Як виправити випадкову проблему перезапуску Xbox One | Вимикається випадковим чином

Незважаючи на те, що проблема поширення Xbox One не включається, проблема випадкового перезапуску (консоль вимикається сама) впливає на багатьох користувачів протягом багатьох років. Якщо ця проблема виникає на вашому власному Xbox One, вам потрібно буде визначити причину її виникнення, щоб усунути її. Ця стаття проведе вас через те, що вам потрібно зробити.

Причини того, що ваш Xbox One перезавантажується випадковим чином

Щоб вирішити цю проблему, вам доведеться врахувати низку факторів. Якщо ваша консоль Xbox One самостійно вимикається, і ви не уявляєте, чому, одна з наведених нижче речей повинна бути причиною.

Консоль стає занадто теплою.

Консоль Xbox One може перезапуститися самостійно, якщо вона перегрівається. Це не обов'язково означає, що ваш Xbox пошкоджений. Якщо консоль не отримує належної вентиляції, може статися перегрів.

Коли ваша консоль працює, особливо коли вона намагається прочитати ігровий диск, внутрішня температура може досягти певного рівня, що може спричинити вимкнення системи. Це не конструктивна вада, а доповнення безпеки, щоб запобігти пошкодженню системи. Занадто багато тепла може призвести до постійного пошкодження деталей всередині. Таким чином, ваш Xbox One розроблений для самостійного вимкнення, якщо він стає занадто гарячим.

Блок живлення поганий.

Інша можлива причина цієї проблеми - поганий блок живлення (БП). Це стосується як оригінальної Xbox One, так і новіших моделей Xbox One S та X. Старіший Xbox One має зовнішній блок живлення, тоді як новий має внутрішній блок живлення. Блок живлення може пошкодитися стрибками напруги, елементами або передчасним зносом.

Налаштування режиму живлення.

Для економії енергії ваш Xbox One має налаштування режиму живлення, що дозволяє встановити певний період для його самостійного вимкнення. Деякі користувачі можуть виявити, що їхня консоль самостійно вимикається через саме цю настройку.

Помилка гри збиває систему.

Деякі серйозні помилки гри можуть змусити консоль вийти на головний екран або випадково перезапустити консоль. Якщо ви помітили, що ваш Xbox виходить з ладу лише під час гри в певну гру, можливо, у вас під рукою є глюк.

Консоль має апаратну несправність.

Деякі нещасні користувачі можуть зіткнутися з більш серйозною причиною цієї проблеми, яка полягає в несправності або несправності обладнання. Всередині консолі є сотні компонентів, і вони призначені для роботи в межах певного параметра. Якщо один компонент не працює належним чином, це може впливати на всю систему, що призводить до його збою час від часу.

Проблеми з апаратним забезпеченням, як правило, важко діагностувати, і технічний фактор потребує фізичного огляду консолі. Якщо ви не щасливий користувач зі зламаною Xbox, вам доведеться відправити консоль на ремонт.

Вирішення проблем із вашим Xbox One, яке перезапускається випадковим чином

Нижче наведені можливі рішення, які можуть допомогти вам вирішити цю проблему.

 1. Перевірте наявність перегріву.

  Якщо причиною проблеми є перегрів, на екрані зазвичай з’являється повідомлення про те, що консоль отримує неправильну вентиляцію. Спробуйте торкнутися консолі, щоб побачити, чи не стало занадто тепло для дотику. Якщо спекотно, його потрібно негайно вимкнути, щоб дати охолонути. Залиште консоль вимкненою принаймні на годину, перш ніж її знову вмикати.

  ПРИМІТКА . Консоль може відчувати жар біля вентиляційних отворів, і це нормально. Система призначена для продування повітря зсередини, щоб зберегти прохолоду в салоні. Переконайтесь, що вентиляційні отвори нічого не блокують, щоб уникнути просочування гарячого повітря назад.

 2. Правильно провітрити консоль.

  Перегрів може статися знову, якщо ви не вирішите можливу проблему з поганою вентиляцією. Переконайтеся, що ваш Xbox One знаходиться у добре провітрюваному місці. Не кладіть нічого зверху і не залишайте принаймні дюйма простору навколо боків, щоб повітря вільно циркулювало.

  Помістіть консоль якомога прохолодніше і подалі від джерел прямого тепла. Якщо у вас жаркий клімат, спробуйте направити повітря на консоль за допомогою вентилятора.

 3. Перевірте блок живлення.

  Якщо немає проблем із перегрівом, наступним кроком з усунення несправностей, який ви можете зробити, є перевірити, працює блок живлення чи ні. Дізнайтеся, як усунути неполадки в блоці живлення, у цій публікації.

 4. Змініть налаштування режиму живлення консолі.

  Переконайтеся, що вибрали правильні налаштування режиму живлення для консолі. Пропонуємо вимкнути функцію, яка може вимкнути систему через встановлений часовий проміжок. Ось як:

  - Увімкніть консоль.

  -Натисніть кнопку Xbox,   щоб відкрити путівник.

  -Виберіть систему.

  -Виберіть Налаштування.

  -Виберіть Генеральний.

   -Виберіть режим живлення та запуск .

  -У розділі Параметри виберіть Вимкнути після , а потім Не вимикати автоматично .

Отримайте допомогу від Microsoft.

Якщо ваша консоль Xbox One продовжує довільно перезавантажуватися після виконання всіх вищевказаних кроків з усунення несправностей, це має спричинити несправність обладнання. Зв’яжіться з корпорацією Майкрософт і повідомте їх, що вам потрібно надіслати консоль на ремонт.

Пропоновані показники:

 • Як виправити блок живлення Xbox One, який не працює
 • Як виправити контролер Xbox One не синхронізується Не підключиться
 • Як виправити повільне завантаження гри або програми Xbox One
 • Прості кроки для виправлення Xbox One, який не підключатиметься до життя

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.