Як оновити телефон Android вручну простим способом

Телефони Android зазвичай отримують кілька оновлень програмного забезпечення від своїх виробників протягом усього підтримуваного терміну служби. Ці оновлення зроблять пристрій безпечнішим, додадуть більше функцій та мають кілька виправлень помилок. Хоча ці оновлення зазвичай надсилаються автоматично на пристрій, бувають випадки, коли вам захочеться зробити це вручну. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми покажемо вам, як оновити телефон Android вручну.

Якщо у вас виникли проблеми з комп’ютером або пристроєм Android, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми будемо більш ніж раді допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як оновити телефон Android вручну

Спосіб 1. Оновіть телефон Android вручну за допомогою OTA Updates

  • Переконайтеся, що ваш телефон підключений до мережі Wi-Fi.
  • Перейдіть до Налаштування> Про пристрій, потім торкніться Оновлення системи> Перевірити наявність оновлень> Оновити, щоб завантажити та встановити останню версію Android.
  •  Після завершення інсталяції ваш телефон буде працювати на новій версії Android.

Ви також можете використовувати комп’ютер для оновлення телефону.

  • Завантажте програмне забезпечення для робочого столу виробника вашого телефону Android.
  • Встановіть програмне забезпечення для робочого столу.
  • Підключіть USB-кінець зарядного кабелю Android до комп'ютера, а інший - до телефону.
  • Відкрийте настільне програмне забезпечення виробника. 
  • Знайдіть і натисніть кнопку Оновити.
  • Виберіть файл оновлення, коли буде запропоновано, а потім дотримуйтесь будь-яких підказок на екрані. 

Це один із методів оновлення телефону Android вручну

Спосіб 2. Оновіть телефон Android вручну за допомогою пакета оновлення

Бувають випадки, коли виробник пристрою буде розміщувати на своєму веб-сайті деякі файли оновлень для завантаження користувачами. Ви можете завантажити найновіший пакет оновлення системи відповідно до моделі вашого телефону, а потім зберегти його на SD-карті телефону. Щоб оновити версію ОС Android, потрібно перейти в Налаштування> Про телефон> Оновлення системи, як тільки на вашому телефоні з’явиться доступний пакет, натисніть Продовжити, щоб завантажити та встановити пакет. Після перезавантаження телефон оновиться.

Спосіб 3: Оновіть телефон Android вручну за допомогою пристрою для вкорінення

Цей другий спосіб рекомендується лише досвідченим користувачам Android, оскільки для цього потрібно буде вкорінити пристрій. Вкорінення дозволить вам отримати повний доступ до всього в операційній системі, і ці дозволи дозволять вам щось змінити на телефоні. Після укоріненого пристрою ви можете оновити телефон до останньої доступної версії програмного забезпечення. Ви навіть можете встановити експериментальні версії Android на своєму пристрої, однак зверніть увагу, що це все ще може бути помилкою.