9 найкращих GPS-трекерів для автомобілів без щомісячної плати

GPS-трекер для автомобілів існує вже досить давно. Хоча залежність від цих систем дещо зменшилась завдяки мобільним додаткам GPS, таким як Google Maps та Waze, не можна заперечувати корисність спеціального GPS-трекера для автомобілів, який працює самостійно. Однією з проблем GPS Tracker для автомобілів є те, що послуги зазвичай беруть передплату за користування їхніми навігаційними послугами. Але вам буде приємно дізнатись, що є деякі послуги, які дозволяють працювати GPS без будь-яких додаткових витрат на підписку.

Тож які найкращі GPS-трекери для вашої машини без щомісячної плати? Що ж, цих пропозицій є досить багато в Інтернеті. Щоб полегшити вам життя, ми виберемо сім найкращих автомобільних систем GPS без додаткових витрат. Давайте зануримось прямо, правда?

ПродуктБрендІм'яЦіна
GPSitПристрій відстеження транспортних засобів GPSit1000BZL LTEПеревірте ціну на Amazon
VyncsGPS Tracker Vyncs Без щомісячної плати за БД, 3G поїздки в режимі реального часу для відстеження GPS автомобілівПеревірте ціну на Amazon
ЕйліміEilimy Міні портативний магніт GPS TrackerПеревірте ціну на Amazon
баунсіBouncie - підключений автомобіль - адаптер OBD2Перевірте ціну на Amazon
JLEKONGGPS-трекер JLEKONGПеревірте ціну на Amazon
MotoSafetyMOTOsafety OBD GPS-пристрій для відстеження з 3G GPS-службою пошукуПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

9 найкращих GPS-трекерів для автомобілів без щомісячної плати

GPSit 1000BZL

Ця комплексна система GPS для вашого автомобіля відстежує всі показники, включаючи пробіг, час простою та швидкість. Існують супутні програми для смартфонів, які допомагають відстежувати ці показники на телефоні. Це модель LTE, завдяки чому вона сумісна з більшістю мереж США. Налаштування її неймовірно просто завдяки 3-х дротовій установці.

Якщо ви налаштували це на автомобілі, ви отримаєте детальну інформацію про кожен поворот, швидкість тощо тощо на своєму смартфоні.

Він також буде надсилати оновлення про місцезнаходження кожні дві хвилини, щоб попередити вас про стан автомобіля, а також про його положення. Існують навіть сповіщення про зупинку транспортного засобу, які надають майже всю необхідну інформацію про ваш автомобіль.

Як і слід було очікувати, тут немає щомісячних внесків або контрактів, з якими потрібно мати справу, тож те, що ви бачите, те і отримуєте. Ця система GPS автомобіля також працює з адаптером OBD OAY1000, тому сумісність не викликає занепокоєння. Цей комплексний пристрій GPS наразі доступний на Amazon.

Eilimy Mini GPS Tracker

По-друге, під час нашого зворотного відліку ми отримали міні-GPS-трекер Eilymy. Цей не вставляється в проріз у вашому автомобілі. Він магнітний і просто міцно кріпиться до металевої частини вашого автомобіля. Це дозволяє легко відстежувати, куди рухається ваша машина чи інші предмети - ви можете легко використовувати її для відстеження підлітків, людей похилого віку, активів тощо.

Хоча сам GPS-трекер не має щомісячної плати, SIM-картка в комплекті не включена, тож вам доведеться придбати свою власну та розробити тарифний план для неї. Крім того, Eilimy надає вам пару функцій безкоштовно, таких як відстеження в реальному часі; однак, якщо вам потрібен розширений доступ, вам доведеться заплатити абонентську плату.

Одним з наших улюблених аспектів цього GPS-трекера є те, що він може зберігати до року історії відстеження. Це дозволяє переглядати та записувати візерунки та навіть бачити, куди прямують ваші підлітки. У нього є досить вражаючий акумулятор, але час автономної роботи залежить від того, який для вас встановлений інтервал оновлення відстеження.

Підключений автомобіль Bouncie

Підключений автомобіль Bouncie посідає друге місце за нашим зворотним відліком і має кілька унікальних особливостей, які відрізняють його від решти в нашому списку. Bouncie має підтримку Alexa та Google Assistant, що дозволяє використовувати голосові команди для доступу до даних

Одна з речей адаптера Bouncie Connected Car полягає в тому, що він підключається безпосередньо до порту OBD-2 вашого автомобіля. Він отримує живлення від цього порту, тому вам не потрібно тримати цей автомобільний GPS-трекер зарядженим.

Bounce - це одне з найкращих автомобілів GPS-трекерів на ринку зараз, оскільки воно дає вам хвилинні інтервали для відстеження оновлень. Крім того, деякі сповіщення можуть надходити на ваш телефон про незавершену їзду, прискорення, гальмування, швидкість, комендантську годину тощо.

Ви можете легко відстежувати підлітків, активи, транспортні засоби та інші предмети, оскільки вони мають точну точність. На додачу до цього, Bouncie забезпечує приємне ведення записів, допомагаючи вам відстежувати такі речі, як пробіг, звіти, статистика тощо.

Недоліком Bouncie є те, що він не безкоштовний. Розміщення такої інфраструктури коштує зовсім небагато, і тому вони беруть невелику щомісячну плату.

