5 найкращих програм для радіо для прослуховування місцевого AM / FM радіо з використанням даних та Wi-Fi або без них

За даними Cisco, глобальний мобільний трафік даних зріс на 74 відсотки в 2015 році, досягнувши 3,7 ексабайт на місяць у кінці 2015 року. Ми використовуємо стільникові та Wi-Fi-з'єднання для перегляду онлайн-відео, спілкування з друзями та родиною, читання новин та слухати радіо. У поєднанні ці дії можуть швидко з’їсти щомісячний розподіл мобільних даних. На щастя, ви можете заощадити багато дорогоцінних мегабайт, прослуховуючи місцеві радіостанції AM та FM, використовуючи FM-приймач вашого мобільного телефону, або встановити найкращі програми для радіо для Android.

Використання FM-приймача мобільного телефону

Можливо, ви цього не знаєте, але ваш смартфон, швидше за все, має FM-приймач. "Причина, по якій ви зараз не можете отримати доступ до цієї функції смартфона, полягає в тому, що деякі оператори бездротового зв'язку вирішили не вмикати FM-чіп для споживачів із США", - пояснює Орегонське громадське мовлення.

На жаль, ви як приватний клієнт не можете самостійно активувати FM-приймач у своєму смартфоні. Натомість оператор бездротової мережі повинен вирішити активувати FM-чіпи на всіх пристроях у своїй мережі. Суспільні радіомовні станції, такі як Орегонське суспільне мовлення, успішно виступають за надання FM-прийому всім операторам, але є ще деяка робота, яку потрібно зробити - і ви можете допомогти. Якщо ви клієнт Verizon або Apple, візьміть свій смартфон і зв’яжіться зі своїм оператором. Поясніть, чому для них важливо розблокувати мікросхему FM у всіх проданих смартфонах. Коли достатньо людей голосно стукають у вхідні двері компаній і висловлюють свою незгоду з їх безпідставною політикою, керівництво гарантовано це помітить.

Ті, хто вже має пристрій з розблокованим FM-чіпом, можуть просто завантажити та протестувати наші 5 найкращих радіопрограм для Android.

Найкращі радіопрограми для прослуховування місцевого AM / FM радіо з використанням даних та Wi-Fi або без них

найкращий додаток для радіо

1) TuneIn Radio

Заснована 14 років тому в Далласі, TuneIn в даний час транслює понад 100 000 радіостанцій та мільйони програм і подкастів на вимогу для 50 мільйонів активних користувачів щомісяця. Послуга доступна практично на всіх мобільних платформах, і розробники роблять чудову роботу, забезпечуючи високо полірований досвід користувачів.

Серед багатьох ключових особливостей програми є можливість швидко та легко знаходити цікаві станції, шоу та подкасти безпосередньо з програми та додавати їх у закладки для подальшого використання. Завдяки підтримці Google Voice ви можете просто сказати "OK Google, слухайте радіо ESPN", дозволяючи тримати обидві руки за кермом або в теплих кишенях зимової куртки.

Користувачі преміум-класу додатково отримують доступ до бібліотеки з понад 40 000 аудіокниг, ексклюзивного контенту з 600 музичних станцій та прямої гри в режимі реального часу з кожної гри NFL, MLB та BPL. Єдине, що не отримують преміум-користувачі - це реклама.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для радіо

2) iHeartRadio

Належить iHeartMedia, американській корпорації засобів масової інформації зі штаб-квартирою в Сан-Антоніо, iHeartRadio - це платформа Інтернет-радіо, заснована в 2008 році як iheartmusic.com. Наразі станція збирає вміст близько 800 місцевих станцій по всій території Сполучених Штатів. Нещодавно компанія анонсувала дві послуги на основі передплати, які називаються iHeartRadio Plus та iHeartRadio All Access. За допомогою цих послуг абоненти можуть користуватися додатковими функціями, такими як використання в режимі офлайн, відтворення, списки відтворення та інші.

