Вирішення проблем із Samsung Galaxy Note 5, які не заряджаються та повільно заряджаються

У роботі Samsung Galaxy Note 5 (# GalaxyNote5 # Note5) повільні та не заряджаються проблеми часто винні у несправному обладнанні та / або аксесуарах. Ми справді не можемо звинуватити власників у тому, що вони відразу подумають, що їх зарядні пристрої зламані, коли телефон перестав заряджатися. Насправді ми, технічні спеціалісти, часто рекомендуємо спочатку перевірити аксесуари, перш ніж намагатись вирішити проблему з телефоном.

Galaxy-Note-5 - проблеми з повільною зарядкою

На основі скарг, поданих нашими читачами, є одна річ, яка часто залишається осторонь у питаннях зарядки - прошивка. Це відіграє велику роль у зарядці телефону, оскільки без нього пристрій не пропускає струм. Він також відповідає за відображення правильного відсотка заряду акумулятора, а також скільки часу залишається до повного заряджання акумулятора.

У цьому дописі я розповім вам про те, як вирішити проблему не заряджання та повільної зарядки на Вашому Примітці 5. Його мета полягає в тому, щоб Ви знали, в чому проблема насправді. Як тільки Ви отримаєте достатньо інформації, Ви зможете розробити процедуру щодо полагодити. Однак ви повинні знати, що немає жодних гарантій, що ви можете вирішити проблему самостійно. Завжди є питання, які потребують досвіду техніків, особливо, пов’язані з обладнанням. Але навіть незважаючи на це, ваші зусилля не будуть витрачені даремно, оскільки ви зможете детально пояснити, в чому полягає проблема для техніка.

Проблеми

Щоб дати вам уявлення про те, як виникають ці проблеми, ось кілька скарг, надісланих нашими читачами, які шукали допомоги:

Привіт дроїдський хлопець! Я дуже сподіваюся, що ви можете допомогти мені з моєю проблемою. У мене є Galaxy Note 5, який я придбав у листопаді минулого року. Оскільки я купив його, все працювало до останнього часу, коли я помітив, що пристрій взагалі не заряджається. Правильно, коли я підключаю його, він просто не заряджається. Повернувшись додому з роботи, я відразу ж заряджаю телефон, навіть якщо у нього зазвичай залишається приблизно 30-40% заряду акумулятора. У мене стало звичкою лише переконуватись, що коли я прокидаюся вранці, телефон готовий до цілого дня користування. Одного разу я прокинувся, побачивши, що він має лише 27% батареї, тому я знав, що він не заряджається. Коли я підключив його знову, він знову зарядився, але вчора він відмовився заряджатись, і сьогодні у нього залишилось лише 21% акумулятора, і він все ще не заряджається. Що я повинен зробити?

« Моїй Примітці 5 виповнилося лише кілька місяців, і лише кілька днів тому вона отримала оновлення. Я, звичайно, завантажив його, але після цього він почав заряджатися дуже повільно. Перед оновленням акумулятор заряджається приблизно за пару годин, якщо він швидко заряджається близько години або менше, залежно від того, скільки батареї залишилось. Тепер це займе більше 3 годин, щоб досягти 60%, і навіть якщо я залишив його годинами, він не закінчив зарядку. Що відбувається з моїм телефоном? Чи можу я щось зробити, щоб це виправити?

Можливі причини

На основі звітів та свідчень власників, які зіткнулися з подібною проблемою, ось її можливі причини:

 • Пошкоджений адаптер живлення
 • Пошкоджений USB-кабель
 • Вільний порт USB / утиліта
 • Пошкоджені кеші та дані через оновлення мікропрограми
 • Забагато програм працює у фоновому режимі
 • Серйозна проблема з обладнанням через рідину або фізичні пошкодження

Вирішення проблем із Samsung Galaxy Note 5, які не заряджаються та повільно заряджаються

У такій проблемі, оскільки ми не знаємо, у чому винність, краще виключити одну можливість за іншою. Однак нам слід почати з можливостей, які можна легко виключити без особливих клопотів, і хоча ми закликаємо вас усувати несправності, пам’ятайте, що робота техніка вирішує більш серйозні проблеми. Отже, все, що нам потрібно зробити, це з’ясувати, в чому проблема, і подивитися, чи зможемо ми її виправити, якщо не зможемо, надішліть телефон на ремонт.

Крок 1: Спробуйте зарядити телефон, коли він вимкнений

Ця процедура застосовується як до проблем із не заряджанням, так і до повільної зарядки. Це також дасть вам уявлення, чи це проблема з прошивкою чи апаратним забезпеченням.

Якщо телефон вимикається, коли вимкнено, це, швидше за все, проблема з прошивкою, але також можливо, що у фоновому режимі працює занадто багато програм. Однак у цьому випадку вам не доведеться так сильно переживати, оскільки проблему завжди можна усунути.

З іншого боку, якщо пристрій не заряджається, навіть якщо його вимкнено, існує ймовірність, що це апаратна проблема, але це не означає, що ви більше не будете вирішувати проблеми. Хто знає, це може бути просто проблемою збою системи. Правильно, якщо прошивка вийде з ладу, пристрій не зможе зарядитися.

ПРОЧИТАЙТЕ : Galaxy Note 5 не заряджається належним чином, інші проблеми із зарядом акумулятора

Крок 2: Виконайте процедуру примусового перезавантаження незалежно від результату першого кроку

Телефон заряджається чи ні, коли його вимкнено, рекомендується виконати процедуру примусового перезавантаження. Це еквівалентно відключенню акумулятора для моделей Galaxy зі знімними батареями.