GPS-трекер Vyncs

Цей GPS-трекер черпає енергію з порту OBD II і може відстежувати відстань, пробіг та кілька інших показників. Звичайно, є додаток для смартфона, який допоможе вам відстежувати ваш автомобіль у режимі реального часу. Повідомлення та оновлення можна налаштувати на заздалегідь визначені часові інтервали, що дозволяє дізнатися, де знаходиться транспортний засіб у будь-який момент часу.

Тут безкоштовно включений один рік служби.

Трекер використовує зону геозону в режимі реального часу, надаючи точні деталі вулиці, смуги або перехрестя, в якому знаходиться автомобіль. Він працює в мережах 3G або 2G у всіх 50 штатах США та близько 177 країн світу. Послуга також постачається із SIM-карткою та одним роком безкоштовного обслуговування за замовчуванням. Враховуючи, що користувач повинен сплатити плату за активацію, компанія досить уважно поставила передплату за низький рівень.

GPS-трекер JLEKONG

Цей футуристично виглядаючий продукт досить дивовижний, враховуючи особливості, які він містить. Продукт додається до SIM-картки, при цьому користувач повинен сплачувати плату за передачу даних щомісяця. Але компанія зазначає, що щомісяця використовується лише 30 Мб даних, підтримуючи їх роботу цілодобово, тож витрати будуть незначними.

Якщо не враховувати це, немає щомісячних або постійних зборів, про які можна говорити, що робить це захоплюючою пропозицією. GPS може надати актуальну інформацію про ваш транспортний засіб, а також інформацію про час зупинок, пробіг, місцезнаходження тощо.

Ви можете відстежувати місцезнаходження автомобіля в режимі реального часу за допомогою програми Amber360 у магазині Google Play. Однією з особливостей, яка мені особливо подобається, є можливість використання GPS-трекера для здійснення телефонних дзвінків, якщо ваш телефон не працює або не працює. Для початку користувач повинен придбати 2G-SIM-карту у сумісного провайдера мережі.

GPS-трекер BARTUN

Це універсальний пристрій відстеження GPS, на встановлення якого ледве потрібно кілька секунд. Все, що вам потрібно зробити, - це підключити GPS-трекер до нижньої частини вашої машини. Оскільки він магнітний, він може прикріпитися до будь-якої частини вашого автомобіля. Трекер водостійкий, тому вам не доведеться турбуватися про розливи води на дорозі або проїзд під час мусонів.

Також у Bartun є власний додаток, який допоможе вам контролювати положення автомобіля (з точністю до + - 5 метрів). Трекер також можна знайти за допомогою веб-сторінки, з можливістю отримувати координати в режимі реального часу за допомогою SMS для отримання точної інформації про місцезнаходження вашого автомобіля.

GPS-трекер Tkstar

Це ще один магнітний GPS-пристрій, який можна прикріпити до нижньої частини вашого автомобіля для швидкої навігації. Ви можете використовувати це для відстеження автомобіля за допомогою мобільного пристрою або навіть комп’ютера. Система GPS також здатна подавати сигнал тривоги, коли заряд акумулятора у вашому автомобілі розряджений.

Ці особливості роблять саме цю систему досить зручною, оскільки на її налаштування не потрібно багато часу, і вона коштує лише частку суми порівняно із звичайними системами GPS.

Дизайн має сертифікат водонепроникності IPX5, тому зовнішні погодні умови не повинні впливати на роботу пристрою. Пристрій також має індукційний датчик на магнітній стороні пристрою, який надсилає сповіщення або попередження, коли хтось намагається видалити GPS.

МОТОбезпека

Ви не можете помилитися з МОТОбезпекою для вашого автомобіля. Цей GPS-трекер має 100% точність використання Карт Google, тому ви завжди зможете знайти свого підліткового водія, незалежно від того, де вони перебувають. Він використовує стільниковий зв’язок 4G, щоб продовжувати пінгувати ваше місцезнаходження GPS, але тут немає договорів або подібного.

Додаток надає сповіщення електронною поштою та текстовими повідомленнями в режимі реального часу, забезпечуючи спокій, знаючи, що ваш підлітковий водій в безпеці, незалежно від того, куди вони йдуть.

AMERICALOC GL300W

AMERICALOC виходить наступним разом із портативним GPS-трекером GL300W. Що нам подобається в цьому, так це те, наскільки тривалий час автономної роботи, крім того, що він розширює покриття декількох несучих. Немає активації або прихованих комісій - він просто готовий до роботи. Також немає договорів, про які вам доведеться турбуватися.

GL300W забезпечує оновлення відстеження в режимі реального часу з оновленням місцезнаходження щохвилини. Ви можете налаштувати його на 60, 30 або 10 секунд для оновлення місцезнаходження, якщо хочете.

ПродуктБрендІм'яЦіна
GPSitПристрій відстеження транспортних засобів GPSit1000BZL LTEПеревірте ціну на Amazon
VyncsGPS Tracker Vyncs Без щомісячної плати за БД, 3G поїздки в режимі реального часу для відстеження GPS автомобілівПеревірте ціну на Amazon
ЕйліміEilimy Міні портативний магніт GPS TrackerПеревірте ціну на Amazon
баунсіBouncie - підключений автомобіль - адаптер OBD2Перевірте ціну на Amazon
JLEKONGGPS-трекер JLEKONGПеревірте ціну на Amazon
MotoSafetyMOTOsafety OBD GPS-пристрій для відстеження з 3G GPS-службою пошукуПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Вирок

Як бачите, зараз на ринку є безліч чудових GPS-трекерів для автомобілів. Тут один не кращий за інший, кожен з них допомагає досягти того, що вам потрібно.

Який ваш улюблений автомобільний GPS-трекер?