Додаток для платформи Android має високий рейтинг 4,7 зірки, причому багато користувачів хвалить його полірований користувальницький інтерфейс та різні варіанти налаштування. iHeartRadio дозволяє дуже легко створити персональну музичну станцію на основі раніше сподобалися пісень. Додаток також містить подкасти від таких особистостей, як Райан Сікрест, Колін Кауерд, Шон Хенніті, Елвіс Дюран, Боббі Боунз та інші. Якщо ви хочете створити власні списки відтворення та слухати їх у режимі офлайн, дорогий план - це шлях. З іншого боку, якщо ви просто хочете відтворити улюблені пісні та пропустити ті, які вам не подобаються, досить дешевого плану.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для радіо

3) NextRadio

Порівняно з попередніми двома програмами місцевого радіо в цьому списку, NextRadio принципово відрізняється. Додаток використовує шнур від навушників як антену для прийому місцевих FM-радіосигналів, замість того, щоб покладатися на стільниковий зв’язок. Як результат, програма використовує на 75% менше заряду акумулятора та 92% менше даних, ніж звичайні програми для потокового передавання, згідно з офіційним описом. Єдина проблема полягає в тому, що не кожен пристрій сумісний, як ми вже пояснювали раніше. Перш ніж завантажувати програму, ви можете переглянути офіційний список підтримуваних пристроїв. При цьому переважна більшість смартфонів AT&T, Sprint, Boost Mobile, Virgin Mobile, T-Mobile та Alcatel повинні працювати нормально.

Незважаючи на те, що додаток принципово працює так само, як старе радіо, яке досі є у вашої бабусі та дідуся у своїй спальні, воно значно покращує загальний досвід прослуховування, додаючи цілу купу додаткових функцій. Під час прослуховування ви можете бачити ілюстрацію та інформацію про пісні, оцінювати, які пісні вам подобаються, а які не хочете більше слухати, і ділитися тим, що ви слухаєте, на сайтах соціальних мереж.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для радіо

4) Radio.com

Спочатку слід сказати, що Radio.com не пропонує прямого прослуховування AM та FM через ваш телефон. Ще раз, це пов’язано з тим, що більшість перевізників автоматично відключають FM-приймач у вашому телефоні, і це не надто обійти.

Тим не менш, Radio.com - одна з наших улюблених альтернатив радіопередачі. Незалежно від того, чи шукаєте ви спорт, музику чи розмовне радіо, Raido.com може надати вам це в прямому ефірі, в будь-який час і в будь-якій точці світу, якщо у вас є Wi-Fi або з’єднання для передачі даних. Radio.com насправді дозволить вам транслювати понад 300 радіостанцій та 1100 подкастів, а нові станції та подкасти додаватимуться до звичайних.

Якщо ви любитель спорту, Radio.com дозволить вам навіть слухати коментарі від MLB, NFL, NHL, NBA та навіть команд коледжів!

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для радіо

5) Радіо FM

Радіо FM - ще один чудовий вибір для тих, хто шукає альтернативу стандартному AM та FM радіо. Радіо FM дозволяє слухати та насолоджуватись різноманітними музичними жанрами, такими як класика, рок, поп, інструментал, хіп-хоп, госпел та багато іншого. Але, крім музики, Радіо FM також дозволяє слухати улюблене ток-радіо, канали новин, комедії та інші типи радіопрограм. На жаль, фактичне використання FM не доступне через відсутність увімкненого FM-чіпа у вашому телефоні.

Завантажте зараз: тут

Вирок у програмі The Best Radio

Як бачите, на вибір найкращих радіопрограм є безліч чудових варіантів. Деякі з них дозволять вам відтворювати FM-радіо, якщо у вашому телефоні включений FM-чіп; Однак майте на увазі, що жоден смартфон на ринку не пропонує технології AM. Смартфони обмежені виключно FM, і це якщо ваш оператор увімкнув FM-чіп на вашому телефоні.

Яка ваша улюблена програма для відтворення FM-радіо в режимі офлайн? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.