Як видалити себе з групового тексту на Android

Тексти груп є прекрасним способом спілкування з друзями та родиною, з’ясування подій та логістики того, де і коли всі повинні бути. На жаль, групові тексти можуть швидко вийти з-під контролю більшій кількості залучених людей. Додайте ще одну особу до тексту групи, і це ще одна особа, яка буде надсилати текст на ваші телефони. Ви дійсно хочете 14 індивідуальних текстів стосовно цього сімейного барбекю в парку? Це може дратувати дуже швидко, але, на щастя, ви можете видалити себе з тексту групи, щоб зупинити це роздратування.

Не знаєте, як видалити себе з групового тексту? Дотримуйтесь інструкцій нижче, і ми покроково розповімо вам, як це зробити!

Видаліться з тексту групи

Як і у випадку з iOS, користувачі Android не можуть видалити себе з групового тексту, до якого вони були додані. Ваша єдина можливість тут - попросити видалити з тексту групи, що вимагатиме від автора створення нового тексту групи, але без вас у ньому. Або ви можете піти менш складним шляхом - вимкнути текст групи.

Насправді ігнорувати тексти груп просто. Першим кроком є, звичайно, відкрити на телефоні програму обміну повідомленнями за замовчуванням, і ми тут не маємо на увазі Повідомлення Android . Це дві абсолютно різні послуги.

  1. Після того, як ви відкрили програму обміну повідомленнями для Android, перейдіть до тексту групи, який потрібно вимкнути. Вам потрібно буде торкнутися його, щоб побачити всі повідомлення.
  2. Далі торкніться меню з трьома вертикальними крапками у верхньому правому куті екрана.
  3. Це відкриє накладку. У нижній частині згаданого накладеного зображення ви побачите піктограму дзвінка, на яку ви можете натиснути, щоб вимкнути і ввімкнути розмову.
  4. Постукавши по дзвонику, ви більше не отримуватимете надокучливих повідомлень, пов’язаних із цією груповою розмовою. Ви завжди можете повторити процес, щоб увімкнути звук розмови.

Поки розмова буде вимкнена, текстові повідомлення все одно надходитимуть на ваш телефон. На головному екрані, прикріпленому до програми обміну повідомленнями, ви побачите маленький міхур, який відображатиме кількість пропущених текстових сповіщень. Ви також побачите, що непрочитані повідомлення у вашій програмі обміну текстовими повідомленнями також здаються непрочитаними. Єдине, що вирішується цим процесом, - це зупинка постійних звуків дзвінка або сповіщень на вашому телефоні.

Використання Facebook Messenger

Багато людей відмовляються від стандартних текстових повідомлень і замість них використовують миттєві сервіси, такі як Facebook Messenger, WhatsApp та інші. На щастя, набагато простіше кинути групову розмову у Facebook Messenger та подібних сервісах.

Відкрийте програму Messenger на телефоні або планшеті. Виконання цього процесу на будь-якому пристрої виведе групову розмову на всіх пристроях, враховуючи те, що ви використовуєте один і той же пов’язаний обліковий запис. Натисніть на розмову, яку ви хочете залишити, а потім натисніть на назву групи у верхній частині розмови. “Ім’я” може бути просто списком учасників.

Нарешті прокрутіть вниз до категорії Параметри . Торкніться опції Залишити чат . З'явиться спливаюче вікно із запитом про те, чи дійсно ви хочете залишити чат. Ви можете ще раз натиснути Залишити, щоб підтвердити свій вибір.

Після натискання групова розмова (принаймні ваш екземпляр) буде заархівована. Оскільки воно не видалено прямо, ви зможете переглянути попередні повідомлення в архіві Messenger, але не зможете отримувати нових повідомлень у контексті тексту цієї групи. Після підтвердження та натискання цієї кнопки Вийти розмова автоматично зникає зі списку повідомлень.

Майте на увазі, що вас зможуть повернути до розмови, якщо хтось із цієї групи вирішить додати вас знову. Вам фактично доведеться заблокувати це конкретне групове повідомлення (або особу, яка вас додає), щоб переконатись, що вас не повернули до цієї групової розмови.

Вирок

Як бачите, вилучити себе з групового тексту на Android майже неможливо. Після того, як ви завезетесь мотузкою, виходу немає; тобто, якщо ви не вирішите почати блокувати номери. Однак ви все ще можете вимкнути ці розмови, щоб припинити отримувати сповіщення. Крім того, досить легко залишити розмови в контексті програми обміну миттєвими повідомленнями, такої як Facebook Messenger.