7 найкращих безкоштовних програм для вимірювання далекоміра Golf для Android

Гольф - один із найпопулярніших видів спорту. Це не обмежує здатність людини насолоджуватися грою залежно від її віку, і насправді, гольф - це один з тих небагатьох видів спорту, якими ви можете займатись незалежно від вашого віку, і з найкращим безкоштовним додатком GPS для гольфу для андроїда ви обов'язково матиме безшовну гру.

Основи гольфу можна зрозуміти досить легко, хоча це не гра, якою кожен може оволодіти за своє життя. У магазині Google Play є кілька програм, які можуть значно полегшити вам життя завдяки GPS та іншим показникам гри, які можна відстежувати в режимі реального часу.

Ми поглянемо на деякі найкращі програми далекоміра для гольфу, які допоможуть вам заощадити час і знайти найпростіший шлях до наступного отвору.

Кращі безкоштовні програми для вимірювання далекоміра Golf для Android

найкраща безкоштовна програма для гри в гольф для андроїда

1) Гольф GPS далекомір безкоштовно

Нам дуже подобається цей безкоштовний далекомір, оскільки він працює майже на будь-якому полі для гольфу. Точність цього додатка конкурує з багатьма іншими додатками в Google Play і навіть спеціальними далекомірними пристроями. Існує навіть перспектива, на яку ви можете перейти, що дасть вам з висоти пташиного польоту діру, у якій ви граєте, і будь-який курс у світі.

Цей також працює, щоб зберегти акумулятор вашого телефону, вимикаючи GPS між дірками.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма для гри в гольф для андроїда

2) Гольфшот

Це ще один комплексний додаток для пошуку дальномера GPS для гольфу, який допомагає скоротити час, витрачений на кожні удари, розумно визначаючи відстань між різними точками поля для гольфу. Додаток відстежує понад 40 000 курсів з усього світу, тож у вас є достатньо інформації про будь-яке поле для гольфу у вашому районі.

Відстежуючи вашу статистику, програма може рекомендувати найкращі клуби для вашого діапазону та можливостей на курсі. За допомогою Android Wear додаток може повідомляти вам про відстані GPS, оцінки та інші показники прямо з вашого розумного годинника.

Громада Golfshot налічує 2 мільйони, тож ви приєднуєтесь до кількох інших, хто скористався її послугами. Якщо ви не знайдете свого улюбленого поля для гольфу в списку Golfshot, ви можете надіслати команді електронний лист і незабаром внести його в список. Це повний додаток, який використовуватиме кожен гравець у гольф, тому незалежно від вашого досвіду в грі, ми настійно рекомендуємо користувачам спробувати це.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма для гри в гольф для андроїда

3) Гольф-майданчик

Цей додаток можна використовувати із спеціальним обладнанням, таким як Golf Pad LINK або Tags, щоб допомогти вам отримати точну та точну інформацію про свій родовід для гри в гольф. Це також чудовий GPS-далекомір з підтримкою понад 40 000 курсів з усього світу. Хоча більшість програм для пошуку гольфу працюють з пристроями Google Wear OS, Golf Pad також працює з пристроями Samsung Gear, а також розумними годинниками Pebble, які зараз доступні в різних розмірах.

На додаток до того, що ви можете визначити відстань зеленого від середнього або заднього кінця поля, Golf Pad також дозволяє вам відстежувати бали до чотирьох гравців у гольф.

Також є такі функції, як відстеження клубів, безкоштовні аерокарти та обіцянка зберегти всі основні функції назавжди безкоштовними. Додаток високо оцінюється клієнтами, і ми можемо зрозуміти, чому. Він може працювати безперешкодно, навіть якщо у вас у розпорядженні немає спеціального обладнання Gold Pad. Якщо врахувати все, це, мабуть, найкраща програма для гри в гольф, доступна там.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма для гри в гольф для андроїда

4) Далекомір Golf GPS

Далі у нас є дальномір Golf GPS. Що нам насправді подобається в цьому, це те, наскільки він світлий від часу автономної роботи. Це просто, інтуїтивно зрозуміло, а точність GPS нібито відповідає більшості інших подібних далекомірів, що існують там, або перевищує їх.

