9 найкращих аддонів Kodi для Xbox One у 2020 році Хлопець-дроїд

Якщо ви щойно закінчили встановлення Kodi на вашому Xbox One, One S або One X, то, можливо, ви хочете також розглянути можливість встановлення деяких додатків Kodi, щоб піти з ним. Аддони покращують досвід Kodi, надаючи вам доступ до набагато більше вмісту, ніж Kodi самостійно. Аддони можуть дозволити вам дивитися телевізор у прямому ефірі, надати вам доступ до більшої кількості фільмів та телешоу та навіть надати доступ до ваших улюблених радіостанцій. Якщо ви будете слідувати нашому списку нижче, ми покажемо вам найкращі доповнення, доступні для Kodi на Xbox One. Це доповнення, які ви не хочете пропустити!

Найкращі аддони Kodi для Xbox One

1. Вихід

Вихід - один із найдавніших аддонів, доступних для Kodi. Це вже не настільки добре підтримується, але має обширну бібліотеку фільмів та телешоу, яку ви можете транслювати на Kodi. Як ми вже говорили, він не настільки добре підтримується, тому в нього не надто багато оновлень, але вмісту все ще багато, і він зараз чудово працює на Xbox One. Він був розроблений Lambda і дозволить вам транслювати ваш улюблений вміст - ви можете дивитись мультимедіа від HBO, STAR і навіть Netflix та Hulu.

Завантажте зараз: тут

kodi xbox one - -

2. Церебро

Одним з інших доповнень, який вам слід перевірити, є Cerebro. Цей аддон надасть вам вміст як у США, так і у Великобританії. Ви зможете дивитись улюблені шоу та фільми тут, як удома, так і над ставком. У аддоні Cerebro доступні безліч різних категорій та жанрів (на додаток до IPTV), тож у вас буде багато контенту, який може зайняти вас потенційно кілька місяців. Cerebro також нібито може транслювати живий вміст, хоча це не обов'язково працює надто добре, тому вам краще дивитися вміст VOD.

Завантажте зараз: тут

kodi xbox one - -

3. Зникнення

Castaway схожий на те, що вже пропонує Cerebro, але є одне суттєве інше: Castaway не пропонує жодного контенту з США. Castaway - це суто засіб передачі улюбленого контенту з Великобританії. Castaway має безліч власних проблем, в першу чергу помилок та збоїв, які не були вирішені; однак, якщо ви перебуваєте в прямому ефірі на своєму Xbox One, Castaway для цього бездоганний. Трансляція в прямому ефірі телевізійного телебачення з Великобританії з доповненням Castaway, безумовно, стане для вас основною особливістю - ви можете спробувати запустити VOD для роботи, але не дивуйтеся, коли стикаєтеся з помилками та збоями.

Завантажте зараз: тут

4. Угода

Covenant - ще один чудовий аддон, створений Lambda, творцями аддону Exodus. Більшість людей вважають Угоду наступником Виходу. Він має тонну вмісту всередині аддону - багато такого самого чудового вмісту, який насправді можна знайти у Виході. Ви зможете дивитись улюблені шоу HBO, такі як Game of Thrones або Westworld, з аддоном. Ви навіть можете транслювати шоу, які можна знайти на Netflix, Hulu, STAR і навіть AMC. Однією з його визначальних функцій є користувальницький інтерфейс - він набагато інтуїтивніший у використанні, а також загалом просто зручний для користувача миші, ніж те, що пропонував Exodus.

Завантажте зараз: тут

kodi xbox one - -

5. Буття Відроджене

Далі, Genesis Reborn - чудовий аддон для розгляду питання про завантаження та встановлення за допомогою Kodi для Xbox One. Якщо ви користувались Kodi, ви, мабуть, чули про Genesis та велику спадщину, яку він залишив. Однак Genesis більше недоступний, за винятком деяких незначних випадків, але наступник прийшов - Genesis Reborn. Він пропонує все, що пропонує Genesis, і робить це набагато краще. У ньому є маса телевізійних шоу, але більшість людей вважають, що це вдосконалено - це інтерфейс користувача - його інтуїтивно зрозумілий, красивий і такий простий у використанні. Якщо ви любитель телевізійних шоу і хочете переглянути всі останні епізоди улюбленого шоу - наприклад, «Гра престолів», «Westworld» чи інший, то Genesis Reborn - це аддон для вас.

Завантажте зараз: тут

kodi xbox one - -

6. Готем Аддон

Нам дуже подобається Gotham Addon для Kodi. Якщо ви не шукаєте конкретний вміст з аддону, Gotham Addon буде одним з найкращих варіантів, доступних для вас. Він має дизайн, схожий на Бетмена, що надає загальний темний та сучасний інтерфейс користувача. Крім того, ви отримуєте доступ до тонн різного вмісту, між спортом, музикою, традиційними телешоу та фільмами різних жанрів.

Завантажте зараз: тут

kodi xbox one - -

7. Безкорисливий

Хочете побачити традиційні телевізійні шоу на Kodi? Багато доповнень сьогодні не дозволяють вам цього робити; однак самовідданий аддон - чудовий спосіб досягти цього. Selfless може передавати традиційний вміст телевізійного каналу безпосередньо на ваш Xbox One за допомогою технології, що називається IPTV - телебачення через Інтернет. У «безкорисливого» є низка попередньо записаних фільмів та телешоу, які ви також можете переглянути.

Завантажте зараз: тут

8. Перевага спорту

Якщо ви взагалі розглядаєте аддони Kodi, ви, напевно, помітили, що завантажені вами просто жахливі з точки зору доступного спортивного контенту. Незалежно від того, який аддон Kodi ви завантажили, ви, напевно, помітили, наскільки важко знайти поточні спортивні ігри. На щастя, додаток Supremacy Sports зосереджується саме на спорті, тому у вас не повинно виникнути проблем із пошуком улюбленого спортивного вмісту, незалежно від того, що це таке. Якщо ви хочете дивитись футбол, футбол, хокей, в їх бібліотеці вмісту є щось для вас.

Завантажте зараз: тут

kodi xbox one - -

9. Південь

І, нарешті, у нас є аддон Коді, який називається Західні південні фільми, або просто Полудень. Ви, мабуть, можете зрозуміти, що таке «Високий полудень», лише за назвою, зосередившись на тому, щоб зв’язати вас із західними фільмами, які ви можете дивитись на своєму Xbox One за допомогою програми Kodi. Ви зможете знайти найрізноманітніші західні фільми в «Полудень» - від старих, які втратили статус авторських прав, аж до вестернів 2019 року, які щойно виходять з кінотеатрів.

Завантажте High Noon на свій пакет Kodi, і ви зможете відчути Дикий Захід прямо на своєму Xbox One.

Завантажте зараз: тут

Найкращий вердикт Kodi Xbox One

Як бачите, ми виділили багато чудових доповнень Kodi для Xbox One. Однак існує так багато інших додатків Kodi - їх тисячі, тому важко виділити кожен хороший. Однак це одні з найбільш часто використовуваних та найвищих опцій, і ви, безсумнівно, підсилите свій досвід, встановивши один із них. Який з них вам підходить? Ми рекомендуємо спробувати їх усіх, але якщо ви любите телешоу, вам, мабуть, найбільше сподобається Genesis Reborn або Covenant. Castaway чудово підходить для трансляції британських телевізійних програм у прямому ефірі, а Cerebro - для американських та британських VOD.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.