Вирішено Samsung Galaxy S7 Edge Без помилки команди після оновлення програмного забезпечення

#Samsung #Galaxy # S7Edge - одна з моделей смартфонів старшого покоління, яка і сьогодні використовується багатьма споживачами. Вперше випущений в 2016 році, цей флагманський телефон використовує Snapdragon 820 / Exynos 8890, який є досить потужним, щоб плавно запускати навіть найвибагливіші програми. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо помилку команди Galaxy S7 Edge після помилки команди після проблеми з оновленням програмного забезпечення та інших пов'язаних з цим проблем.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S7 Edge або будь-який інший пристрій Android з цього приводу, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

S7 Edge Немає помилки команди після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Samsung Galaxy S7 Edge. Оновлення операційної системи пропонується в понеділок, вибране оновлення вночі. Наступного ранку, увімкнувши телефон, повідомлення знову з’явилося. Телефон заряджений на 100%, тому обране оновлення зараз. Підняв телефон пізніше, акумулятор розряджений: заряджений, але не завантажується, висить блимаючим Samsung, поки акумулятор знову не розрядиться. Знайшов вашу корисну URL-адресу Телефон не завантажиться в безпечному режимі, він все ще висить, доки батарея не розрядиться. Спробував завантажитися в режимі відновлення та витирати розділ кешу. Після відпускання кнопки живлення неможливо орієнтуватися далі. З'являється логотип Droid, і телефон негайно починає інсталювати оновлення системи. Протягом 30 секунд дроїд падає з повідомленням No Command. Samsung пропонує їм виїхати з телефону.

Рішення: Найкраще, що ви можете зробити зараз, це запустити телефон у режимі відновлення, після чого виконати скидання до заводських налаштувань.

  • Утримуйте ненадовго клавішу живлення, щоб вимкнути пристрій.
  • Натисніть і утримуйте разом: Збільшення гучності + Головна + Кнопка живлення протягом декількох секунд.
  • Відпустіть утримувані клавіші, коли на екрані з’явиться логотип Samsung.
  • Виберіть із меню “wipe data / factory reset” за допомогою кнопок гучності для навігації та кнопки живлення для підтвердження.
  • Виберіть “Так - видалити всі користувацькі дані”, щоб підтвердити всю операцію.
  • Виберіть опцію “перезавантажити систему зараз”.

Зверніть увагу, що дані вашого телефону будуть видалені в процесі.

Якщо наведені вище дії не допоможуть вирішити проблему, вам слід розглянути можливість прошивки телефону за допомогою оновленого файлу прошивки, використовуючи Odin. Ви можете отримати файл, а також інструкції щодо прошивки телефону з веб-сайту Sammobile.

S7 Edge продовжує замерзати

Проблема: Протягом декількох місяців використання S7 Edge я поклав його до себе в офіс і деякий час не торкався, оскільки це був додатковий телефон. Це було на док-станції бездротової зарядки, і я користувався телефоном тут і там протягом року. Потім одного разу темніло і більше не вмикалося. Я спробував кілька речей, які ви порекомендували на сайті, але мені довелося виконати жорсткий заводський скидання. Тепер це очищено, але воно замерзне на екрані “Ласкаво просимо” при спробі налаштувати його після скидання. кілька разів із 30 він не замерзав, і я отримую приблизно 4 екрани, перш ніж він знову замерзне. Не знаю, яка у мене ОС, але вона старша. Я не можу отримати оновлення через заморожування. Сподіваюся, ви можете допомогти!

Рішення: Чи встановлено на вашому телефоні карту microSD? Якщо це сталося, спробуйте видалити це, оскільки це може спричинити проблему. Якщо проблема не зникне, або якщо на телефоні не встановлена ​​карта microSD, я пропоную запустити телефон у режимі відновлення, а потім виконайте наведені нижче дії.

  • Протріть розділ кешу телефону.
  • Скиньте заводські налаштування. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

Після виконання перелічених вище дій ще не встановлюйте на свій телефон жодних програм. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, то це, швидше за все, проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням, і в цьому випадку вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S7 Edge застряг на екрані Samsung після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Привіт, отже, 5/6 я прийняв оновлення для своєї галактики S7 Edge, а потім заснув під час оновлення. коли я прокинувся, мій телефон просто перезавантажувався знову і знову в циклі. він не пройшов би повз перший екран, де читається Samsung galaxy S7 Edge на базі андроїда. я спробував запустити його в безпечному режимі, а все, що там сказано, - це “встановлення оновлення системи” на синьому екрані з логотипом android. після цього він показує логотип android «мертвий» з жовтим трикутником із знаком оклику всередині нього, а потім повертається прямо до циклу. Ви, хлопці, бачили це раніше чи маєте якісь поради щодо того, що я повинен робити. я також додам, що він має тріснутий екран, але не зазнавав впливу рідини. Я думаю, це все через оновлення

Рішення: Для цієї конкретної проблеми слід видалити карту microSD (якщо у вашому телефоні встановлена), а потім запустити телефон у режимі відновлення. У цьому режимі продовжуйте стирання розділу кеш-пам'яті телефону, а потім виконайте це за допомогою скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

S7 Edge продовжує оновлювати систему

Проблема: Мені сказали, що я оновлюю систему. Я завантажив його, він встановив, і я отримав повідомлення про те, що все вдалося. Коли я натиснув це повідомлення, весь процес розпочався спочатку. Зараз я зробив це 6 разів, не видно кінця. Можеш допомогти мені? Я б не хотів скидати телефон до заводських налаштувань, якщо не потрібно. Дякую!

Рішення. Якщо відновлення заводських налаштувань неможливо, тоді ви можете спробувати стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення. Якщо це не допомогло, вам потрібно буде виконати скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.