Якщо телефон заряджався повільно, навіть якщо його вимкнули, є ймовірність, що це просто проблема з прошивкою, і хоча звичайна перезавантаження часто може це виправити, примусова перезавантаження все оновлює.

У випадку не заряджання, як я вже згадував на першому кроці, існує ймовірність того, що прошивка просто розбилася, і оскільки вона відіграє важливу роль у процесі зарядки, апаратне забезпечення не може пропустити струм, коли прошивка не відповідає . Щоб вирішити цю проблему, необхідна примусова перезавантаження, і ось як це зробити ...

Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та клавіші живлення разом протягом 10 - 15 секунд. Якщо це була лише незначна проблема з прошивкою та / або обладнанням, після цього пристрій повинен перезавантажитися природним шляхом.

ПОВ’ЯЗАНИЙ ПОСТ : Samsung Galaxy Note 5: проблеми із зарядкою та проблеми з живленням після оновлення Android 6 Marshmallow

Крок 3: Перевірте блок живлення та спробуйте інший, якщо потрібно

Досить логічно припустити, що зарядний пристрій є винуватцем, коли ваш Note 5 не заряджається. Отже, виконавши перші два кроки, пора вам звернути на це увагу.

Перше, що вам потрібно зробити, це фізично оглянути його. Подивіться на його порт, щоб побачити, чи є штифт, який зігнутий або неправильно вирівняний. Ви завжди можете скористатися зубочисткою, щоб випрямити зміщені шпильки. Якщо це виглядає нормально, спробуйте запахнути залишками згорілих електронних компонентів. Ви можете відразу визначити, чи щось не загоріло зсередини.

Припускаючи, що адаптер живлення не виявляє жодних проблем, можливо, він просто був зірваний, і оскільки ви не можете перевірити його, все, що вам потрібно зробити, це взяти або придбати новий адаптер живлення. Якщо телефон заряджається новим, то підтверджується, що оригінальний пошкоджено.

Ви також можете спробувати перевірити USB-кабель, якщо він зламаний, і перевірити обидва кінці, якщо деякі штифти зігнуті. Ви можете окремо придбати шнур або придбати весь комплект зарядки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : Відсоток заряду акумулятора Galaxy Note 5 змінюється випадково, інші проблеми із зарядом живлення

Крок 4: Спробуйте завантажитись у безпечному режимі, щоб перевірити, чи заряджається телефон нормально

Після фізичного огляду як адаптера живлення, так і USB-кабелю, і ви не виявили нічого незвичного, настав час піти за сторонніми програмами та службами, які працюють у фоновому режимі.

Завантажте Galaxy Note 5 у безпечному режимі, щоб тимчасово вимкнути їх усі. Ця процедура дуже ефективна, якщо ваш телефон розряджає акумулятор, а не заряджається при підключенні та повільно заряджається. Для завантаження в безпечному режимі виконайте такі дії:

 1. Turn OFF ваш Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли з’явиться „Samsung Galaxy S6 Edge” , негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності .
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, поки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Якщо ваш Note 5 стягує штраф у безпечному режимі, то проблема пов’язана зі сторонніми програмами. Можливо, їх занадто багато працює у фоновому режимі, або деякі з них, можливо, збилися і продовжують розбиватися. Це дуже можливо, якщо ви щойно оновили прошивку. Перейдіть до наступного кроку, щоб виправити це.

ПОВ'ЯЗАНИЙ ПОСТ : Galaxy Note 5 не заряджається і не вмикається

Крок 5: Спробуйте стерти кеш системи, а потім виконайте генеральне скидання

Для проблем із зарядкою, пов’язаних із прошивкою, завжди рекомендується спочатку видалити кеш системи. Пошкоджені кеші можуть також вплинути на апаратне забезпечення та заважати заряджанню. Було стільки повідомлень, що стирання розділу кеш-пам’яті виправляло проблеми із живленням та зарядкою. Тому варто це зробити, і ось як ...

 1. Вимкніть Galaxy Note 5.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення .
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home .
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home .
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз" .
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Нарешті, якщо проблема залишилася після видалення системного кешу, то у вас немає іншого варіанту, як виконати генеральне скидання. Я розумію клопоти зі створенням резервної копії файлів, але на даний момент у вас немає іншого вибору. Скидання виключає можливість того, що це проблема прошивки, тож ось що вам потрібно зробити ...

 1. Видаліть свій обліковий запис Google і вимкніть блокування екрана, щоб переконатися, що ви не відключите функцію захисту від заводських скидок (FRP) .
 2. Вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 3. Натисніть і утримуйте Volume Up , Home і силові ключі разом.
 4. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу» , відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 5. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані" , а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 8. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

ПРОЧИТАЙТЕ : Як обійти захист від заводських скидок (FRP) на Samsung Galaxy Note 5 [Покрокове керівництво]

Крок 6: Зверніться за допомогою до техніка

Якщо ви зробили все в цій публікації, і проблема залишилася, значить, пора відправити пристрій на ремонт. Принаймні зараз, ви знаєте, що проблема в апаратному забезпеченні, і ви можете пояснити все, що зробили техніку. Не хвилюйтеся, однак, проблеми з повільною зарядкою часто є незначними, і їх легко можна виправити. Поки пристрій не зазнав рідких та фізичних збитків, ви можете виправити це під гарантію.

Я сподіваюся, що ця публікація може вам допомогти.