер, який закриє всі програми, що працюють у фоновому режимі, а також оновить пам’ять. 

  Якщо можливо, спробуйте виконати чисте завантаження, особливо якщо ваш ПК ледь відповідає мінімальним вимогам гри. Завжди можливо, що збої трапляються, коли ваша машина не може виділити більше пам'яті для гри. 

  Коли перезавантаження завершиться, запустіть Apex Legends ще раз і перевірте, чи проблему вирішено.

 2. Знизьте графічні налаштування

  Аварії часто трапляються на машинах, які мають нижчі технічні характеристики. Якщо ця проблема трапляється часто, винуватцем можуть бути налаштування в грі. 

  Наступне, що вам потрібно зробити, - це знизити графічні налаштування. Ось як це робиться на Apex Legends: 

  Запустіть гру. 

  Дійшовши до вестибюля, клацніть піктограму шестірні в правому нижньому куті та виберіть Налаштування. 

  На екрані налаштувань натисніть вкладку Відео. 

  Найкращий спосіб оптимізувати ефективність гри на основі специфікацій вашого комп’ютера - це скинути її за замовчуванням. Тож спробуйте натиснути кнопку Відновити за замовчуванням унизу та натисніть Застосувати. 

  Якщо налаштування не змінилися, спробуйте змінити деякі налаштування вручну. Змініть Високий на Середній або Низький, а потім натисніть Застосувати. 

  Змінивши налаштування, спробуйте пограти з ним і перевірте, чи це покращує продуктивність та виправляє збої.

 3. Відремонтуйте гру

  За допомогою клієнта Origin ви зможете відремонтувати свої ігри, що працюють. Цей процес перевірить кожен інсталяційний файл гри на вашому комп'ютері, а також ваш обліковий запис. Якщо один із цих файлів буде видалений або пошкоджений, клієнт перезавантажить файл і замінить той, що спричиняє проблему. 

  Для цього відкрийте Origin. 

  Знайдіть Apex Legends і клацніть на ньому. 

  Клацніть на значок шестерні, щоб переглянути параметри. 

  Тепер натисніть Відновити. 

  Процес може зайняти кілька хвилин, і коли він буде завершений, запустіть гру ще раз і перевірте, чи проблема вирішена.

Що стосується виправлення збоїв в грі, цих рішень достатньо, щоб виправити їх. Однак є й інші речі, які ви можете зробити, щоб цього не сталося в майбутньому, і це включає оновлення драйверів графічного процесора та закриття інших програм, що працюють у фоновому режимі.

Однак якщо проблема не зникне, спробуйте переінсталювати Apex Legends.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей так чи інакше був корисним.