Що нам насправді подобається в цьому, - це можливість якісного картографування курсів. У дальномірі Golf GPS ви можете переміщати положення трійника або прапора, і навіть можна змінити весь курс, якщо він застарів. Крім того, далекомір має тисячі відображених курсів, які можна завантажити.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма для гри в гольф для андроїда

5) mScorecard

Цей спрощений на вигляд додаток - це набагато більше, ніж просто приваблива карта показників гольфу. Він може відстежувати дистанції за допомогою GPS (до п'яти гравців), відстежувати показник вашої гандикапу на основі раундів, які ви вже зіграли на ході, і запропонувати детальний аналіз вашої гри, що допоможе вам значно покращитися. Додаток також має чудовий соціальний аспект, що дозволяє вам ділитися своїми рахунками з друзями у Facebook або електронною поштою.

Що стосується GPS-відстеження, програма підтримує велику кількість курсів з усього світу, хоча кількість доступних курсів не порівнянна з чимось на зразок Golf Pad або Hole19.

Додаток також підтримує ряд побічних ігор, таких як Skins, Nassau, Match Play, Stroke Play, Stableford, Greenies, Longest Drive, Birdies та Eagles.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма для гри в гольф для андроїда

6) Отвір19

Це одна з найповніших програм, яка діє як віртуальний кедді, виконуючи більше, ніж те, що може звичайний кедді. Він підтримує понад 41 000 полів для гольфу у всьому світі, допомагаючи вам отримати дуже хороший віртуальний вигляд вашого поля для гольфу. Це оцінено як одне з небагатьох високотехнологічних програм для гри в гольф, які гравці повинні мати на своїх смартфонах і з поважною причиною. Ви також можете виміряти точні короткі відстані до зеленого від будь-якої частини траси.

На додаток до того, щоб допомогти вам знайти найближчу діру на полі для гольфу, ви також можете замовити курси, на яких можна грати, і відповідно спланувати свої тури. Додаток також підтримує системи підрахунку балів Stableford і Stroke Play, тому ви дуже добре уявляєте свій рахунок в режимі реального часу.

Оскільки гольф обертається навколо кількох людей, що мають однакові інтереси, додаток дозволяє вам спілкуватися з іншими гольфістами з усього світу. Додаток можна безкоштовно завантажити в магазині Play, але можна придбати через додаток. Однак оголошень немає.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма для гри в гольф для андроїда

7) 18Пташки

18Birdies, визнаний найкращим додатком аналізаторів гойдалок та ігор, та одержувачем нагороди Golf Digest Editor's Choice за 2018 рік, є першокласним додатком GPS для пошуку дальності, який використовує розширені метрики для визначення місця розташування, а також відстані до зеленого будь-яку частину курсу. Додаток також постійно інформує своїх користувачів про оновлення зі світу гольфу і навіть пропонує поради щодо правильної техніки гольфу.

У додатку є таблиці лідерів, що дозволяє змагатися з друзями з усього світу. Більше того, 18Birdies поставляється з додатком Android Wear, що дозволяє переглядати швидкі оновлення, не піднімаючи телефон.

Додаток підтримує понад 6000 курсів, тому він не настільки поширений, як деякі інші програми для пошуку діапазону GPS. 18Birdies - це безкоштовне завантаження, але воно постачається із покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому безкоштовному додатку для гольфу GPS для андроїда

Як бачите, там є безліч чудових далекомірів для гольфу GPS. Дійсно, будь-який з них буде працювати як чудовий далекомір. Це лише питання вирішення того, який користувальницький інтерфейс та дизайн вам більше подобаються.

У вас є улюблений далекомір для гольфу для Android? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.