Як екранувати дзеркало на телевізор на Galaxy S9 за допомогою програми Samsung Smart View

#Samsung #Galaxy # S9 - це останній флагманський телефон південнокорейського гіганта, який використовує потужну апаратну архітектуру і має кілька дивовижних функцій. Перше, що ви помітите на цьому телефоні, це те, що він має великий 5,8-дюймовий дисплей Super AMOLED, який займає більшу частину передньої частини пристрою. Цей телефон має один із найкращих дисплеїв для перегляду фотографій, відео чи будь-якого іншого вмісту.

Коли ви хочете поділитися вмістом свого телефону з кількома людьми або просто хочете переглянути відео, що зберігаються у вашому телефоні, на набагато більшому дисплеї, тоді є спосіб це зробити, і це називається дзеркальним відображенням екрану (іноді його також називають трансляцією екрану) . Це робить те, що відображає вміст телефону на екрані телевізора. Вам потрібно буде використовувати телевізор, що дозволяє віддзеркалювати екран. Це може бути одна з новіших моделей телевізорів Samsung або будь-який телевізор із Chromecast, підключеним до порту HDMI.

Передумови: переконайтеся, що телевізор і телефон підключені до однієї мережі Wi-Fi. Деякі моделі телевізорів також вимагають перемикання режиму введення вручну або ввімкнення дзеркального відображення екрана.

Як екранувати дзеркало до телевізора на Galaxy S9

  • Проведіть двома пальцями вниз від верхньої частини екрана.
  • Знайдіть піктограму розумного перегляду, а потім натисніть на неї.
  • Натисніть на пристрій (назва телевізора з’явиться на екрані телефону), до якого потрібно підключити телефон.
  • Після підключення екран вашого мобільного пристрою тепер відображатиметься на телевізорі.

Тепер ви можете переглядати вміст, який є на вашому телефоні, на телевізорі. Це дозволяє відображати відео, фотографії або навіть ігри на значно більший екран. Зверніть увагу, що існує деяка затримка між діями, здійсненими на телефоні, та появою на телевізорі, тому, можливо, ви не захочете використовувати дзеркало екрана під час гри у швидкі темпи гри.