Як виправити код помилки Fortnite 91 | ПК, PS4, Xbox One, комутатор Nintendo, мобільний

Привіт, хлопці! Сьогодні ми збираємось виправити код помилки Fortnite 91.

Багато гравців стикалися з цією помилкою з моменту випуску гри в 2017 році, і до цих пір, здається, немає ефективного рішення для запобігання її повторному появі. Якщо ця проблема виникає щоразу, коли ви граєте, цей посібник повинен допомогти.

Що таке Fortnite Error 91?

Одним із найпоширеніших кодів помилок у Fortnite є помилка 91. Цей код помилки зазвичай вказує на те, що ігрова платформа (ПК, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, мобільний) має проблему з підключенням, особливо під час вечірки. Помилка 91 може іноді також проявлятися в будь-якому з цих двох повідомлень: «Сторона наразі не відповідає на запити на приєднання. Повторіть спробу пізніше »або« Наразі партійні служби зазнають технічних труднощів ».

Які причини помилки Fortnite 91?

Якщо ви в партії і отримуєте помилку Fortnite 91, винен один із наступних факторів:

Проблеми з ігровим сервером.

Найчастіше коди помилок у Fortnite спричинені проблемою, яка не залежить від гравця. Якщо ви вже могли грати у Fortnite раніше, але зараз ви отримуєте помилку 91, це, ймовірно, проблема із сервером. У цьому випадку вам потрібно лише почекати, поки проблема не зникне сама собою.

На моєму досвіді, проблеми із сервером, такі як проблеми, пов’язані зі сторонами, розробник швидко вирішує, тому просто запасіться терпінням і спробуйте зіграти в гру пізніше.

Випадковий ігровий додаток гри.

Будь-яка програма може час від часу стикатися з помилками або розробляти помилки. Такі помилки можуть бути тимчасовими, їх можна виправити шляхом перезапуску програми, комп’ютера / консолі або обох.

Проблема локальної мережі.

Для інших помилки Fortnite можуть бути спричинені невідповідним локальним мережевим обладнанням, таким як модем або маршрутизатор. Хоча не існує надійного способу повного усунення проблем з електронними пристроями, ви можете зменшити шанси розвитку помилок, переконавшись, що регулярно перезавантажуєте модем або маршрутизатор.

Якщо ви перелічили вищезазначені причини, і вони, здається, не є причиною проблеми, переконайтеся, що ви вирішили проблему з локальною мережею.

Як виправити помилку Fortnite 91?

Загалом, проблеми Fortnite легко виправити, хоча бувають ситуації, коли користувач просто не може нічого зробити. Якщо ваш код помилки Fortnite 91 вже деякий час не зникав, ви можете зробити це нижче, щоб виправити його. Наведені нижче рішення застосовуються на всіх платформах (ПК, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, мобільний). Точні кроки можуть різнитися залежно від того, на якому пристрої ви граєте у Fortnite, тому спробуйте виконати якийсь Google, якщо ви не знаєте конкретних кроків для виконання конкретного рішення в цьому посібнику.

 1. Перевірте наявність проблем із сервером ігор.

  Ігрові сервери Fortnite іноді можуть стикатися з проблемами, що викликають проблеми. Якщо ви хочете дізнатися, чи ваш код помилки Fortnite спричинений проблемою сервера, відвідайте офіційну сторінку Fortnite у Twitter.

 2. Перезапустіть Fortnite.

  Якщо на даний момент немає відомих проблем із сервером із Fortnite, причину вашої проблеми може бути знайдено в самому додатку. Спробуйте закрити Fortnite і перевірте, чи це виправить помилку.

 3. Переконайтеся, що файли гри Fortnite в порядку.

  Деякі програвачі ПК повідомили нам, що змогли виправити проблеми Fortnite, переконавшись, що файли гри не пошкоджені. Якщо ви граєте на комп’ютері, ви можете спробувати перевірити файли гри, відкривши Epic Games Launcher, перейшовши в меню Налаштування та вибравши Перевірити .

 4. Перезавантажте комп’ютер, смартфон або консоль.

  Одним з основних етапів усунення несправностей при усуненні великої кількості ігрових проблем є перезавантаження консолі, комп’ютера або смартфона. Не забудьте спробувати це просте рішення, перш ніж переходити до наступних рішень нижче.

 5. Увімкніть мережеве обладнання.

  Якщо після перезавантаження нічого не змінилося, і на даний момент немає відомих проблем із сервером, наступним кроком буде переконатися, що ви вирішили можливу проблему з підключенням, відключивши модем / маршрутизатор приблизно на 30-60 секунд. Після оновлення мережі спробуйте гру ще раз і перевірте, чи все ще є код помилки Fortnite 91.

  Якщо ви граєте на своєму телефоні та використовуєте мобільні дані для Інтернету, просто пропустіть цю пропозицію.

 6. Перевстановіть Fortnite.

  Код помилки Fortnite 91 іноді може бути виправлений лише витиранням поточної інсталяції гри. Видалити Fortnite і встановити його знову - кардинальне рішення, тому враховуйте це, лише якщо жодна з пропозицій не допомогла дотепер.

  Майте на увазі, що розмір інсталяційного файлу, особливо для версії для ПК, може бути значно більшим. Перезавантаження гри може зайняти деякий час залежно від швидкості підключення до Інтернету.

 7. Спробуйте перейти на приватну вечірку.

  Якщо Fortnite показує код помилки, коли ви граєте у вечірці, спробуйте переключити свою партію з загальнодоступної на приватну. Деякі гравці Fortnite згадували нам цей трюк, хоча я особисто не вважав його ефективним, коли зіткнувся з помилкою 91.

 8. Зверніться до технічної підтримки Epic Game.

  Якщо жодне із згаданих вище рішень не допомогло, і ви впевнені, що на даний момент проблем із сервером гри немає, подумайте про отримання допомоги у службі технічної підтримки Epic Games.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблеми з оновленням PS4 | Не буде оновлено або помилка CE-30002-5
 • Як виправити програму Battle.Net не буде виходити в Інтернет | Blizzard Warzone не завантажується
 • Як змусити закрити гру PS4 | Легке виправлення для заморожування гри або програми
 • Як виправити проблеми з пінгом або затримкою в Warzone COD PS4

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.